Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Če bi kdo rad sprobal MITASKO jo dam ugodno.Po robovih praktično nevožena.Dim 180/55 R17.Za malo veselja med v nagibu ;) ....tel 031813166

Samo zanima me ? Zakaj si jo dal pa dol ?  Baje da so kar dobre MITASKE . Jaz bi zdele rabil prvo 120/70-17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rad sprobal MITASKO jo dam ugodno.Po robovih praktično nevožena.Dim 180/55 R17.Za malo veselja med v nagibu ;) ....tel 031813166

ugodno cca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je večina na težjih in dokaj močnih motorjih zadovoljna s contittrailattack2, tudi sam sem videl, kako se jih da suvereno peljati, je sedaj samo še vprašanje, koliko kilometrov se z njimi naredi.

 

 

od 4kkm do 8kkm odvisno kako objesten sem :-D je pa res da mi požre prvo pol pa zamenjam še zadnjo ki bi bila proti prvi še vsaj za 1000-2000km.

 

CONTITRAILATTACK 2

Super guma, naredu 10.000km sprednja zlizana po robovih do konca, zadnja ma pa še mal robov, drgač sredina pa še OK.

Največ sem jo skuru, če greš z objestneži po jadranki :OK:

Pred tem sem imel MICHELIN ANAKEE 3, in mi je že veliko prej, ko je imela sprednja še nekaj roba zdrsavala ko strela, potem sem hitro šaltal na contitrailattack 2 in sem zelo zadovoljen.

 

Če ima še kdo idejo za boljšo gumo naj reče, če zdrži manj mi je vseeno, važn da drži na ovinku, sploh sedaj ko bo hladneje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... kdor je pametn, nej posluša Nikasport ... :)

... Contitrail attack 2 so res "TOP" ... !!!

... čist slučajno imam pa en komplet tud za prodat ... :)

Sprednja 90/90-21

Zadnja 140/80-18

... sedaj že za 40 ojrov za obe ...

... info na ZS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežna motoGP guma:

 

enak profil samo ne vem , če je bila za motp gp..ker je bila za EWC ... v bistvu penasta guma  na otip..

.

... kdor je pametn, nej posluša Nikasport ... :)

... Contitrail attack 2 so res "TOP" ... !!!

... čist slučajno imam pa en komplet tud za prodat ... :)

Sprednja 90/90-21

Zadnja 140/80-18

... sedaj že za 40 ojrov za obe ...

... info na ZS ...

u 3 pm neg frejo..kerekol gume se hvalijo ni mojih dimenzij za obe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enak profil samo ne vem , če je bila za motp gp..ker je bila za EWC ... v bistvu penasta guma  na otip..

u 3 pm neg frejo..kerekol gume se hvalijo ni mojih dimenzij za obe..

Na takem mopiju lahk maš tud lesene kolese :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... :? ....kakšno mnenje za MITAS E-08 enduro guma??....sedaj trenutno na METZELER-next ,,,,,,mi ne sedejo preveč...nimam zaupanja v gumo. :BUA: ....prevečkrat zdrsne čeprav ni neka huda dinamična vožnja.....imel tudi METZELER-tourance...top guma. :yes: ..sam je cenovno za 80€dražji za komplet.. :rolleyes: .!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Next je za v kanto,sam čakam da jih vržem dol !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... :? ....kakšno mnenje za MITAS E-08 enduro guma??....sedaj trenutno na METZELER-next ,,,,,,mi ne sedejo preveč...nimam zaupanja v gumo. :BUA: ....prevečkrat zdrsne čeprav ni neka huda dinamična vožnja.....imel tudi METZELER-tourance...top guma. :yes: ..sam je cenovno za 80€dražji za komplet.. :rolleyes: .!!

Rumeni cestak bi znal povedati, ampak vsaj kar sem slišal so uporabniki zelo zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že probal michelin power pilot 2ct? če je kakšna se vam je zdela? :)

Kolega jo ima na R1 letniki 04 in je zelo zadovoljen in vem da jamahco kar dobro ožema.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že probal michelin power pilot 2ct? če je kakšna se vam je zdela? :)

Nekaterim se zdi plastična oz. slabe povratne info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons menjava gum po predlogu dami34 in sicer mitas+

lokacija rumeni cestak aka pit stop u lohatcu. dejansko sm pa hotu videt kako zgleda to od uzad :)

neznam ocenjevat nekih fines trackov, linijskega izmeta itd. - ce me ne vrze iz ovinka potem dela !

cez postojno in rakitno nazaj, tacke na tleh brez muke in krcou..., rikverc mamc k opazujejo veverce ni blo, vtis po 50km krasno.

attachicon.gifimage.jpg

 

 

ta qugla ima 180 zadej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

 

a je kdo letos na pirelli diablo rosso 2 oz. jih še vozi.

 

Mnenje, sploh pa če ma kdo primerjavo z conti sportattac2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra guma, zato pa zdrži samo 4 do 5tkm. V dežju je treba po pameti. Sem pa sedaj dal že tretji komplet gor, tak da veš, da sem zadovoljen.

Contija pa še nisem vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra guma, zato pa zdrži samo 4 do 5tkm. V dežju je treba po pameti. Sem pa sedaj dal že tretji komplet gor, tak da veš, da sem zadovoljen.

Contija pa še nisem vozil.

probi ... in našel boš gumo zase ... men Conti zdrži med 7 in 10 kkm ..

 

zelo primerljivi sta Pireli in Conti ... men je Conti bolj uporabna samo zaradi dveh zarez bolj ob robu, "kao" bolj varna za luže ... vse je u glau ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti EVO2 mi je zdržala samo 6,5K.

Sredina še za kakšen K boki pobrani čist.

Kot vedno 90% naložen in v dvoje.

Pripombo, ki jo imam na conti je, da se mi je že pri nižjih temperaturah ( med 20-24 °C) pregrevala, cefrala,  skratka pazit je bilo treba na tempo O:-)(res da samo relacijah Plomin in Jadranka drugje vozim počasneje)

Z Mitasom nimam teh problemov čeprav smo se vozili pri 30-34°C SS varianta. Pričakovana kilometrina glede na dosedanje izkušnje je med 5,5 do 6K s tem, da je komplet Mitask 1/3 cenejši :)

:hmm:   le kaj se bom odločil pri naslednji menjavi.  

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da mitas zdrzi isto po sredini kot conti evo 2... ker ze na pogled zgleda bolj gozdarska z vecjimi grabni, ocitno je mehka zlo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitaska je podrla moje prepricanje da je grip obratnosorazmeren s kilometrino. No saj to se vedno drzi, ampak mitaska za svoj grip naredi veliko vecjo kilometrino kot sem pricakoval.

Pricakoval sem 3.5 do 4k km, naredil 5.5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kilometrine so včasih, vsaj za zadnjo gumo tako hudo varljive..sem naredil z mitasko 4 jurje in bom 5,5 mogoče celo 6. Je vse vezano na to koliko se voziš v dvoje, koliko je bilo ravnih cest in nažiganja, koliko ovinkov, celo koliko kmju po dežju.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!