Skoči na vsebino

Problem?! Nepravica?! ....?!?!


Priporočene objave

Thundercat ugotavlja (na moj komentar v temi "Formula 1 2003"):

*

nekateri so pac bolj enakopravni kot ostali. ampak shuhmaher je "car" in "genij".   

ta efekt lahko opazimo v vseh družbenih slojih...žal tudi na MS..

*

predvsem bi prosil za klarifikacijo debelo napisanega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pa ne spet....mislim zadnje čase se mi dogaja da moderatorji odpirate teme brez moje vednosti....če jst neki napišem v eni temi naj to tam ostane...sej se bomo pomenli o tem.....tam....ni treba pa zdej nekih novic delat iz tega...ker jst jih nisem pripravljen delat...

svojo izjavo pa objasnujem z neoporečnim dejstvom(ki sem ga pred uro in pol slišal na predavanju Teoretske sociologije)da:

"enakopravnost je v družbi, družbenih slojih in skupinah le pobožna želja, ki v večini primerov ni dosegljiva oziroma realno pričakovana"

pa ne bom pogreval stvari ker nisem, resnično nisem hotel o tem govorit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pa ne spet....mislim zadnje čase se mi dogaja da moderatorji odpirate teme brez moje vednosti....če jst neki napišem v eni temi naj to tam ostane...sej se bomo pomenli o tem.....tam....ni treba pa zdej nekih novic delat iz tega...ker jst jih nisem pripravljen delat...

Ne more ostati v tisti temi, če pa gre debata o čisto nečem drugem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*

nekateri so pac bolj enakopravni kot ostali. ampak shuhmaher je "car" in "genij".   

ta efekt lahko opazimo v vseh družbenih slojih...žal tudi na MS..

*

ZAHTEVAM ENAKOPRAVNOST NA MS ZA VSE!!!!! ZAKAJ BI SE LAHKO SAMO NEKATERI IGRALI Z ZAKLEPANJEM, IZLOČANJEM, DRUGI PA SAMO KO OVCE DA NEKAJ NAKLADAMO!!!! :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAHTEVAM ENAKOPRAVNOST NA MS ZA VSE!!!!! ZAKAJ BI SE LAHKO SAMO NEKATERI IGRALI Z ZAKLEPANJEM, IZLOČANJEM, DRUGI PA SAMO KO OVCE DA NEKAJ NAKLADAMO!!!! :lol1: :naughty:

Ti dam moj password pa boš lahko ti tud zaklepal :D <------ JOKE

A ti ga pošljem po PM-ju ali ga kar na forumu objavim? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam moj password pa boš lahko ti tud zaklepal :D <------ JOKE

A ti ga pošljem po PM-ju ali ga kar na forumu objavim? :D :D :D

No, daj na forumu ga objavi :) :kva1: ehhh hecam se!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."enakopravnost je v družbi, družbenih slojih in skupinah le pobožna želja, ki v večini primerov ni dosegljiva oziroma realno pričakovana"...

Ah, ja. Bi prav rad videl MS po enem dnevu enakopravnosti (smeti in še enkrat smeti in večina smeti - in to povsod). Ne gre. Lahko smo samo hvaležni ljudem, ki se trudijo za vse nas... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."enakopravnost je v družbi, družbenih slojih in skupinah le pobožna želja, ki v večini primerov ni dosegljiva oziroma realno pričakovana"...

Ah, ja. Bi prav rad videl MS po enem dnevu enakopravnosti (smeti in še enkrat smeti in večina smeti - in to povsod). Ne gre. Lahko smo samo hvaležni ljudem, ki se trudijo za vse nas... :notworthy:

ritoliznik :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!