Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

2000....nič pametnega samo videl sem da ima tema, 1999 odgovorov... Pa sem želel zaokrožit.. 

Ne nisem pameten nočna izmena v nedeljo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Belaglava pravi:

Neverending odštevalnik... Saj sem ene 3x počakal, da je prišlo do "konca".

Vem, da je v preteklosti ta kategorija že delovala.

Na žalost, se zadeva dela takrat, ko je čas. Je pa stvar že tako daleč, da se jo da testirat če dela vsaj približno tako kot bi moralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekju v imenu vseh :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj obrača slike?

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dobil sem e-mail z opozorilom na sumljivo prijavo in pol grem gledat in imam prijave z res zanimivih krajev, glede na to, da sem bil ves čas v Kranju.  Ali ima to kaj veze ali gre za neko brezvezno napako?

image.png.e2fdf0e49b582e664b24defe2bc9aa3a.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj je svetski :P

p.s.

res čudno  :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam spletne banke gor in ne dolgo nazaj sem ga dal konkretno spucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Frenk 67 pravi:

Nimam spletne banke gor in ne dolgo nazaj sem ga dal konkretno spucat.

Ga bo treba še enkrat spucat ali pa poiskati nekoga, ki ve kaj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Codeine pravi:

Ga bo treba še enkrat spucat ali pa poiskati nekoga, ki ve kaj dela.

Sej sem ga dal računalniški firmi, ki skrbi za to v naši firmi. A ostali nimajo takih problemov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Sej sem ga dal računalniški firmi, ki skrbi za to v naši firmi. A ostali nimajo takih problemov?

Vse, kar je zaznal naš sistem je to, da prihaja do prijav v tvoj račun s čudnih lokacij in te o tem tudi obvestil. Ravno tako dobite obvestilo, če pride do prijave s kakšno novo napravo (in/ali brskalnikom) s katero se še niste prijavili. In ne boste verjeli, to počnejo tudi Google, FB, Apple itd.

Ne vem zakaj in na osnovi česa naj bi bila to zdaj napaka na naši strani, ker vas iz preventive opozarjamo, da se morda dogaja nekaj čudnega z vašim računom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zanima me, ali se to dogaja samo meni, ne vidim razloga za to. V firmi smo recimo povezani tako, da normalno sistem zazna, da smo na sedežu glavne firme v Nemčiji. Če grem recimo na Google Maps, mi pokaže, da sem v Heidenheimu. Nasprotno pa Motosvet nikoli ni zaznal, da se prijavljam iz Nemčije. Tako, da mi to ni čisto jasno. Prav tako so čudni kraji prijave tako z računalnika kot tudi iPhona.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Frenk 67 said:

Pa zanima me, ali se to dogaja samo meni, ne vidim razloga za to. V firmi smo recimo povezani tako, da normalno sistem zazna, da smo na sedežu glavne firme v Nemčiji. Če grem recimo na Google Maps, mi pokaže, da sem v Heidenheimu. Nasprotno pa Motosvet nikoli ni zaznal, da se prijavljam iz Nemčije. Tako, da mi to ni čisto jasno. Prav tako so čudni kraji prijave tako z računalnika kot tudi iPhona.

Na firmi imate najverjetneje dns..zato kaže takšno lokacijo kot jo, in če bi se na firmi vpisal na motosvet bi v tem primeru pokazalo isto lokacijo. Tako da te ostale random lokacije so drug problem. Najmanj kar lahko narediš je da spremeniš svoja gesla (vsa!). Pa če si na phishingu dal svohe podatke bo problem rešen, če imaš keylogger nebo.. ampak v vsakem primeru prvi najlažji in obvezni postopek: spremeni vsa gesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tole ni vezano za računalnik. Sem zdajle pogledal in mi piše:

image.png.d73a34e3ac45b8118ad9138b977d0274.png

 

Torej imam isti problem na službenem računalniku, na domačem računalniku in na iPhonu.

image.png.5b0c022fe14d39bc442e4d8086f23b24.png

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Frenk 67 said:

Ampak tole ni vezano za računalnik. Sem zdajle pogledal in mi piše:

image.png.d73a34e3ac45b8118ad9138b977d0274.png

 

Torej imam isti problem na službenem računalniku, na domačem računalniku in na iPhonu.

image.png.5b0c022fe14d39bc442e4d8086f23b24.png

 

Ti pa potuješ z neko ultrasupersonichispeed zadevo 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Ampak tole ni vezano za računalnik. Sem zdajle pogledal in mi piše:

image.png.d73a34e3ac45b8118ad9138b977d0274.png

 

Torej imam isti problem na službenem računalniku, na domačem računalniku in na iPhonu.

image.png.5b0c022fe14d39bc442e4d8086f23b24.png

 

 

 

 

spremljajo tvoje poteze, ker preveč gole kavo pijejo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2022 ob 10:36, Shillien pravi:

Na firmi imate najverjetneje dns..zato kaže takšno lokacijo kot jo, in če bi se na firmi vpisal na motosvet bi v tem primeru pokazalo isto lokacijo. Tako da te ostale random lokacije so drug problem. Najmanj kar lahko narediš je da spremeniš svoja gesla (vsa!). Pa če si na phishingu dal svohe podatke bo problem rešen, če imaš keylogger nebo.. ampak v vsakem primeru prvi najlažji in obvezni postopek: spremeni vsa gesla.

BTW! Kakšno vezo pa ima DNS s tem?!? Prej VPN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Codeine said:

BTW! Kakšno vezo pa ima DNS s tem?!? Prej VPN!

My bad, napacna kratica, imaš prav govoril sem o vpnjih

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi javilo, da sem v Brežicah...Sicer sem pa na obali. Sem pa pred ponovnim vpisom na MS pobrisal vso zgodovino in piškotke v brovserju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi, od kar sem na Motosvetu, "ponovno" prijavljam iz Mozirja (po Google/Gmail alertu ob ponovni prijavi).

Bo že... Čudna so pota VPNjeva😂...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me jebe "vsebina, ki je nisem prebral" že dober mesec. Vsaj 3x moram stisniti isti gumb, pred tem pa neko MS stran osvežit. Sem poskusil vse, tudi brisanje zgodovine in piškotkov. Kje se zalomi zadeva?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!