Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Pozdravljeni,

kje bi se dalo najceneje dobiti bt002pro ali pa bt003 in sicer prednjo Type 3 in zadnjo Type 2?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno izkušnjo z michelin pilot power na cbr-ki 600??? Jaz imam M3 in sem zadovoljna me pa mika probat nekaj drugega :whistle:

pilot power race dobiš pri španu na brezovici trenutno za 220€ komplet, sam ne vem če jih ma še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je res ful ugodna, ampak mislim da je brezveze kupovat Power Race za po cesti, ker bodo samo hitro šle :) Če so pa v planu kakšni Marofi, potem pa kar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pilot power race dobiš pri španu na brezovici trenutno za 220€ komplet, sam ne vem če jih ma še

Ne zanima mene cena pa to, to že vse vem zanimajo me izkušnje voznikov cbr-ke 600 z pilot power če je kdo probu pa kak se mu je obneslo? Boljša od m3 al kaka je razlika če je? Za cestno vožnjo, tu pa tam kak marof..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zanima mene cena pa to, to že vse vem zanimajo me izkušnje voznikov cbr-ke 600 z pilot power če je kdo probu pa kak se mu je obneslo? Boljša od m3 al kaka je razlika če je? Za cestno vožnjo, tu pa tam kak marof..

A ti bi se rada še bolj peljala al kaj :kva2: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se Pilot Power na Cbrki obnesejo lih tolk kolkr na Gixxerju al pa Ninđi al pa na kakšnem drugem motorju iz tega segmenta..

Jaz na PP nisem imel propomb, na Racelandu so držale, grip na cesti je bil dober, me je pa motilo to, da neogrete niso vlivale toliko zaupanja kot kakšna druga guma, pa tudi rabile so dlje časa da so začele zares držat.. Drugače pa so naredile cca 6k km. Uredu guma, ampak meni osebno je Q RR bolj ušeč, ista kilometrina, vsaj toliko dober grip, prej ogrete, pa še cenejše.

Sem pa vozil navadne PP ne 2ct.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bl živčne na črtah od M3, boljše po mokrem od M3, na suhem isti šmorn :)

Moje izkušnje in moje mnenje.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi se rada še bolj peljala al kaj :kva2: ?

Ma ne js se neb več peljala, drsat bi rada začela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne js se neb več peljala, drsat bi rada začela :lol:

Mislim, da si mal zamudila. Bo treba it drugo zimo drsat :) .

Pa da te še mal ujezim z izbiro gum: Dunlop GP Racer vs. Pilot Power :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lara pust ta šmorn od Mišjeganevemkwa....BT002 oz zdj 003 gre tud na cesti do ušes, pa Pirelli Corsa III tud zagrize v asfalt pa ne spusti kr tko neki za brez veze :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne js se neb več peljala, drsat bi rada začela :lol:

Mislim, da si mal zamudila. Bo treba it drugo zimo drsat :) .

Pa da te še mal ujezim z izbiro gum: Dunlop GP Racer vs. Pilot Power :naughty: .

Hola dečva,

se strinjam z bikezjem, mislim da boš bolj zadovoljna z GP Racer kot s PowerPointom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si mal zamudila. Bo treba it drugo zimo drsat smile.gif .

Pa da te še mal ujezim z izbiro gum: Dunlop GP Racer vs. Pilot Power trance_25_naughty.gif .

To gre za precej različne range gum, tako da primerjat se ne da ravno. Gp Racer je primarno track day guma, ki je na voljo tudi v različnih zmeseh in slick varianti, PP je pa cestna guma.

Je pa drugače Gp Racer čist ok tut za po cesti, tako da če je planirano drajsanje po Marofu, bo za tja ziher boljša kot PP :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lara pust ta šmorn od Mišjeganevemkwa....BT002 oz zdj 003 gre tud na cesti do ušes, pa Pirelli Corsa III tud zagrize v asfalt pa ne spusti kr tko neki za brez veze :OK:

Kar se tiče vožnje po cesti tudi PP ne spusti kr neki tko za brezveze. pa tut Qualifier ne. Pa tut navadna Pirelli Diablo ne :) Vsem, ki jim pa take gume na cesti kar nekaj oddrsavajo, pa ne držijo, ipd, bi pa jaz prej kot prehod na boljše gume svetoval malce posvečanja tehniki in načinu vožnje in primernosti le te za v promet..

