Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

In kako si bil zadovoljen s Pilot Power?

Zelo! Zdržale so 8k km, od tega je blo pol agresivne, pol lagane vožnje, tko od oka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo! Zdržale so 8k km, od tega je blo pol agresivne, pol lagane vožnje, tko od oka...

Ja krasno! Jaz imam prevozenih 3150, pa se na zadnji malo sicer ze pozna, ampak vseeno mislim da bodo 8000 ziher zdrzale. Ne morem pa jih primerjati z nobenimi, ker je to moj prvi motor, torej tudi prve pnevmatike ki jih vozim. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo vozil z Pilot Road 2 pnevmatikami od Michelina?

http://www.michelin-pilotroad2.de/pilotroad2/daten.php

moj predlog za spomlad. :krneki:

jJaz sem z njimi na fajzerci naredil 18000 km pa ne moreš verjeti obe še čisto dobri sploh prva bo še za kar nekaj km tko da glede obstojnosti res neprimerljiva pa tudi drugače za sport touring res zakon. Toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jJaz sem z njimi na fajzerci naredil 18000 km pa ne moreš verjeti obe še čisto dobri sploh prva bo še za kar nekaj km tko da glede obstojnosti res neprimerljiva pa tudi drugače za sport touring res zakon. Toplo priporočam.

Z enim kompletom 18000km pa še za nekaj km bodo? :eek: Kako ti je to uspelo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še enkrat preberi vprašanje! "Kratko vprašanje: ali lahko na motor, ki ima platišča za gume z zračnico (špice!), montiram tubeless gume z zračnico?

GH

A ni vprašal, če lahko montira tubeless gume Z ZRAČNICO??

se posipam s pepelom, res nisem dobro prebral :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z njimi na fajzerci naredil 18000 km pa ne moreš verjeti obe še čisto dobri sploh prva bo še za kar nekaj km tko da glede obstojnosti res neprimerljiva pa tudi drugače za sport touring res zakon. Toplo priporočam.

... zelo bi bil vesel, če bi tole napisal malo bolj natančno ...

... sam ali v dvoje ...

... stil vožnje ...

... po kakšnih cestah ...

... suho - mokro ...

... primerjava z drugimi pnevamtikami na istem motorju ...

... hvala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je že kdo kupoval gume prek moto gume.si in kakšnje ima izkušnje s tem oz. kje bi se še dal dobit poceni metzelerce Z1 ali Z4 komplet.lepa hvala za odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je že kdo kupoval gume prek moto gume.si in kakšnje ima izkušnje s tem oz. kje bi se še dal dobit poceni metzelerce Z1 ali Z4 komplet.lepa hvala za odgovor :D

Kupoval sem avto gume pri njih.

Zelo zadovoljen, najboljša cena, vsaj za avto gume. V ceno je že vključena dostava na dom.

Le plačat je treba vnaprej preko bančnega nakazila za katerega podatke dobiš, ko izpolniš naročilo- ampak ni problema, gume dobil v treh dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Kakšne gume lahko dam na tole feltno:

E 17M/CxMT2.75 DOT SANREMO

Predvidevam da je 2.75 širina, torej je to 70mm kar pomeni da vzameš eno gumo premera 17, širine 70mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je 2.75 širina, torej je to 70mm kar pomeni da vzameš eno gumo premera 17, širine 70mm.

Žal napačno (original je gor guma 130/80-17 M/C)

Ve kdo kaj več? Pravzaprav me zanima ali lahko na tole konkretno feltno nataknem gumo 120/70-17 R17 (58H).

Gre pa zato da bi rad svoj zadnji obroč z oznako E 17M/CxMT2.75 DOT SANREMO premontiral naprej za sprednje kolo, zadaj pa bi pač kupil nov, širši obroč. Torej me zanima ali lahko uporabim zadnji obroč kot sprednji in katero cestno gumo lahko dam gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal napačno (original je gor guma 130/80-17 M/C)

Ve kdo kaj več? Pravzaprav me zanima ali lahko na tole konkretno feltno nataknem gumo 120/70-17 R17 (58H).

Gre pa zato da bi rad svoj zadnji obroč z oznako E 17M/CxMT2.75 DOT SANREMO premontiral naprej za sprednje kolo, zadaj pa bi pač kupil nov, širši obroč. Torej me zanima ali lahko uporabim zadnji obroč kot sprednji in katero cestno gumo lahko dam gor.

... preden zamenjaš dimenzije platišč in gum se posvetuj, kaj to pomeni za ciklistiko in voznost motorja ...

... premnogi so to lekcijo že vzeli in se niso nič naučili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, valda da smo se vozil ... in če boš malo pogledal, boš videl, da je bila guma že velikokrat pohvaljena ....

superca, potem res ne morem zgrešiti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerio moto trgovine ste bili najbolj zadovoljni v tem letu in skatero najmanj, komu boste še v naprej prepuščali preobuvanje svojega jeklenega konjička? :worship: ali :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širovnik-Radlje :worship: :010 :yea1: :smoke:

Da te popravim: ŠIRNIK Pneumatic center!

Je pa res vsaka mu čast!!!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te popravim: ŠIRNIK Pneumatic center!

Je pa res vsaka mu čast!!!! :worship: :worship:

OK jaz tudi takoj priznam me ni treba mlatit . Ta je pravi :OK: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam; Širnik Radlje, moja ljubica se negre nikamor drugam preubut, pa še lepa furca je iz Lj.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivni gumi Pajden Karlovac

full velika izbira Metzeler gum, smesno hudi popusti, pol pa se mervesteuer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!