Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

:hmm:  :photo:  :hmm:  :O  :eek: ........nič.   :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

Zadnje disk ploščice imaš že bolj na koncu  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

z DOT 1307 tud jaz ne pridem bolj k robu ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

Mi mamo kontra problem drgač, če si za zamenjavo sporoč, je čist nova guma po sredin ...

post-38230-0-61545500-1400065826_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo kontra problem drgač, če si za zamenjavo sporoč, je čist nova guma po sredin ...

attachicon.gifguma.jpg

kolk neizrazita smrekca .... a maš blokiran motor na 27kw? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

Kaj je to zaen japonc z 750?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: malenkost več k 27kw+100kw :P

Pr mojmu Monstru je pa tud problem k pr Lajbni, zgleda da ima DOT res vpliv na obrabo. Z DOT2501 naredu 10k km, z DOT 3213 pa 5 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pričakoval da bojo taki mojstri kot ste vi to takoj pogruntali ampak...

 

Na sliki je honda cbr125, guma ki je montirana zadaj, smo oziroma je moja sestra podedovala od prejšnjega lastnika.

Gre pa za sportsmart 120/70, ki je, kot veste, prednja guma. Zakaj je on to montiral- baje zato ker se v original dimenziji 100/80-17 ne dobi nič pametnega. To sicer ni res, rumenko ima rešitev, ampak obrazložitev je bila taka.

Ker je platišče preozko za tako gumo, je zaradi tega zelo ukrivljena.

No kdo bo zdej tiste 'bradavičke' dol postrgal? ;)

 

 

 

Razočarali ste me :BUA:

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: malenkost več k 27kw+100kw :P

Pr mojmu Monstru je pa tud problem k pr Lajbni, zgleda da ima DOT res vpliv na obrabo. Z DOT2501 naredu 10k km, z DOT 3213 pa 5 km.

 

v 13 letih samo 15,000km ? je a se samo do servisa voziš ? :P

To imaš dežno gumo na robovih! ;)

to ima lamele za sipine ...

 

Sm pričakoval da bojo taki mojstri kot ste vi to takoj pogruntali ampak...

 

Na sliki je honda cbr125, guma ki je montirana zadaj, smo oziroma je moja sestra podedovala od prejšnjega lastnika.

Gre pa za sportsmart 120/70, ki je, kot veste, prednja guma. Zakaj je on to montiral- baje zato ker se v original dimenziji 100/80-17 ne dobi nič pametnega. To sicer ni res, rumenko ima rešitev, ampak obrazložitev je bila taka.

Ker je platišče preozko za tako gumo, je zaradi tega zelo ukrivljena.

No kdo bo zdej tiste 'bradavičke' dol postrgal? ;)

 

 

 

Razočarali ste me :BUA:

 

:P

jst...rabim samo 3 minute.......pa ščipalc za nohte...

tipček laže ... pirelli M75 , dunlop arrowmax streetsmart , sava mc50  , mc25 , conti go ... ja je jeba če ne dobiš dimenzije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Waw. Res ne razočarate. Še kakšnega sočnega prosim :D

To je sportsmart na kvadrat, zato je kvadratna že po defoltu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 13 letih samo 15,000km ? je a se samo do servisa voziš ? :P

to ima lamele za sipine ...

 

jst...rabim samo 3 minute.......pa ščipalc za nohte...

tipček laže ... pirelli M75 , dunlop arrowmax streetsmart , sava mc50  , mc25 , conti go ... ja je jeba če ne dobiš dimenzije ...

 

Dokler narod od nakladačev kupuje .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zelo radi komentirate gume.

No, tukej je nova kost za glodat.

 

20140514103256.jpg

 

Me prav zanima kaj porečete na to. :)

WTF????? a sm fuknjen al pa je guma na napačni osi.