Pa ne leti to nate, ampak na splošno ker kar naprej berem kako vsem nekaj drsijo gume, pa so preslabe, pa nevem kaj vse :) Že jaz sem velikokrat z vožnjo precej nad tem, kar bi bilo primerno za na cesto, pa še nikoli nisem imel nobenih problemov z nobeno gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....izbrati gumo, znanju i zmožnostim primerno. Prav tako ni potrebe po neki oh race gumi zaradi enega ali dveh obiskov Marofa posebaj, če se ne misliš peljat po ušesih.

pa še nikoli nisem imel nobenih problemov z nobeno gumo

K si pussy :lol:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno izkušnjo z michelin pilot power na cbr-ki 600??? Jaz imam M3 in sem zadovoljna me pa mika probat nekaj drugega :whistle:

no da ti jaz povem zvozil tri komplete pilot power na CBR-ki in z gumo sem bil zelo zelo zadovoljen...držala je kot bi bila na tirih in z njo delal povprečno 6000km in je nisem glih šparal...tudi če je tačka brez čepkov začela drsat po asfaltu je držala svojo smer in nič zdrsavala... edina zame slaba lastnost je značilnost michelina, da proti koncu svoje življenjske dobe ne drži več tak kt bi mogla (npr. tak kt dunlop ko drži še ko je platno zunaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi če je tačka brez čepkov začela drsat po asfaltu je držala svojo smer in nič zdrsavala... edina zame slaba lastnost je značilnost michelina, da proti koncu svoje življenjske dobe ne drži več tak kt bi mogla (npr. tak kt dunlop ko drži še ko je platno zunaj)

Smeh je pol zdravja,res :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop ko drži še ko je platno zunaj

Moje izkušnje govorijo, da dunlop "izgubi" oprijem že precej pred platnom, se pravi ko se prebije "dobri sloj". To je nekje malo pod mejo indikatorjev profila.

Govorim za D204, D205, D207RR, D208RR, D220...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje govorijo, da dunlop "izgubi" oprijem že precej pred platnom, se pravi ko se prebije "dobri sloj". To je nekje malo pod mejo indikatorjev profila.

Govorim za D204, D205, D207RR, D208RR, D220...

+ navadne qualifier

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Vozim gume Bridgestone BT 015. Imate z njimi kakšne izkušnje? Bi bile dobrodošle. Do zdaj sem vozil Michelin Pilot Power. Če primerjam ti dve gumi, lahko rečem, da je Bridgestone malo bolj miren na zalivkah in belih črtah. Se pa mi je zgodilo, da mi je prednja Bridgestonka na suhek asvaltu že enkrat malo zdrsnila, pa čeprav je bila dovolj ogreta, kar mi pa Michelin ni nikoli naredil... Za kakšno bolj natančno primerjavo, pa imam z Bridgestone premalo kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Demon,

moje izkušnje z BT015 so pretežno slabe: za izi vožnjo sicer čist OK, pri LS stilu pa začnejo grdo drset, zlasti prednja :BUA: sem se igral tud s pritiski pa ni bilo dosti bolje... na pisti (Mores na Sardiniji, ki ni neka baš jako huda pista) pa so odpovedali na celi črti - prednja nekajkrat v hipu, brez napovedi tko grdo zdrsnila da sem bil tik pred padcem, potem sem raje odnehal... tko da tisto oglaševanje za Hypersport gumo je samo (zelo slaba) šala... jst se jih ne dotaknem več niti s palico :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Demon,

moje izkušnje z BT015 so pretežno slabe: za izi vožnjo sicer čist OK, pri LS stilu pa začnejo grdo drset, zlasti prednja :BUA: sem se igral tud s pritiski pa ni bilo dosti bolje... na pisti (Mores na Sardiniji, ki ni neka baš jako huda pista) pa so odpovedali na celi črti - prednja nekajkrat v hipu, brez napovedi tko grdo zdrsnila da sem bil tik pred padcem, potem sem raje odnehal... tko da tisto oglaševanje za Hypersport gumo je samo (zelo slaba) šala... jst se jih ne dotaknem več niti s palico :grrr

Hojej, takega odgovora sem se bal... Če mi je prednja že čisto brezveze spustila na normalni lokalni cesti, kaj se bo z njo šele zgodilo na Grobniku... Hmmmm, bo treba po pameti, jih čimprej obrabit in nekaj BOLJŠEGA kupit!! Sranje je, ker na tako zmogljivem motorju je torej prvovgradnja gume kot zgleda PODPOVPREČNA, kar bi pa moralo biti popolnoma nasprotno, že zato, ker cene teh gum so si hudo podobne, tako da za proizvajalca to nebi predstavljalo nekega stroška, sicer pa bi ga tako zaračunali kupcu... Ja nič, ko bo zadnjo pobralo, bom še prednjo menjal, pa čeprav bo prednja še ziher legalna..

HVALA za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojej, takega odgovora sem se bal... Če mi je prednja že čisto brezveze spustila na normalni lokalni cesti, kaj se bo z njo šele zgodilo na Grobniku... Hmmmm, bo treba po pameti, jih čimprej obrabit in nekaj BOLJŠEGA kupit!! Sranje je, ker na tako zmogljivem motorju je torej prvovgradnja gume kot zgleda PODPOVPREČNA, kar bi pa moralo biti popolnoma nasprotno, že zato, ker cene teh gum so si hudo podobne, tako da za proizvajalca to nebi predstavljalo nekega stroška, sicer pa bi ga tako zaračunali kupcu... Ja nič, ko bo zadnjo pobralo, bom še prednjo menjal, pa čeprav bo prednja še ziher legalna..

HVALA za odgovor!

Kolikor vem pri AS-u vse testne CBR-e (600 in 1000) takoj obujejo v Continental Race Attack. Verjetno že vejo zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!