Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

ok.

guma kupljena za 80€. zdaj pa v kratkem do vuklanizerja in menjat.

staro pa lahko še prinesem nazaj, če jo kdo rabi, še ima nekaj profila in jo šenkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.

guma kupljena za 80€. zdaj pa v kratkem do vuklanizerja in menjat.

staro pa lahko še prinesem nazaj, če jo kdo rabi, še ima nekaj profila in jo šenkam.

.. pa še za kavo daš lahka zraven...hahahahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup Dunlop Arowmax 103 cena je ( 70€ ) za mojo yamaho s končno 90km/h se mi zdi da bo to kar dost kvalitetna guma ali pač ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup Dunlop Arowmax 103 cena je ( 70€ ) za mojo yamaho s končno 90km/h se mi zdi da bo to kar dost kvalitetna guma ali pač ?

... za v ovink z 90 na uro bo v redu... po ravnem greš pa lahka tut hitreje... ;)

Mal se hecam, da ne boš zameril... ;):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi oz. je vozil že kdo Diablo Rosso Corsa......mogoče kaka primerjava glede na izkušnje s Supercorsicami in Diablo Rosso II, bo počasi čas za menjavo, pa so spet čist prebekslal tale poimenovanja in spet ne vem kaj naj nataknem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za v ovink z 90 na uro bo v redu... po ravnem greš pa lahka tut hitreje... ;)

Mal se hecam, da ne boš zameril... ;):P

hehe je problem ker ne gre več :S drug let k bom dost str grem ispit za a2 delat pol pa eno yamaho xt 660 zablokerano na 25 kw in je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi oz. je vozil že kdo Diablo Rosso Corsa....e kaka primerjava glede na izkušnje s Supercorsicami

Za po cesti mi je bla super,,,,zadnja sploh.prednja pa je super a rabiš mal več moči kot na supercorsi....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vozim spredaj gpracer S in zadaj racer M, ker E se mi zdi da preveč pleše (pretrda). nardim pa z njo cca 1200km, če malo šparam z gasom ene 1700km :) na grobniku pa tak ena dirka, pa en dopoldan treninga pa je gola!

Me pa zanima če ma mogoče kdo tabelo trdot za Dunlop D212 ??? ker na netu nikjer ne najdem, stric google nič ne ve, na hrvaškem forumu pišejo pa vse drugo kot pa kaj koristnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja GP212 190/55 in 200/55

8854 - medium

8838 - hard

Ostalih pa nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vozim spredaj gpracer S in zadaj racer M, ker E se mi zdi da preveč pleše (pretrda). nardim pa z njo cca 1200km, če malo šparam z gasom ene 1700km :) na grobniku pa tak ena dirka, pa en dopoldan treninga pa je gola!

Me pa zanima če ma mogoče kdo tabelo trdot za Dunlop D212 ??? ker na netu nikjer ne najdem, stric google nič ne ve, na hrvaškem forumu pišejo pa vse drugo kot pa kaj koristnega..

jaz vozim spredaj gpracer S in zadaj racer M, ker E se mi zdi da preveč pleše (pretrda). nardim pa z njo cca 1200km, če malo šparam z gasom ene 1700km :) na grobniku pa tak ena dirka, pa en dopoldan treninga pa je gola!

Me pa zanima če ma mogoče kdo tabelo trdot za Dunlop D212 ??? ker na netu nikjer ne najdem, stric google nič ne ve, na hrvaškem forumu pišejo pa vse drugo kot pa kaj koristnega..

A si že poskusil tukaj?

http://macoracing.com/wp-content/uploads/2012/03/2012-End-User-Price-List.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po cesti mi je bla super,,,,zadnja sploh.prednja pa je super a rabiš mal več moči kot na supercorsi....

Hvala za info, glede na to, da sem bl kumrna bo potem očitno bolje supercorso vzet, da se ne bom tok matrala kt s predhodno rosso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšno info o novi dunlop gp d212 in gp d212 pro??? Ali je d212 pro naslednica gp d211 in gp d212 naslednica gp d211 racer??? Ne vem...ni mi jasno??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšno info o novi dunlop gp d212 in gp d212 pro??? Ali je d212 pro naslednica gp d211 in gp d212 naslednica gp d211 racer??? Ne vem...ni mi jasno??? :eek:

GP D212 so naslednice GP D211.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP D212 so naslednice GP D211.

Hmmmmm... Kaj so pa po tvoje gp d212 PRO???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po cesti mi je bla super,,,,zadnja sploh.prednja pa je super a rabiš mal več moči kot na supercorsi....

Ka pa kaj kilometrina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo mogoče kje ujel kakšen letošnji primerjalni test (sport)touring gum? Brskljam, pa ne najdem... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm... Kaj so pa po tvoje gp d212 PRO???

Ne vem, me je zanimalo samo za GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm... Kaj so pa po tvoje gp d212 PRO???

o.k......gp d212..so oznake gume PRO pa pomeni Pussy Ring Obojestransko....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm omejen ja :grim :grrr :yea1: in to na dimenzijo 130/70/R16 :D Če maš kakšen drug predlog z besedo na dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej qualifier 2 ni slaba guma, jo še trenutno sam vozim, tak da boš pomoje kr zadovoljen..

sem pa bil tud z pirellijevo dunlopko zadovoljen ampak od tega je že 5 let.. zato je pomoje dunlop boljša izbira - novejša tehnologija - 3 zmesi.. kilometrina pa bo nekje 6k ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo mogoče kje ujel kakšen letošnji primerjalni test (sport)touring gum? Brskljam, pa ne najdem... :surrender:

novi motorrad bo imel primerjalnega (mislim da 6 ST gum )

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!