Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Pa tista stran Moto Gume...tm morš plačvat s kreditno kartico, kar pa meni osebno ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus

Rabim nujno čim prej... Mi lahko kdo pove kje v lj se da dobit gumo bt014 (sprednjo) + menjavo (obeh) po dokaj ugodni ceni pa da pridm na vrsto v par dneh v lj oz. okolici?

Res rabim nujno menjat do 14ga. PM prosim da nebo oglaševanja...

lp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus

Rabim nujno čim prej... Mi lahko kdo pove kje v lj se da dobit gumo bt014 (sprednjo) + menjavo (obeh) po dokaj ugodni ceni pa da pridm na vrsto v par dneh v lj oz. okolici?

Res rabim nujno menjat do 14ga. PM prosim da nebo oglaševanja...

lp

pa ne boš ki te jajce gor daval, daj te raje bt 016, je baje dost boljša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem že parkrat naročeval pri njih - tako za avto kot za motor. Vedno dobre izkušnje - so neverjetno hitri in dobiš kar naročiš.

Edino enkrat sem mel vaje, to pa zato, ker nisem plačal s kartico ampak sem izvedel nakazilo - don't do it  :rolleyes: 1 mesec pa pol se je vleklo, ker so dnar nekje zgubil al kaj jest vem kaj. In kukr sem bral so ble vedno komplikacije z nakazilom. Tko da kartica.

Pa tista stran Moto Gume...tm morš plačvat s kreditno kartico, kar pa meni osebno ni všeč.
Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,mal hitrega poročanja...z Roadsmartkami na VFR-ki naredil sedaj ene 1500km,zelo zadovoljen.Drži za moj način vožnje zelo dobro,obraba nekje enakomerna,do robov.Se zelo zanesem nanje, v primerjavi z že malo zrabljenimi in 3 leta starimi Metzelerkami M1 in M3 zadaj,ki so bile predhodnice, ni primerjave...čeprav z novimi je gotovo razlika.Tudi po mokrem se da peljat dokaj zanesljivo.Tako da,če ni vožnje do kolena,pa vožnja v dveh...moja ocena ODLIČNO ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so kakšni sposobni vulkanizerji, da mi lahko menjajo gume? Ubistvu ni problem it kamorkoli v Sloveniji, drugače pa čimbližje Krškemu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so kakšni sposobni vulkanizerji, da mi lahko menjajo gume? Ubistvu ni problem it kamorkoli v Sloveniji, drugače pa čimbližje Krškemu :)

Širnik v Radljah ob Dravi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo uporablja ContiRace za po pisti in na cesti. Za po pisti vem da se zlo dobr obenesejo, nevem pa kako je z njimi na cesti. Kak info prosm...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel Conti sport atack, pa je tako; Rabijo kar nekaj časa, da se segrejejo. Ko se segrejejo zelo dobro držijo. Sredina se zelo hitro rabi (po cesti). Z R1 sem naredil 4000 km. Sedaj imam Dunlop Qualifier RR, pa sem bolj zadovoljen (za cestno rabo). Upam da sem ti kaj pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel Conti sport atack, pa je tako; Rabijo kar nekaj časa, da se segrejejo. Ko se segrejejo zelo dobro držijo. Sredina se zelo hitro rabi (po cesti). Z R1 sem naredil 4000 km. Sedaj imam Dunlop Qualifier RR, pa sem bolj zadovoljen (za cestno rabo). Upam da sem ti kaj pomagal.

Sport attack je druga guma... pa tud ne grejejo se dolgo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, moja zadnja guma Michelin Pilot Power se počasi poslavlja... Ha, sedaj pa dilema, kaj obut nazaj na moped?? Prednja je sicer še čisto v redu, ampak če bom dal gor kaj druga, bom tudi prednjo zamenjal. Nekako se odločam med Metzeler M3 in Pirreli Super corsa. Vem da vsak hvali svojo stvar, pa vseeno me zanima, če ima kdo kak tehten razlog za katero od gum. Kako vozim? Hmmmm, kaj pa vem, rad sem hiter na ravnem in v ovinku, pomembno mi je, da na suhem res drži, ker dežju se nekako izogibam. Fajn bi bilo, da bi bila čim manj občutljiva na zebro in na zalivke, pa da bi tudi nekaj kilometrov zdržala. Tako hudo hiter pa tudi nisem, da bi bila možnost da bi jo pregrel... Torej, v katere gume naj obujem svoj moped? :whistle:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel PP...danes grejo gor M3...čist tko iz firbca :P

