Skoči na vsebino

Komentarji ob smrti motorista


dave the wave

Priporočene objave

grrrrrr :angry: stari znenec :BUA:

Anonimnež:BUKSELJ (14.10.2003 12:51:17)

Sigurno je bil internet motosvet motorist.

Popravljeno . Popravil marem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še posipanje s pepelom ?? :hmm:

Anonimnež:BUKSELJ (14.10.2003 14:30:58)

Jaz sem največji internetni bedak in bodoči motorist (ko bom naredil psihoteste)ter se opravičujem za svoje maloumne in bedne izjave,

Sem pač en trot, kaj češ. tud taki moramo živet.

morda pa ga je kak motosvetovec obiskal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšnimi kreteni in kretenarijami se nima smisla ukvarjati, kajti dosegli ne bomo popolnoma nič.

Budale so pač vedno bile, zato tudi ni razloga, da jih danes ni ali da jih v prihodnje ne bi bilo...

Tudi zaradi tega bi to temo najraje zaprl, preden se začnete po nepotrebnem sekirati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšnimi kreteni in kretenarijami se nima smisla ukvarjati, kajti dosegli ne bomo popolnoma nič.

Budale so pač vedno bile, zato tudi ni razloga, da jih danes ni ali da jih v prihodnje ne bi bilo...

Tudi zaradi tega bi to temo najraje zaprl, preden se začnete po nepotrebnem sekirati...

simon NE zapiraj.....naj motosvetovci vidijo kako lepo jim je na našem forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh saj smo že to predelali, kreteni so in bojo, taka stran kot je večerova pa je odlični poligon za njihove izpade. ne pisat v tem teme z vsakim odgovorom gre na vrh in dalj ostane, če ne bo odgovorov jo jutri že ne bo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti dam cisto prav, da ce dreka ne mesas, ne smrdi toliko.

Ampak, en komentar mi je pa kar vsec na tej strani (od motorista,avtomobilista,tovornjakarja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

G.Murphy je že pred leti povedal tole:

Nikoli se ne prepriraj z idiotom ker ostali ne bodo opazili nobene razlike.

Se mi zdi da je lepo zajel bistvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

G.Murphy je že pred leti povedal tole:

Nikoli se ne prepriraj z idiotom ker ostali ne bodo opazili nobene razlike.

Se mi zdi da je lepo zajel bistvo.

Res je... pa sej človeku takole pisanje sapo vzame, da ostane brez besed... :BUA: primitivci me vedno znova presenečajo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa mislijo da so ta več frajerji in oh in sploh najboljši..... meni gredo čedalje bolj na živce mulci, ki se šopirijo na vse strani z najbolj naumnimi izjavami..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS, Thundercat - tud vidva bi se lahk brzdala... smo rekli, da debilnih izjav ne bomo sploh komentirali, a evo nas opet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh saj smo že to predelali, kreteni so in bojo, taka stran kot je večerova pa je odlični poligon za njihove izpade. ne pisat v tem teme z vsakim odgovorom gre na vrh in dalj ostane, če ne bo odgovorov jo jutri že ne bo več.

Ko ti pa duša ne da, da bi bil tiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS, Thundercat - tud vidva bi se lahk brzdala... smo rekli, da debilnih izjav ne bomo sploh komentirali, a evo nas opet ...

in midva sva edina v temi ki kao komentirava....če kdo odpre temo je namenjena izmenjavi mnenj ....tvoj problem je pa da temo zapreš če tako misliš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm........

Se pa pustite sprovocirat.....pa sej veste,da tipi stila butec sam na to čakajo.

A je vse to novo????

Nop.....pr vsaki objavi o nesreči motorista se scenarij ponovi.DOST!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki so, taki bojo, mi kle bl nč glede tega ne mormo.

Jebeš jih, na cesti pa le z največjo možno previdnostjo okol

takih modelov.

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak enkrat pride ven iz svojega avtomobila, kamiona...

Let your imagination fill in teh blanks :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti da obstajajo tudi taki ljudje.In sama sebi si govorim, da ne mislijo resno,vendar čedalje bolj dvomim o tem.

Ko sem šla iz FS Brda domv me je hotu nek model na vsak način prestrašit ali pa spravit iz ceste,govorila sem si da ne misli resno in da me hoče pošteno prestrašiti vendar sedaj ko sem prebrala to v večeru si pa le upam pomisliti da je imel hude namene,samo zato ker sem se na semaforju postavila pred njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, prav nič te ne stane, če se za trenutek ustaviš in spiješ kavico ali 2. Blaznež bo medtem mogoče že doma, zadovoljen, ker je "nadmudril" mopedista, tebi pa tudi ne bo hudega.

Ne vem, sam pri sebi se skušam (generalno) držati pravila: kjer ne tekmujem, ni poražencev..& tudi ni zgrenjencev.

Čisto vedno mi, roko na srce, ne uspe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede tega izsiljevanja oz kratenje svobode motoristom na cesti. Sanda7 tko se je enkrat meni zgodilo v Italiji, mi je tip izsilu prednost lih d sm pržlajfu, pol je pa odpru šipo in me še nadru :huh: js pa nism vedu kaj pa sm bil tiho pa sm se začnu smejat :lol1: pa mi je primu za špeglco od motorja in mi jo zvil dol (tisto kjer je šipca je zasukou) :angry: :kva1: ajej, kukr d bi na stikalo prtisnu, sm dal u prvo, spelal u šus kar sm ga mel po njegovi špegli od ovta, tko je odletela po cesti d je blo veselje <_< :angry: :angry:

pa bo po njegovem prekršku meni težil :? oooo ne, malo morgen :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!