Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Spusti za kak Euro, pa boš hitro prodal. Vsak ki kupuje, bo za isti denar šel raje v trgovino kupit.

Točno tako :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop, se mi zdi dobra cena. Saj jih noben ne rabi kupit, ne bom umrl, če jih ne prodam. Pač vsak naj kupi, kjer mu paše... :) Mislim, da so toliko vredne in če jih kdo hoče, mu jih še dostavim v LJ, če je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop, se mi zdi dobra cena. Saj jih noben ne rabi kupit, ne bom umrl, če jih ne prodam. Pač vsak naj kupi, kjer mu paše... :) Mislim, da so toliko vredne in če jih kdo hoče, mu jih še dostavim v LJ, če je treba ;)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se kar odločil za m3, upam da bodo v redu. Zanima me pa po koliko km so vam kaj zdržale? In če bi lahko kdo nalimal kak link primerjalnega testa teh gum z ostalimi v istem rangu. Sem ga pogooglal pa nisem našel nič pametnega.

S čamacem pa žal nisva prišla skupaj s ceno :trance_33_sleep:

M3 drži cca 7000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem, če morda kdo ve kje se da najhitreje dobiti Metzeler gume Marathon 880?

Pa ne v sloveniji, ker sem jih že plačal natanko dva meseca nazaj in jih še vedno nisem dobil. Ne bom omenil trgovine, da ne bom ostal še brez vplačanega denarja. Dva meseca je pa le preveč za še tako potrpežljivega, pa čeprav še ni sezone.

Pa to ni edina stvar na katero čakam. Ali je na splošno motoristična branža na tako nizkem nivoju, da ni možno dobiti naročenega v normalnem roku. Popolnoma vse zadeve, ki sem jih naročil še v Januarju, razen originalnih rezervnih delov iz Nemčije, še vedno nisem dobil.

Porazno!!!

Hvala za vsako informacijo.

LP Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že uprašano, :whistle:

V kaj obuti Cebeerko 600rr .... od Dunlopa za cestno uporabo

D207, D208, D209??? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že uprašano, :whistle:

V kaj obuti Cebeerko 600rr .... od Dunlopa za cestno uporabo

D207, D208, D209??? :unsure: :unsure:

qualifier rr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kaj obuti Cebeerko 600rr ...

Res, da ni Dunlop, sam sm za kratk čas vozil CBR z obutimi ContiSportAttack pri 4 st. Celzija,

pa še profil nove gume je bil gor, pa je guma držala, da sm se kr čudu :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že uprašano, :whistle:

V kaj obuti Cebeerko 600rr .... od Dunlopa za cestno uporabo

D207, D208, D209??? :unsure: :unsure:

D207 in D208 jih sploh delajo ne več..

Sedaj imaš Dunlop Qualifier, Qualifier RR, D209 Gp Racer, D209 GP (tekmovalna).

Obuj v Qualifier RR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D207 in D208 jih sploh delajo ne več..

Sedaj imaš Dunlop Qualifier, Qualifier RR, D209 Gp Racer, D209 GP (tekmovalna).

Obuj v Qualifier RR.

Okej, jst sm na dunlopovi strani gledu pa se bol mal znajdem tko da...

HVALA vsem za nasvete!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi strani MS imaš reklamo za carmana

ima pa ravno neko akcijo gum

v ceniku je tudi D208RR,D208 IN D207(sicer čudnih dimenzij)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo mel gume 170/60/17 in 120/70/17 jih lahko dobi drug teden pri meni. Sam bom nabavil nove, le te pa še imajo kar dober profil so pa 5 let stare. Za "skurit" so dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem nove gume Michelin Pilot Road 2CT ali Metzeler Z6,če lahko kdo dobavi ugodno 120-70-17 58w 160-60-17 69w, DOT 2008 ali pa proti koncu 2007 naj mi sporoči na pm,thnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem nove gume Michelin Pilot Road 2CT ali Metzeler Z6,če lahko kdo dobavi ugodno 120-70-17 58w 160-60-17 69w, DOT 2008 ali pa proti koncu 2007 naj mi sporoči na pm,thnx.

Samo da veš, PP je supersport guma, Z6 pa sport-turing guma. Če hočeš nekaj vmes vzami navadno PP, dolgo drži in odličen oprijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo mel gume 170/60/17 in 120/70/17 jih lahko dobi drug teden pri meni. Sam bom nabavil nove, le te pa še imajo kar dober profil so pa 5 let stare. Za "skurit" so dobre.

dej sporoč če najdeš bumbarja ki to kupi..pa slikco prosim zraven :whistle:

al so kr zastonj?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, zajebal, se oprooščam, prehitro sem prebral, sem mislil da je Power namesto Road :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi strani MS imaš reklamo za carmana

ima pa ravno neko akcijo gum

v ceniku je tudi D208RR,D208 IN D207(sicer čudnih dimenzij)

Kolikor je meni znano Dunlop D207 in D208 sploh ne dela več.. Tako, da bodi pri morebitnem nakupu pozoren na letnico odtisnjeno na gumi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano Dunlop D207 in D208 sploh ne dela več.. Tako, da bodi pri morebitnem nakupu pozoren na letnico odtisnjeno na gumi.

LP

Jst sm to neki gledu pri Sitarju pa je še imel....

za d207 sm pa prašal zato, ker sem jih mel na 125ki pa sm biu zlo zadovoljen, nism pa vedu kako bi ble na močnješih motorjih...

Še 1x Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero mi bolj priporočate Michelin Pilot Road 2 ali Dunlop Sportmax Roadsmart?

Motor pa je Honda Hornet 600 in sport-touring vožnja po naših cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, Michelin je bil v prodaji že lansko sezono (se pravi, da bo mogoče kdo kaj napisal o njej), Dunlop guma je pa letos nova in obstajajo le testi novinarjev iz Francije pretekli konec leta; kolikor sem prebral, je Raodsmart popolnoma enakovredna Michelinu in pa Bridgestonu BT 021 (tako v suhem kot v mokrem). Jaz sem "nasedel" in se pustil prepričat in jih namontiral ... kako se bodo obnesle pa kdaj drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, Michelin je bil v prodaji že lansko sezono (se pravi, da bo mogoče kdo kaj napisal o njej), Dunlop guma je pa letos nova in obstajajo le testi novinarjev iz Francije pretekli konec leta; kolikor sem prebral, je Raodsmart popolnoma enakovredna Michelinu in pa Bridgestonu BT 021 (tako v suhem kot v mokrem). Jaz sem "nasedel" in se pustil prepričat in jih namontiral ... kako se bodo obnesle pa kdaj drugič.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pri nas na tak način menjal pnevmatike na motorju?

Kaj bi bil glavni razlog takega početja?

Predraga menjava na servisu al preveč časa?

Najbl mi je zanimiv kako gumo centrira :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako si pa ti na biciklu menjal gume!!

Delo ki je prikazano je opravljeno strokovno!

Kaj nisi bil nikol zdraven kako se centrira gumo!

Za obe gume porabiš 30 min dela pa maš prihranjeno za eno dobro malčko pa še pijačo zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!