Ma ja, saj ne morem rečt, da s to gumo nisem recimo zadovoljen, če pa me zmede to, ko se prijatelji pogovarjajo pa pravijo joooooj to kupi, veš kak to drži in oh in sploh, tako da ne vem več kaj naj kupim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Demon,

Pirelli Corsa III: hitro se segreje, dolgo zdrži (naredil preko 6000 kmjčkov na Lubici), drži pa ko pes ježa... ne boš razočaran, zelo priporočam... za po cesti IMHO veliko boljša izbira kot Supercorsa!!! samo cena... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Demon,

Pirelli Corsa III: hitro se segreje, dolgo zdrži (naredil preko 6000 kmjčkov na Lubici), drži pa ko pes ježa... ne boš razočaran, zelo priporočam... za po cesti IMHO veliko boljša izbira kot Supercorsa!!! samo cena... :headbang:

To si imel v mislih?

http://www.pirellityre.com/web/catalog/mot...ORSAIII_HYP.xml

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prijatelj najbolj pihal na dušo za te gume, vozi pa jih na Yamahi FZ 6 N. Pa se kar hudo pelje... :rolleyes:

http://www.pirellityre.com/web/catalog/mot...RSA_PRO_HIP.xml

demon pa kupi to kaj zaj vsi vozimo pa smo zadovoljni M3 :winkiss:

aja jaz bom pač Contija iz firbca probal, sem pa z M3 zelo zadovoljen proti Dunlopu RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja, točno te: (zame) najboljše cestne gume kar so jih naredili do sedaj, pa sem jih kar nekaj sprobal... pa tudi na Marofu in Panoniji so se zlo fajn obnesle

SuperCorse pa takole: če ne prej, boš opazil razliko med III in SC čez mesec ali dva, ko se bo asfalt malo ohladil :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

demon pa kupi to kaj zaj vsi vozimo pa smo zadovoljni M3 :winkiss:

aja jaz bom pač Contija iz firbca probal, sem pa z M3 zelo zadovoljen proti Dunlopu RR

Seos stari!! Ja saj bom videl, do konca te sezone še bo moja tako zdržala, za drugo leto pa bom že videl kaj bom dal gor! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos stari!! Ja saj bom videl, do konca te sezone še bo moja tako zdržala, za drugo leto pa bom že videl kaj bom dal gor! :whistle:

hmmm. malo vec se vozi no :whistle: da ti bo jo se letos pobralo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. malo vec se vozi no :whistle: da ti bo jo se letos pobralo

Čuj pizdek, kje si bil v Nedeljo?? Jebo te babe, samo na babe študiraš! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SC PRO so poznati "preklel" do amena (ne moreš ogret na del.temp.)....kar se cestne vožnje tiče...tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo, da bi bila čim manj občutljiva na zebro in na zalivke, pa da bi tudi nekaj kilometrov zdržala.

Hehe ravno tukaj je catch!!! Če bi kdo znal odgovorit na to vprašanje te teme sploh ne bi potrebovali, pa tud gumar bi lahko bil samo eden.

Dejstvo je da takih gum ni, m3 resda držijo dolgo, ''skoraj nesramno dolgo'', imajo pa druge malo salbše lastnosti, dc III je morda še res najboljši kompromis za cesto tako kot pravi suzuki se kr strinjam, ker sem jo tud sam kr precej radiral in je res ok guma, čeprav je zlo draga, celo dražja od sc, ampak sc je pa sc, tisto je pa že druga dimenzija isto kot bt 002.

Kdor jih še ni probal je brezveza da sploh kaj glumi... ker mlati v prazno

Ti se pa sam odloči kaj ti več pomeni, sam da neboš kdaj kasneje gum krivil....

Ps; tud z sc se zlahka dela 4 - 4,5 kkm sam ne od zbora do zbora.... če me razumeš.

Pa lep pozdrav. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!