Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Ne vem, čemu je tema sploh namenjena. :?

Da vsak svojga hvali :P

S Širnikom bil zadovoljen.

S Križnikom v Žalcu tudi.

Ko pa gume ni bilo v Sloveniji, niti kje ob meji v Avstriji, je pa www.mopedreifen.de naredil čudež.

Nad uvoznikoma za Metzeler in Dunlop razočaran, ker jima je sredi sezone zmanjkalo sprednjih 21" gum za tahitre endure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že hvalimo, ne smem pozabit na Vulkanizerja verige Vulco v Kočevju (praktično center Kočevja).

Ga moram pohvalit, ker mi je v nedeljo popoldan dal inekcijo v sprednjo gumo, da sem lahko nadaljeval do doma in

ob vprašanju za plačilo samo zaželel srečno pot.

Ma je danes vedno manj takih ljudi, vsa čast. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulco; Čeplak, Gornja Radgona!

Kupiš tri komplete, četrtega dobiš. Skoraj tako!

Hude cene, dober dečko (tudi mopedist)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na vsa našteta vprašanja: ŠIRNIK, Radlje z vzponom na Golico! ZAKON :worship:

Kaj pa vi spljoh tretirate pod najboljši prodajalci?

Kvalitetno montažo? Hitro? Poceni ?

Ugodnosti in popusti al kaj?

Ali prijaznost in ustrežljivost?

Mogoče bližino in poznanstvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na vsa našteta vprašanja: ŠIRNIK, Radlje z vzponom na Golico! ZAKON :worship:

Definitivno :worship: . Gumo je pa tud treba takoj zbrusit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Vulkanizerstvo Tomi Press, Škofije, tud motorist, prijazen, dobre cene, zadovoljen... pa še morje je blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dam glas Primcu na Viču, za Avonke pa za vedno mrzle pire

Drži. Jure je za gume res mojster. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na vsa našteta vprašanja: ŠIRNIK, Radlje z vzponom na Golico! ZAKON :worship:

No,saj nekaj fajnega mamo na našem koncu!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Pri MJ, kupil še bolj ugodno kot je imel Širnik.

ja motorjet je imel pred kaksnim mesec res hudo akcijo Metzelerk itd., sam v osnovi pa je veliko drazji od konkurence

drgac pa Širnik res fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni fajn da Širnika tako hvalimo. To zna podražat gume za nekaj procentov! :closedeyes:

Kolikor ga poznam jih ne bo......Jih bi ža lahko zdavnaj, pa jih ni...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vi spljoh tretirate pod najboljši prodajalci?

Kvalitetno montažo? Hitro? Poceni ?

Ugodnosti in popusti al kaj?

Ali prijaznost in ustrežljivost?

Mogoče bližino in poznanstvo?

Verjetno jim je važna samo CENA. Pa če je to v AMERIKI je važna samo cena. Za nekatere seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vi spljoh tretirate pod najboljši prodajalci?

Kvalitetno montažo? Hitro? Poceni ?

Ugodnosti in popusti al kaj?

Ali prijaznost in ustrežljivost?

Mogoče bližino in poznanstvo?

Skupni sestevek vsega skupaj steje. Jaz ze kar nekaj let menjam (ni nujno, da tudi kupujem) pri Simcic motocentru v Solkanu. Vedno vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno jim je važna samo CENA. Pa če je to v AMERIKI je važna samo cena. Za nekatere seveda.

Tvoja ocena.....to je samo tvoja ocena.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Glede na to, da sem kupil novo mašinco (cbr 1000 rr :yea1: ) in ima gume uničene, me zanima kaj konkretno priporočate za ta motor. Želja za prihodnjo sezono je nekajkratni obisk piste (Grobnik, Pannonia... ). Katere gume so po vaših izkušnjah najboljše? Aja pa seveda, kje se da to najceneje dobiti.

Hvala že vnaprej.

Drazy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Prosim če lahko še meni pomagate z nasvetom.Imam Yamaho 1300 Midnight Star (chooper) in moram zamenjati gume.Prednja je čisto zlizana; zadnja bi pa še lahko malo zdržala.Zanima me sledeče:ali zamenjati obe gumi in pa katere gume priporočate .Veliko se voziva oba z ženo .

Za nasvet se vam zahvaljujem .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Glede na to, da sem kupil novo mašinco (cbr 1000 rr :yea1: ) in ima gume uničene, me zanima kaj konkretno priporočate za ta motor. Želja za prihodnjo sezono je nekajkratni obisk piste (Grobnik, Pannonia... ). Katere gume so po vaših izkušnjah najboljše? Aja pa seveda, kje se da to najceneje dobiti.

Hvala že vnaprej.

Drazy

Jaz osebno bi kupil za na cesto Dunlop Qualifier RR, dobiš set že za dobrih 200eur in so menda zelo uredu gume kakor slišim od tistih, ki so jih sprobali, pa tudi sam sem vozil navadne Qualifierce in so se super obnesle.

Za na pisto bi pa kupil posebej gume, lahko Dunlop GP, ali pa celo slick (Dunlop KR106 in 108). Za Grobnik bo to ziher najboljša varianta. Se da dobit tudi rabljene še ok, precej ugodno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex.

Gledal sem tudi Dunlop Gp Racer. Pa me zanima, če kdo ve, kakšna je razlika med 209GP in 209 Gp Racer?

Drugač sem pa tudi jaz prej vozil Qualifierke na rs-ki (zelo zadovoljen), sam imam občutek, da bodo za ta motor premehke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex.

Gledal sem tudi Dunlop Gp Racer. Pa me zanima, če kdo ve, kakšna je razlika med 209GP in 209 Gp Racer?

Drugač sem pa tudi jaz prej vozil Qualifierke na rs-ki (zelo zadovoljen), sam imam občutek, da bodo za ta motor premehke.

ne bodo premehke, verjemi!

tudi meni so se na 125ki gume svaljkale tako da ni res, zdaj na 600 pa se niso več, samo napokale so po površini

sem pa imel pilot power na mitotu, zdaj pa imam qualifier na ninji

proizvajalci gum upoštevajo tudi za kateri motor bodo namenjene gume, tako da so za šibkejše in lažje motorje tudi gume mehkejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi probal z metzeler Sportec M serija(M1 ali M3, nevem več kera je tanova...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!