Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Marsikje si lahko zastaviš tako vprašanje. Dunlop je res dobra pnevmatika, pa cenovno je bila in je bolj dosegljiva, kot ostale. Mislim pa, da je čas, da Michelin tu že počas upraviči svoj nekdanji sloves.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam oprašanje :hmm:

če je sava mc50 m recer kej prida guma??

če ma kdu kašne izkušne al pa če kdu kej več ve o njej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam oprašanje :hmm:

če je sava mc50 m recer kej prida guma??

če ma kdu kašne izkušne al pa če kdu kej več ve o njej

mora bit super recer... :fredy: vse ostalo je podn od podna! :fredy: :grim

Upam,da sem ti pomagal! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora bit super recer... :fredy: vse ostalo je podn od podna! :fredy: :grim

Upam,da sem ti pomagal! :OK:

zdej sm mav po prašov še pa sm zvedu da se da dobit tekmovalno zmes tu bi pa že kr moglu bit

pa da bi eš trdoto ozev mehko pa bi blu:D

al pa mate še kašne predloge rabem pa 100/80 r17 prva pa 130/70 r17 zadna če kdu kej ve za kašne dobre lahku pove:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sm mav po prašov še pa sm zvedu da se da dobit tekmovalno zmes tu bi pa že kr moglu bit

pa da bi eš trdoto ozev mehko pa bi blu:D

al pa mate še kašne predloge rabem pa 100/80 r17 prva pa 130/70 r17 zadna če kdu kej ve za kašne dobre lahku pove:D:D

Daj bodi "ded", pa se vsaj PISAT nauči jebote... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledil še neki komentarjev tehnične vodje michelina o tej novi michelin Power Pure...

What is Michelin LTT ( Light Tire Technology ) ?

1\ LTT marks a fresh approach to sports tyre design by simultaneously optimising the construction, profile and constituent elements of the tyre. Its mission from the outset was to save weight.

2\ LTT employs advanced materials like DuPont™ Kevlar© synthetic fibre (five times stronger than steel, weight for weight) as used in the aerospace industry.

3\ The thickness of the tread is unchanged!

Shaving 2lbs off the weight of a modern sport bike which tips the scales at 400lbs might not seem such a big deal.

Yet it is, since the weight saving is from a part of the bike that is not covered by the suspension: its so-called unsprung weight.

In other words, the lower a bike's unsprung weight, the easier it is to switch from leaning into a right hand turn to leaning into a left hander. And vice-versa.

Gyroscopic forces mean that running a 2lbs lighter tyre is equivalent to saving 6lbs on rims or 8lbs on brake discs.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem letos nameraval, ko skurim te Gp Racer, ki jih imam sedaj gor do konca, preit nazaj na Q RR za po cesti in nabavit 211GP ali kar KR za po pisti. Ampak glede na to novo GP Racer, bom ta plan odložil in za naslednji komplet namontiral te gume, da vidimo kako pa kaj :D Sedanja GP Racer je meni osebno zakon, samo za na Marof ni kul, če se bo tanova tam dobro obnesla, potem ni dileme v kaj bo obut moj motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop roadsmart vs Michelin Pilot Road 2? Michelinka je malenkost drazja, opravici to razliko v ceni?

Probaj in se prepričaj sam,nimaš kaj fulat. Meni osebno zadnje čase Michelin bolje leži kot pa Dunlop. Vse je stvar zaupanja in dobrega počutja na določeni gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mislim, da bo guma, k jo bom dau gor, ko znucam BT003, ker sem biu že z GP Racer-ko odlično zadovoljen...

Vprašanje samo kakšna bo cena v primerjavi z BT003...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mislim, da bo guma, k jo bom dau gor, ko znucam BT003, ker sem biu že z GP Racer-ko odlično zadovoljen...

Dej mi poveš malo kakšna se ti je zdela BT003? Kolk km si naredu z njo in kakšen način vožnje maš? Sam razmišljam, da bi jih dal letos na ninjo 636.

Odločam se med to in Dunlop Q-RR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi poveš malo kakšna se ti je zdela BT003? Kolk km si naredu z njo in kakšen način vožnje maš? Sam razmišljam, da bi jih dal letos na ninjo 636.

Odločam se med to in Dunlop Q-RR.

Žio, žal ti na tole ne morem še odgovorit, ker sem jih dau na frišno gor (BT003)...Ti povem čez kakšen mesec ali dva...Način vožnje hmmm čuden hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jz tko mislm, in to po mojm kar kakšnih 70-100€

ne vem kolk..najbrž bo komplet d211 gp racer med 250 in 300 evri za komplet..upam da bolj 250..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi poveš malo kakšna se ti je zdela BT003? Kolk km si naredu z njo in kakšen način vožnje maš? Sam razmišljam, da bi jih dal letos na ninjo 636.

Odločam se med to in Dunlop Q-RR.

BT003 je v rangu gp racer ;) in ne Qrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kolk..najbrž bo komplet d211 gp racer med 250 in 300 evri za komplet..upam da bolj 250..

upam da bo res približno takšna cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali kdo ve, kje na primorskem bi utegnili imeti na zalogi dunlop roadsmart po ugodni ceni? V kopru na axle ter materiji t&p nimajo, dobijo šele marca.  Kaj pa preko spletne trgovine (recimo http://www.superguma.si/Classification.asp) je že kdo kupoval? :?  

Zraven Alter bar-a(Koper) je vulkanizer mogoče ima še rodsmartk na zalogi. Kjer je Gruntar servis .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven Alter bar-a(Koper) je vulkanizer mogoče ima še rodsmartk na zalogi. Kjer je Gruntar servis .

Bom pogledal, tnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!