Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

kaj imaš v mislih?

..sem pred enako dilemo, najverjetneje na supercorse

ali dunlop GP

ali bt003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno imate mnenje o BT014?Pri motorju sem dobil te gume gor,2006 letnik, profil ceu(2500km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno imate mnenje o BT014?Pri motorju sem dobil te gume gor,2006 letnik, profil ceu(2500km)

jest sm jih dal dol takoj k sm jih dubu..enim je pa všeč..

če mi plačaš jih ne dam gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno imate mnenje o BT014?Pri motorju sem dobil te gume gor,2006 letnik, profil ceu(2500km)

Če si umirjen ali srednje hitr voznik je uredu, če misliš pa iskat mejo sebe in motocikla je pa škoda k si že kres zamudu, da bi jih gor položu :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem pride 120/70 in 190/50 komplet Rennsport RS1/RS2 1352kun,komplet Z6 1851kun,komplet Racetech K3 1936kun.Potem pa davek nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo mogoče dobit kak link od vulkanizerja ki ima dobre cene moto gum na hrvaškem?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo mogoče dobit kak link od vulkanizerja ki ima dobre cene moto gum na hrvaškem?

Vem sam za te...cene pa ne vem no

www.gumi-padjen.hr metzler ta ima trgovine po celi cro

www.vrbancic.info pirelli

www.unikomerc.hr dunlop

www.as-suzina.com pirreli,michelin,dunlop

www.motogume.hr tu majo pa vse sam so iz splita :whistle: je pa brezplačna dostava po CRO :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kej pridejo BT003 dimenzije 120 in 180 najcenejš in kje? Ali ima BT003 kaj več profila kot njena predhodnica 002 oz. kako se izrablja ta guma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vedno vozis tak kot na tejle skupni furi??

Če cesta in razmere to "omogočajo" potem ja. Je pa tudi res, da je danci zelo uspešno utiral pot :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi dobil Metzler Z6 po čimbolj ugodni ceni. Potrebujem namreč sprednjo gumo (120/70) za mojo zverinco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo po 10.000km prevoženih kilometrih, 90% v dvoje in tud nekej avtoceste in po nekaj burnoutih :whistle: gre Roadsmart dol, odlična guma, nimam pripomb!! :worship: govorim za zadnjo, sprednja je še OK za enih 2-3k km :)

po cesti se drži glih tko kt vsaka druga bl športna guma ki sem jih do zdej vozil, v dežju je dobra, edin na malce gladkejšem asfaltu je treba merkat kaj z gasom delaš, ker se ne zalima tolk gor kt kakšna race guma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi dobil Metzler Z6 po čimbolj ugodni ceni. Potrebujem namreč sprednjo gumo (120/70) za mojo zverinco.

TU ali v Labi (Litija)! Za cenejše variante ne vem .....e bay mogoče!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nabavil Dunlop qualifier II tako da čez kak teden poročam kako se obnese. Komplet z montažo 222€....mislim da je cena kar dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem nove gume za moped, in imam eno vprašanje. Kupil bom Supercorso, pa mi pri Širniku pravi, da ima zadnjo samo 190/55 R17. Na motorju pa imam original 190/50 R17.

Kaj to za to pomeni pri legi motorja na cesti? Bom imel težave? Pa še to, homologirana je 50 ne 55.... :whistle:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor z 55 višino namesto 50 lažje pade v ovinek, v nagibu ima guma večjo stično površino z asfaltom, tako da go for it, do sedaj so bili vsi zadovoljni s prehodom na 55 višino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor se bo s 55 lepše peljal, velikokrat preizkušeno v praksi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor z 55 višino namesto 50 lažje pade v ovinek, v nagibu ima guma večjo stično površino z asfaltom, tako da go for it, do sedaj so bili vsi zadovoljni s prehodom na 55 višino

OK, hvala! Saj zaradi policije in homologacije me v bistvu ne skrbi, bolj sem imel pomisleke glede na to, da bom ciklistiko motorja podrl in bo slabše vozen. Če pa pravite IZ IZKUŠENJ da je 55 boljše, potem pa bomo kar 55 gor dali!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič se sekirat, jaz imam tudi na svojem spredaj 65 višino homologirano, ampak ne dobim nobene pametne gume te višine, zato pač furam 70, sploh pa se policaj ne bo vtikal v dimenzije gum, vedno pogleda le če je dovolj profila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič se sekirat, jaz imam tudi na svojem spredaj 65 višino homologirano, ampak ne dobim nobene pametne gume te višine, zato pač furam 70, sploh pa se policaj ne bo vtikal v dimenzije gum, vedno pogleda le če je dovolj profila

Haha, ja, potem pa bo treba hitro zamenjat, zadja ima že indikatorje malo obrabljene.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci jih je vozil :D

Drugače pa se pozanimaj kolk je cena napram dragon, da greš sploh naprej razmišlat če je kej razlika med njima :D

Zakaj boš pa rabil gumo, ker za na grobnik se bo dunlop bolje obnesla, se mi zdi da so supercorsa mal premehke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci jih je vozil :D

Drugače pa se pozanimaj kolk je cena napram dragon, da greš sploh naprej razmišlat če je kej razlika med njima :D

Zakaj boš pa rabil gumo, ker za na grobnik se bo dunlop bolje obnesla, se mi zdi da so supercorsa mal premehke.

Ja cene mi še ni nihče vedel povedati natančne, vse kar so mi znali povedat je to, da je to kao naslednica DRAGON supercorse, torej novejši model. Vozil jo bom pa na cesti, dirkališče bo bolj redko. Pač v družbi vsi vozijo in najbolj hvalijo Supercorso za po cesti, tako da mislim, da se bo guma super obnesla. Če pa dobim Diablo za podoben denar, potem bi pač raje vzel nov model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo je za polovico dražja, mislem da pride bliz 400eur.

Jst imam dragon, pa sicer se mi zlo dopade za po cesti, ampak vrjetno vpliva višina 55 iz prejšne 50. Segrejejo se kokertolk po res dinamični vožnji v stilu kočevja, kar tako se ne, al pa če se sonček skrije bo komaj topla na otip.

Jst sem zelo zadovoljen z gumo, ampak če se ne bi kdaj zapeljal še po kaki stezi je ne bi dajal gor, ker vem da bi bil isto zadovoljen s katero drugo gumo pa se saj ne bi sekeral da se bo segrela, in malo več kilometrov bi preživela, + cestne gume so cenejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo je za polovico dražja, mislem da pride bliz 400eur.

Jst imam dragon, pa sicer se mi zlo dopade za po cesti, ampak vrjetno vpliva višina 55 iz prejšne 50. Segrejejo se kokertolk po res dinamični vožnji v stilu kočevja, kar tako se ne, al pa če se sonček skrije bo komaj topla na otip.

Jst sem zelo zadovoljen z gumo, ampak če se ne bi kdaj zapeljal še po kaki stezi je ne bi dajal gor, ker vem da bi bil isto zadovoljen s katero drugo gumo pa se saj ne bi sekeral da se bo segrela, in malo več kilometrov bi preživela, + cestne gume so cenejše.

Ma ja, s klubom gremo 3 krat na leto na Grobnik, ostalo bo pa vožnja po cesti. Bomo videli, kake cene bom našel, sicer pa bom z Dragon SC1 spredaj in SC2 zadaj tudi super zadovoljen!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!