Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

kupiš nove pa nimaš teh problemov ne.. na gumah se pa res ne splača šparat :)

Sej ne šparamo na gumah, sam kočevka je bla kriva, da jo je vzel kr naenkrat :whistle: , zdej smo pa čist nmal v :krneki: . Sicer me je pa mal razjezil, k sem prvo frderbal prej k zadnjo. Drgač pa je doma na lagerju že nekaj časa en par M3, sam namontrial jih je treba :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se to me zanima. Razlika med 150/60 in 150/70, kar se tice problemov z voznjo in varnosti? ( original je 150/60 , kaj zame pomeni, da dam gor 150/70 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...lubico obul v Dunlop QRR...in morm rečt, da mi ni žal - malce sem bil skeptičen, ker je po testih vedno nekje pri koncu, in v prvem planu sem imel M3, pa se mi je ni dalo čakati - skratka zadeva je za dinamično vožnjo po cesti več kot dovolj - kot to tudi večkrat pove @Jure aka Dex...proti Z6 se veliko bolje vedejo pri dinamični vožnji skozi ovinke, predvsem pri prehodu v nagib in v samem nagibu je občutek veliko boljši...je pa prednji konec postal malce bolj nemiren na neravninah, čeprav QRR neravnine pobira mehkeje kot Z6...kaj bi bilo šele z M3, ufuf, hehehe... :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 bi pa glede na prodajo te gume res morali imet povsod na zalogi. Hmmmm

Prodam supercorsa sc2 180 55 17, nova. Več prek privat sporočila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...lubico obul v Dunlop QRR...in morm rečt, da mi ni žal - malce sem bil skeptičen, ker je po testih vedno nekje pri koncu, in v prvem planu sem imel M3, pa se mi je ni dalo čakati - skratka zadeva je za dinamično vožnjo po cesti več kot dovolj - kot to tudi večkrat pove @Jure aka Dex...proti Z6 se veliko bolje vedejo pri dinamični vožnji skozi ovinke, predvsem pri prehodu v nagib in v samem nagibu je občutek veliko boljši...je pa prednji konec postal malce bolj nemiren na neravninah, čeprav QRR neravnine pobira mehkeje kot Z6...kaj bi bilo šele z M3, ufuf, hehehe... :whistle:

lp

Na katerih testih si pa ti to prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj kupujem komplet novih gum pa me zanima kje bi se dalo dobiti najceneje:

Dunlop Qualifier RR al pa Continental Race Attack al pa kej podobnga.

Hvala vam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ti je najbrš uspel prodat zavorno olje :D

Če se sam prpelš do mene ti ga dam :rolleyes:

Nzaj na gume!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga mam tud jst viška :)

Dunlop načeoma povsod dobiš poceni, pejdi kakemu lokalnemu vulkanizerju pa vpraši za kolk, če se cena gible okoli 220eur je vredu, se dajo pa tud za manj dobit(no tud za več), sam je treba že brskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga mam tud jst viška :)

Dunlop načeoma povsod dobiš poceni, pejdi kakemu lokalnemu vulkanizerju pa vpraši za kolk, če se cena gible okoli 220eur je vredu, se dajo pa tud za manj dobit(no tud za več), sam je treba že brskat.

Seprav 190€ za RR bo OK?

Kolk km nej bi cca zdržale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni in prosim za VAŠE MNENJE IN POMOČ

na hondi CBR 600 F imam gume MICHELIN PILOT POVER 2CT (zadnja ima letnik 2806 in prva 4506)

Glede na to da smo sedaj 2009 in gumi sta praktično novi in prevoženih cca 700 km.

Zanima me vaše mnenje ali so to še dobre gume ali ne. Nimam želje da zaradi gum naredim kakšno napako.

lansko sezono niso bile skoraj nič vožene zaradi bolezni (moje seveda da nebo pomote)

Zahvaljujem se vam v naprej za vaše nasvete in odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To komot zvoziš do konca letos, brez skrbi.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni in prosim za VAŠE MNENJE IN POMOČ

na hondi CBR 600 F imam gume MICHELIN PILOT POVER 2CT (zadnja ima letnik 2806 in prva 4506)

Glede na to da smo sedaj 2009 in gumi sta praktično novi in prevoženih cca 700 km.

Zanima me vaše mnenje ali so to še dobre gume ali ne. Nimam želje da zaradi gum naredim kakšno napako.

lansko sezono niso bile skoraj nič vožene zaradi bolezni (moje seveda da nebo pomote)

Zahvaljujem se vam v naprej za vaše nasvete in odgovore.

Ja, brez skrbi zvoziš te gume do konca! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa dobiš za 190€ DQRR!? a z montažo :whistle: ?

Žal ne dobim, niso RR.

Če kdo pozna nej prosim napiše. Iščem poceni:

Dunlop Q RR ali Continental Race Attack,

120 ter 180.

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne dobim, niso RR.

Če kdo pozna nej prosim napiše. Iščem poceni:

Dunlop Q RR ali Continental Race Attack,

120 ter 180.

HVALA

sirnik..mislim da so 220 Q RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hondo CBF 600 zmontiral Continental Sport attack... Zelo zadovoljen, pred tem imel gor Dunlop Qualifier, pa se nekako nisem znal peljat s tem motorjem, Conti se mi solidno obnaša tako na zalivkah kot na barvanem asvaltu, treba samo malo ogret. Se mi zdi, da bom v bodoče kar to vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hondo CBF 600 zmontiral Continental Sport attack... Zelo zadovoljen, pred tem imel gor Dunlop Qualifier, pa se nekako nisem znal peljat s tem motorjem, Conti se mi solidno obnaša tako na zalivkah kot na barvanem asvaltu, treba samo malo ogret. Se mi zdi, da bom v bodoče kar to vozil.

čeprav maš Hondo, si izbral isti model in znamko gum, kot jaz. Že dve leti jih dam namontirat in sem z njimi zelo zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To komot zvoziš do konca letos, brez skrbi.. :)

Se pravi da jih lahko brez skrbi uporabljam v letošnji sezoni in da bo njihov oprijem še dober.

Kaj pa na mokri cesti bo isto dober oprijem ali je tam možnost da bi znale drset glede na njihovo starost???

Po čemu pa lahko veš,da so slabe in jih moreš nujno zamenjat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravte na Dunlop qualifier 2? Videl sem jo v trgovini, pa me zanima če kdo ve kaj več iz izkušenj, kaka primerjava z ¨tastaro¨ qualifier recimo. Guma je sestavljena iz več plasti, ima drugačen profil, obljubljajo pa tudi boljše vozne lastnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!