Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Izkušenj s tanovo sicer nimam, vendar glede na to, da je bila že tastara čist solidna guma, pomoje nova slabša ne more bit :) Probat pa boš videl, nimaš kaj izgubit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravte na Dunlop qualifier 2? Videl sem jo v trgovini, pa me zanima če kdo ve kaj več iz izkušenj, kaka primerjava z ¨tastaro¨ qualifier recimo. Guma je sestavljena iz več plasti, ima drugačen profil, obljubljajo pa tudi boljše vozne lastnosti....

Sem jo dal ravno danes gor, tako, da ne vem kako se bo obnesla. Mi je pa serviser rekel, da je po sredini trša, da lahko narediš več km. Poročam v kratkem, vozim pa bolj na izi, pa veliko mestne vožnje imam.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da jih lahko brez skrbi uporabljam v letošnji sezoni in da bo njihov oprijem še dober.

Kaj pa na mokri cesti bo isto dober oprijem ali je tam možnost da bi znale drset glede na njihovo starost???

Po čemu pa lahko veš,da so slabe in jih moreš nujno zamenjat??

Tudi na mokri cesti se lahko normalno voziš, seveda brez pretiravanja. Zamenjati jih je pa dobro, če so gume razpokane, kar pa tvoji dve še ne bi smele biti. Če boš to sezono normalno nabiral kilometre jo boš po koncu sezone zamenjal in ti ne bo treba skrbeti, če so gume zanič zaradi drugega vzroka razen obrabe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Potreboval bi sprednjo gumo Metzeler Z6 za Z750. Kje jo dobiti najceneje, kje ste švercerji? :naughty:

Hvala za odgovor

lp, B

Popravljeno . Popravil Bali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadovoljen z roadsmartkami, prevozenih imam skor 9000, drzijo se vedno zelo dobr, ampak jih treba menjat zarad obrabe... Kaj bom namontiral gor, pa itak ni dileme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadovoljen z roadsmartkami, prevozenih imam skor 9000, drzijo se vedno zelo dobr, ampak jih treba menjat zarad obrabe... Kaj bom namontiral gor, pa itak ni dileme...

Se slikce:

post-16982-1239905794_thumb.jpg

post-16982-1239905847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Potreboval bi sprednjo gumo Metzeler Z6 za Z750. Kje jo dobiti najceneje, kje ste švercerji? :naughty:

Hvala za odgovor

lp, B

Mislim da je še vedno Širnik najcenejši, 118eur z montažo sprednja Metza Z6 120 sirine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuden verjetno zato, ker sta gumi po sredini in robovih še dobri, vmes pa znucani

Kaj pa je to čudnega, pač odpre gas, ko je motor že bolj poravnan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zamenjal gumi na svoji VFR-ki. Iz BT020 na Metzeler Z6 pri Š-ju (tam so pa res cari, svaka čast). Naredil prvih 300km s sopotnico... waw, kakšna razlika! očitno motor kar hoče v ovinek... Pravtako je zaradi boljše tekalne površine motor bolj miren. Pri določenih hitrostih se mi je prej zdelo, kot da hoče balansa zdivjat levo-desno (kar je možno tudi zaradi centriranja), zdaj tega ni več.

REs na prvi občutek perfektne gume... ni kaj..

poročam več po poti na Švedsko (julija)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa donz zarad zadnje gume ostal brez tablice :D:headbang:

Tak da ja...sem v soboto sicer narocu eno Dunlopko GPR pa bomo vidl ( rabljeno ) , ce bo imela dovolj profila. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli sem to, da mu na takem mopedu uspe st gumo dost enakomerno zrabit.

še vedno ne razumem kaj je tu tako presenetljivega? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bo kazni??

Drugo opzorilo :) ( kazen je drugace 417€ )

Res ... ustavil me je v tem trenutku po mnenju VSEH prebivalcev najhujsi policaj :P in ze drugic me je pustil mimo, samo z opozorilom. Moram mu steklenico sampanjca poslat!

Sicer pa sem tut 0.0 napihal pa tut prijazn sm biu, kolkr se je dalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Izbiram gume za SUZUKI GSF 600-S. Sedaj imam DUNLOP Sportmax Qualifier (F), prevoženih 8000 km s potnico (v lanski sezoni) in so baje za zamenjati (vsaj sprednja). Vozil sem v hudih nalivih, na vročih asfaltih, itd in so se obnesle dobro. Izkušenj z drugimi pnevmatikami nimam, tako da ne morem primerjati.

Kakšen nasvet mogoče? Metzeler, Michelin Pilot mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Izbiram gume za SUZUKI GSF 600-S. Sedaj imam DUNLOP Sportmax Qualifier (F), prevoženih 8000 km s potnico (v lanski sezoni) in so baje za zamenjati (vsaj sprednja). Vozil sem v hudih nalivih, na vročih asfaltih, itd in so se obnesle dobro. Izkušenj z drugimi pnevmatikami nimam, tako da ne morem primerjati.

Kakšen nasvet mogoče? Metzeler, Michelin Pilot mogoče?

Za touring vožnjo s sopotnico mogoče Dunlop Roadsmart... Tukaj na forumu jo kar hvalijo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za touring vožnjo s sopotnico mogoče Dunlop Roadsmart... Tukaj na forumu jo kar hvalijo. :rolleyes:

Hvala za nasvet!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno ne razumem kaj je tu tako presenetljivega? :hmm:

Hmmmm, men tud ni cist potegnil, ampk se bom pustu presenetit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Izbiram gume za SUZUKI GSF 600-S. Sedaj imam DUNLOP Sportmax Qualifier (F), prevoženih 8000 km s potnico (v lanski sezoni) in so baje za zamenjati (vsaj sprednja). Vozil sem v hudih nalivih, na vročih asfaltih, itd in so se obnesle dobro. Izkušenj z drugimi pnevmatikami nimam, tako da ne morem primerjati.

Kakšen nasvet mogoče? Metzeler, Michelin Pilot mogoče?

Moj glas je za Metzeler Z6.

Nizka obraba + za ST motor dovolj dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj glas je za Metzeler Z6.

Nizka obraba + za ST motor dovolj dobra.

Tudi moj glas gre Z6, roadsmarta nisem probal, ampak vem, da je Z6 odlična guma :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Izbiram gume za SUZUKI GSF 600-S. Sedaj imam DUNLOP Sportmax Qualifier (F), prevoženih 8000 km s potnico (v lanski sezoni) in so baje za zamenjati (vsaj sprednja). Vozil sem v hudih nalivih, na vročih asfaltih, itd in so se obnesle dobro. Izkušenj z drugimi pnevmatikami nimam, tako da ne morem primerjati.

Kakšen nasvet mogoče? Metzeler, Michelin Pilot mogoče?

tudi jaz dam glas za Metzeler Z6 :wub: . Sicer pa Michelink še nisem vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Eno hitro vprašanje. Kakšno mnenje imate, da bi dal na CBRko Michelinove pilot road2 gume? Mislem it na malo daljšo turo v dvoje, brez pretiravanja in zalaganja. Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!