 

mitas....drži čišt do roba, pa jo redko tako nagnem. raj bi ST. Ampak za svoj dnar je res fina. Škoda, de bom zakluču sezono predn jo bom fental.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte se mal umirit. tale gumica je nrdila samo nekaj kilometrckov do bliznjega sladoleda pa prjatlc odkar si ga lasti nasa gospodicna in se je itak ze pr nakupu ceno zbilo tudi na racun zanic gume. pa mulc jih je slisal, da se ne daje gum drugih dimenzij, sploh pa ne prednje gume za zadnjo, pa ketno je mel napeto kot struno.

gre pa zadaj nova sava mc 25 gor. pravi rumenko da je to najboljsa opcija. tako da bo mala hondica brez skrbi sla celo kak kilometer dlje, recimo do morja :P

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte se mal umirit. tale gumica je nrdila samo nekaj kilometrckov do bliznjega sladoleda pa prjatlc odkar si ga lasti nasa gospodicna in se je itak ze pr nakupu ceno zbilo tudi na racun zanic gume. pa mulc jih je slisal, da se ne daje gum drugih dimenzij, sploh pa ne prednje gume za zadnjo, pa ketno je mel napeto kot struno.

gre pa zadaj nova sava mc 25 gor. pravi rumenko da je to najboljsa opcija. tako da bo mala hondica brez skrbi sla celo kak kilometer dlje, recimo do morja :P

 

jst naprimer sem mel zadnjo spredi pa je blo super. Držala nič mn obrablala se pa tko skoraj nič. Po 11000km je bila po sredini obrabljena cirka 1.5-2mm. Robovi so bili edino bolj obrabljeni. Tako da za te male mlinčke je to čist vseen. Je pa res da pr cbr tega glih ne morš preveč eksperimentirat k ma 80 spred pa 100 zadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi ti priporočal meni, ko se z Roadsmartko po kolenu vozim, in jo obrabim enakomerno "do roba", letno pa naredim slabih 15000km?

 

Če si z Roadsmartko zadovoljen in ti dela dobro kilometrino, ostani na Roadsmartki :D Do kolena mora brez problema držat.

 

Če bi pa rad vožnji po kolenu dodal še malce bolj agresivna odpiranja iz ovinka, kar je tudi super fun zadeva, potem pa prešaltaj na kaj bolj lepljivega :) Pri tem se razlika med ST in SS gumo definitivno čuti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da nekdo da sprednjo gumo zadaj...nič takega.

 

Če KTM svojo Moto3 raketo za GP testira s sprednjo GP Racer 211 nameščeno zadaj, pa ima malo več konj kot pa ''naše'' povprečne 125ke in 250ke, pol ni težav :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si z Roadsmartko zadovoljen in ti dela dobro kilometrino, ostani na Roadsmartki :D Do kolena mora brez problema držat.

 

Če bi pa rad vožnji po kolenu dodal še malce bolj agresivna odpiranja iz ovinka, kar je tudi super fun zadeva, potem pa prešaltaj na kaj bolj lepljivega :) Pri tem se razlika med ST in SS gumo definitivno čuti.

Sej to me je zanimal... Kaj potem priporočate, da je bolj športna guma, pa da vseeno ni ravno po 3000km vožnje hin?  :mellow:  Sportsmart2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to me je zanimal... Kaj potem priporočate, da je bolj športna guma, pa da vseeno ni ravno po 3000km vožnje hin?  :mellow:  Sportsmart2?

 

Sej to me je zanimal... Kaj potem priporočate, da je bolj športna guma, pa da vseeno ni ravno po 3000km vožnje hin?  :mellow:  Sportsmart2?

 

Sej to me je zanimal... Kaj potem priporočate, da je bolj športna guma, pa da vseeno ni ravno po 3000km vožnje hin?  :mellow:  Sportsmart2?

 

Sej to me je zanimal... Kaj potem priporočate, da je bolj športna guma, pa da vseeno ni ravno po 3000km vožnje hin?  :mellow:  Sportsmart2?

sportsmart2 2014 je ena najboljših gum od DUNLOPA zdaj!!!..se splača kupit...oprijem v nulo dober,,,za kilometrino še se ne zna,,,prednja nima roba..glavnen gume so dobre..niti enkrat še ni zdrsnilo al pa kaj podobnega..!! :)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart2 se meni na tuono zdijo cist podobne gp racer. Sam mal bols pozirajo luknje. Z zadnjo gp racer naredu 3000 km in bo se za en marof..prva je skor ko nova. Ce sportsmart2 zdrzi 4000 je top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart2 se meni na tuono zdijo cist podobne gp racer. Sam mal bols pozirajo luknje. Z zadnjo gp racer naredu 3000 km in bo se za en marof..prva je skor ko nova. Ce sportsmart2 zdrzi 4000 je top.

enako js z gp racer. druga E gre h kraju po 3kkm, sprednja je še prva, sam bo tut za zamenjat...razen na kilometrino nimam pripomb :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!