Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Kakšno mnenje koliko je d209 gp racer s profilom primerna za cesto ? Koliko rabi da pride na temperaturo ?

Po testih je primerna. Konec koncev, če ne bi bila, bi pisalo not for highway use al pa for racing purposes only :)

D209GP ni pa več street legal. Je pa že bolj rang KR..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno mnenje koliko je d209 gp racer s profilom primerna za cesto ? Koliko rabi da pride na temperaturo ?

fantina jaz sem imel 208GP in je rabla ma ful, ma veš kaj pomeni ful. Res od Kopra do Črnega Kala sem jo KOMAJ segrel. čez Črni Kal sem že drajsal čez ovinke, vendar res dolgo rabi da te ne bo presenetla !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si imel gp al gp racer? Dejavu sprašuje za gp racer d209 in ne d209GP.. To ni isto. Prva je street legal, druga je pa tekmovalna pnematika sam za na pisto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si imel gp al gp racer? Dejavu sprašuje za gp racer d209 in ne d209GP.. To ni isto. Prva je street legal, druga je pa tekmovalna pnematika sam za na pisto..

209GP je tudi homologirana za na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi mi svetovali za recimo 70-80% mestno voznjo, in 20-30% izven mestno voznjo.

Imam motor K ER6n,način vožnje srednje hitro.

Moja je svojega ER 6 ta teden preobula in sicer v Dunlop Roadsmart; upam samo, da drži vse tisto, kar se je o tej gumi dalo pozimi prebrat na netu in v revijah (Dunlopka naj bi bila kar enakovredna Michelinu Pilotroad in Bridgestonu BT 021) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

209GP je tudi homologirana za na cesto.

Na 209GP od forumaša mojgap piše For racing purposes only. GP racer d209 pa so homologirane..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 209GP od forumaša mojgap piše For racing purposes only. GP racer d209 pa so homologirane..

Kje pa to piše??? Na mojih tega ne najdem, mogoče niso homologirane vse zmesi? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri strani.. Tako kot ponavadi pri slickih pride ta napis oz not for Highway use.. Tele so bile soft, če se ne motim.

Sicer pa ta Dunlop je itak fenomen z modeli gum.. Še oznak nima istih pousod.. Nekaj časa vem, da so bile Pri nas GP racer (še tiste s profilom od 208rr) čez lužo že 209..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna se vam zdi cena za: metzeler sportec m3, 120 in 180 za 250€?

Jaz ti dam komplet novih Metzeler M3 za 250€, cena je pa pomoje več kot ugodna.

Ugodno a ne primerna za 600rr

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

svojo XT660R namerevam preobuti, ker pa nimam izkušenj, saj sem jo komaj kupil, bi Mačke poprosil za nasvet.

Gledal sem na moto-gume, kaj imajo ponuditi.

Kaj se najbolj obnese? Ima kdo izkušnje, kaj bi v tej kategoriji bilo najbolj varno.

Saj verjetno veste, motocikel ni neka need-for-speed varjanta, bi mi bilo pa OK, če bi bil na spolzkem cestišču

bolj stabilen.

Vsakega predloga bom vesel.

Hvala, Peter

bye

:krneki:

Sava MC30 INVADER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da sem malo zamešal oznaki M3 in Z6 ter podal mnenje za slednjo za kar se opravičujem :whistle: M3 drugače ne poznam.

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče kake informacije kok pride premontaža obeh pnevmatik tle v okolci lj?

Popravljeno . Popravil Poljachina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal par dni nazaj 27€ v Ljubljani. Honda servis na Letališki

Popravljeno . Popravil imlakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :) Pirelli in Metzeler se mi zdi da so še malo previsok cenovni razred zame.. kolko je sploh komplet? Lani sem bila s Pilot Power zelo zadovoljna.. po pistah pomoje ne bom preveč.. upam, da vsaj 2x no.. tisto so tudi Pilot Power preživele.. Samo Pilot Sport so še praktično nove in bi rada vsaj par tisoč km naredila z njimi - finance pa to.. kravca me je obrala do kosti :blush: :) Zato me je zanimalo kake so izkušnje, če bom preživela par tisoč km brez kakih hudih posledic v ovinkih :krneki:

Hvala za lepe želje :yea1:

Mater, ma 2 motorja, pol pa nima za dobre gume :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že, ampak od viška ne boli glava! :naughty:

Spi liter močnega rdečega vina, 3 pire im pol litra viskija. Boš vidu da zna od viška glava bolet :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!