Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

zakaj pa ne...sej tud pr istih vrstah pnevmatike je prednja mehkejša že po defaultu. Tko de dokler daš prvo še mehkejšo, ne bo nič narobe...saj ponavad je itaq kritičn zdrs takrat ko prva zdrsne. Edino upoštevat boš pa moral čas ugrevanja gum, ki bo različen.

Se pa bojim de boš moral potem prvo gumo prej menjat kot zadnjo, razen če si pristaš grobega pospeševanja na ravninah.

Sam osebno sm moj komplet bt014 porabil tako prvo kot zadnjo do indikatroja hkrati. Prva je šla po robu kjer je indikator skoraj do indikatorja, na sredini je še kot nova, zadnja pa je po celi površini enakomerno obrabljena skoraj do indikatorja...Mam pa zdej 2200km z njima, samo jih bom probu še kakih 500 nardit... :unsure:

:blink:

hornet gumo dobesedno trga?

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta bt014 je precej mehka guma, pač tolko je meni zdržala...

...pa brez cinizma :rolleyes:

bila vožena po pisti?

(drugače ni cinizma tu)

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne, motor ni vidu še piste...je pa bla malo bolj hitra vožnja po cesti...s tem de na ravninah nism nrkol pretirano pospešval...večinoma pospeševanje iz ovinkov, katerih je na naših koncih malo morje...

moji kolegi so rekli de je 3k s to gumo nekje normalno...samo kej hočem...je pa fino držala v teh mrzlih dneh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, do gladke gume se pravi...jah sej do gladke gume mam tud jst mogoče še 1k km al pa kaj več. Se prav 3500km, še vedno ne 5k km :krneki:

Ampak do gladke jst raje nebi šel k ne vem kuk bo še držala cesto potem prot koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez težav vozil D207 in D220...oziroma se je obneslo fajn...

Sm mel d208 in d220 na svojmu (prejsnji lastnik dal gor) in je zadn konc plesal vedno kadar sm odprl iz ovinka vn.. Jst ne bi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil conti sportattak...bom poročal o teh radirkah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mel d208 in d220 na svojmu (prejsnji lastnik dal gor) in je zadn konc plesal vedno kadar sm odprl iz ovinka vn.. Jst ne bi :)

Nismo vsi dirkači :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu gume so...ti kr prec povem ;)

Kaj pa race attack?mogoče veš?

jst sm slišu, dvoje vste mnenj..

eni pravjo da so odlične,

drugi pa da imajo premalo profila in da v dežju trpiš (čeprav se ne mislim glih v dežju vozit)...

Ima kdo izkušnje z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa race attack?mogoče veš?

jst sm slišu, dvoje vste mnenj..

eni pravjo da so odlične,

drugi pa da imajo premalo profila in da v dežju trpiš (čeprav se ne mislim glih v dežju vozit)...

Ima kdo izkušnje z njimi?

Za race attack nebi vedu...lahko pa ti povem da so se men sport attack v dežju dobr obnesle.....sicer pa ja...motor itak ni lih za v dež namenjen, če te pa že kje ujame pa pač pelješ razmeram primerno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mogoče malo off.. v pnevmatiko 130/70-17 mi je vulkanizer dal šlauf za 90/90-17.. on prav da je to vredu (drugega pač ni mel). Pa je res? Nočem da mi pol guma spusti v kaki vukojebini al pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mogoče malo off.. v pnevmatiko 130/70-17 mi je vulkanizer dal šlauf za 90/90-17.. on prav da je to vredu (drugega pač ni mel). Pa je res? Nočem da mi pol guma spusti v kaki vukojebini al pa kaj :)

Res da nisem expert, vendar se mi zdi, da se s temi stvarmi ni za igrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mogoče malo off.. v pnevmatiko 130/70-17 mi je vulkanizer dal šlauf za 90/90-17.. on prav da je to vredu (drugega pač ni mel). Pa je res? Nočem da mi pol guma spusti v kaki vukojebini al pa kaj :)

Mislim da ne bi smelo bit problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mogoče malo off.. v pnevmatiko 130/70-17 mi je vulkanizer dal šlauf za 90/90-17.. on prav da je to vredu (drugega pač ni mel). Pa je res? Nočem da mi pol guma spusti v kaki vukojebini al pa kaj :)

To bo sistem požru... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mogoče malo off.. v pnevmatiko 130/70-17 mi je vulkanizer dal šlauf za 90/90-17.. on prav da je to vredu (drugega pač ni mel). Pa je res? Nočem da mi pol guma spusti v kaki vukojebini al pa kaj :)

Tud jaz nimam izkušenj s tem, ampak sliši se sploh ne dobro. :hmm: Jst nebi. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam da se mi neda vseh postov pregledovat zato vas prosim za svoje mnenje:

Pirelli Diablo Corsa

Metzeler roadtec z 6

Motor mam fzs 1 vožnja pa 40% sport, 60% turing, avtocesta 10%

V kaj nej ga ubujem? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!