Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

... u glavnem, če boš kupil te gume, se boš počutil, ko da voziš na čeških gumah....    :P

 

 

...lej... nimaš kej falit  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več al manj jih vsi hvalijo, tak da jih bom še jaz poiskusil. Najprej prvo, da vidimo, če jo bo enakomerno po obodu rabilo, ker kolikor vem je vse ista mešanica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To to, sem mislil da slučajno delajo še oboje in je kje kakšna fora. Mah nč, bom naročil pa bo kar bo, če bodo slabe pa čez 2 meseca druge :kva1:

 

 

 

ne bodo slabe. Qualifire 2 so ble tud meni precej fajn.  Zdej mam pa športfors. Fajn, in dokaj lepo se obrablja. Edino kar ne vem je kak 400km AC transer. a bi jo izbosilo po sredi al ne? Govorim u dvoje+prtlaga.  Qualifire 2 je  s tršo sredico to odlično prežvela, Mitaske pa na ta način letos ne bom stestiral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Bridgestone BT016 Pro?

dobra guma, športna, pokuril 3 komplete, sam rok trajanja je pa bolj kratek 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..glej... zdaj pa čisto resno govorim:

 

Jaz sem s Savinimi gumami izredno zadovoljen..... in še marsikdo. Ne bom ponavljal vtisov, ker sem kar nekajkrat to napisal. Povem ti, da je guma odlična za moj okus. Kako bo pa všeč tebi, boš pa sam ugotovil.

Jaz osebno lahko ti podam mnenje, da nisem čutil kake razlike med recimo GP Racer in Savo.... ne morem pa ti reči, da jo moraš kupiti.... ker če ti to rečem, pa da ti guma ne bo všeč, sem avtomatično kriv. Zato ne priznam nič  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo mnenje...osebno. Eno leto drajsal na Metzeler Z8. Zaradi nenormalno veliko vožnje v dvoje po AC in magistralkah, je zadnja zdržala  slabih 13 k, pa še to je odpovedala po sredini.

No in...ta vikend sem dal gor  BT 023 in motor gre  v nagib veliko lažje kot z Metzelerkami. Torej...Prvi vtis glede BT 023...navdušen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni to tista razlika, nova stara guma mrbit?

mislim da ne, bridgestonke so manj turing in malce bolj sport, zato je pa kilometrina manjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mrbit je...čeprav...premlevam, premlevam..eno leto nazaj, ko sem namontiral z8....sem skoraj ziher, da tako suvereno v nagib ni šlo. Mogoče pa je bilo to zaradi polnih ušeh tistega rumenega masla...saj veš...ravnotežje, pa to...hehe  :grrr  :grrr  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm z mojo savo oz mitas zdj naredu okrog 3500km zame guma drži super v ovinke lepo pada :) gre skus do roba gume in sevede tut po kolenu :D tako da k bojo te zanič grejo siguren spet gor :) pa še cena je prava :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pri odpiranju ven iz ovinka?

...ma dej že kup enkrat to gumo, no....

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Bridgestone BT016 Pro?

te gume so dobre,še boljše so BT003 vsaj mene,samo grejo takoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pri odpiranju ven iz ovinka?

na  mojem Zju še ni zaplesala :) razen na mokri cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tui jaz nabavu savo...po 200 prevozenih kilometrih pozitivno presenecen....lepo pada v ovinek in drzi smer  :OK:  :OK:  :OK:

zaenkrat brez pripomb

 

A nima aprilia rsv mille zadnjo 190/55? Si dal gor 190/50?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te gume so dobre,še boljše so BT003 vsaj mene,samo grejo takoj...

S20 so tut boljše od bt16pro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S20 so tut boljše od bt16pro

 jih nisem še provu S20 samo ti verejamem,ker Bridgeston gume so dobre,vsaj mene  :) polej sem pa prešaltau na Dunlop,za malo zamenjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, kaka je razlika med s20 in bt016pro? kilometrina, oprijem?

S20 je naslednjica bt16pro, sicer so pas edaj naredili s20evo, ki naj bi bila še boljša. kilometrina je tam tam, pri s20 so odpravili napake 16ke. Po celem obodu je boljši oprijem, naležna površina naj bi bila boljša etc bla bla....najbolj da prebereš na njihovi strani. Se pa strinjam s tem kar so napisali. Pelje se fantastično, ne rabi skor nič ogrevanja, drži že hladna, jaz sem jih zvozil pozimi, pa so lepile.

Mogoč sem zaradi zime tut malo nardil in sicer prva 3500, zadnja pa 4500

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!