Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

nikjer ne najdem nobenega testa v segmentu track day pnevmatik... bt002, supercorsa, gpracer, power race, mogoče še k3...

če ma kdo kak link bi prosil da ga prilepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa zdej kar qualifier 2 uzev - bomo vidl kako se bodo obnesle... Menda je precej boljša guma kot prejšna qualifier!

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes probal diablo corsa 3..

:unsure: :unsure: :unsure:

ne bi jih kupu..

se pa hitr segrejejo, lepo držijo tut po vlažnem, pri malo bolj športni vožnji pa hoče kar malo drset..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje in za kašno ceno se dajo dobit bt002.. širnik ima v tem segmentu samo supercorse in raceattack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa zdej kar qualifier 2 uzev - bomo vidl kako se bodo obnesle... Menda je precej boljša guma kot prejšna qualifier!

LP, Rok

Daj poročaj o prvih vtisih - tudi sam nameravam v kratkem (ko dobim sintersajzer iz servisa) nabavit Dunlop Q 2, pa me malo zanima kako se obnese...:D

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj poročaj o prvih vtisih - tudi sam nameravam v kratkem (ko dobim sintersajzer iz servisa) nabavit Dunlop Q 2, pa me malo zanima kako se obnese...:D

Hvala in lp,

Z

Ja bi bilo fino, tudi jaz jih nameravam nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes probal diablo corsa 3..

:unsure: :unsure: :unsure:

ne bi jih kupu..

se pa hitr segrejejo, lepo držijo tut po vlažnem, pri malo bolj športni vožnji pa hoče kar malo drset..

Kaj pa voziš sedaj, daj gor sc1 in sc2, pa boš več kot zadovoljen, garantiram. hehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa voziš sedaj, daj gor sc1 in sc2, pa boš več kot zadovoljen, garantiram. hehhe

sem samo povedal svoje mnenje in ne spraševal za nasvet..hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem samo povedal svoje mnenje in ne spraševal za nasvet..hvala

Uuuu, smo pa nabiti z egom. Sicer pa, ni kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa voziš sedaj, daj gor sc1 in sc2, pa boš več kot zadovoljen, garantiram. hehhe

sem jih že vozil..vem kake so..

Uuuu, smo pa nabiti z egom. Sicer pa, ni kaj!

pol manj kot ti s svojim znanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jih že vozil..vem kake so..

pol manj kot ti s svojim znanjem

Ni bilo mišljeno kot "nasvet", pač me zanima katere gume voziš in glede supercorse sem povedal mnenje, verjamem pa, da različnim ljudem ustrezajo različne gume, sam sem pa res impresioniran z omenjenimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... če ni slučajno mel Širnik tiho idejo, da se počase znebi teh starih Z6 gum ....

najbrz se hoce znebiti Z6 gum, ker je Z6 Interact, izboljsana inacica Z6, ze v prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem zmontiral Roadsmart zadnjo gumo(spredaj mam še vedno Z6) in sem zaenkrat zelo zadovoljen. :worship:

Upam da bo zdržala kak kilometer več, zadnjo Z6 mi je pobralo že po dobrih 8k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in z tem nisi zadovoljen? Madona...vsi bi je*** a da ne uđe :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR al prov dvojko?

Prov Q2

Daj poročaj o prvih vtisih - tudi sam nameravam v kratkem (ko dobim sintersajzer iz servisa) nabavit Dunlop Q 2, pa me malo zanima kako se obnese...:D

Hvala in lp,

Z

Ja bi bilo fino, tudi jaz jih nameravam nabavit.

Bom poročal, sam prej ko čez 14 dni ne bo mogoče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem zmontiral Roadsmart zadnjo gumo(spredaj mam še vedno Z6) in sem zaenkrat zelo zadovoljen. :worship:

Upam da bo zdržala kak kilometer več, zadnjo Z6 mi je pobralo že po dobrih 8k km.

A bi rad naredu 20.000 z 'dobro gumo'? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da nisem zadovoljen s kilometražo, ampak če bo pa še kak kkm več, bo pa tud ok.

Glede na to, da nekaterim Qualifier zdrži tud več kot 5000, pa gre za športno gumo, bi morala ta več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes probal diablo corsa 3..

:unsure: :unsure: :unsure:

ne bi jih kupu..

se pa hitr segrejejo, lepo držijo tut po vlažnem, pri malo bolj športni vožnji pa hoče kar malo drset..

Hola mojster,

zanimivo... meni se je pa odlično obnesla na Lubici tako na cesti kot na Marofu (in tudi na Panoniji)... pa kolega ki ima enako ribo kot ti (le malo starejšo) že dve leti noče kupit nič drugega, tko fajn mu je... hja, zgleda smo si različni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da nisem zadovoljen s kilometražo, ampak če bo pa še kak kkm več, bo pa tud ok.

Glede na to, da nekaterim Qualifier zdrži tud več kot 5000, pa gre za športno gumo, bi morala ta več.

Q RR meni na gixxerju s 150KM zdrži 6k km. Gp Racer jih bo naredila pa 5k (do meje legalnosti). Če bi jo vozil do konca, tako kot eni, pa še kakšen km več :) Pa kar odprem včasih.. :) Obraba pa popolnoma enakomerna od roba do roba.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa drugič Qrr kupu, če tebi zdrži 6000 na 150KM, potem bo na mojmu mlinčku z 72KM zdržala 12000. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prveč ne pričakovat, je le mehka športna guma in je temu primerna tudi obraba. Pa jaz imam relativno "blag" način vožnje za gume, drsnikov na kolenih sicer ne šparam, se pa izogibam tiščanju po avtocesti ter nažiganju na polno iz križišč in semaforjev. Kdor to prakticira, jo bo tudi z bistveno manj KM pod ritjo prej poradiral po sredini :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Q rr dela količino km sorazmerno z odpiranjem gasa voznika tako v ravninskih delih kot na ravnini. Se pa pozna pri obrabi tudi če je asfalt bolj grob, tako kot pri vseh gumah. Če se jo vozi lepo se nardi dost km, lahko pa se jo tudi v 4k km uniči ali še prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!