Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Zdravo!

Sem lastnik Honde CBF500a. Na omenjenem motociklu je potrebna zamenjava gum. Izbral sem gume pirelli diablo pa me zanima če ima kdo izkušnje s to gumo. Kako se obnese, žvljenska doba...

Hvala za odgovor lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesto je bil ta motor postavljen na Bridgestonkah 57 torej ST guma, če iščeš Pirelli imaš Angel ST.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za navadni diablo brez nadalnjih oznak. ki ga je v sezoni 2012 zamenjala supercorsa 2 mislim da.

Naslednik Diabla je bila Diablo Rosso in potem Diablo Rosso 2 kolikor je meni znano. Po izkušnjah mojih prijateljev je Diablo dobra guma, dober oprijem, le kilometrina je bolj boga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za navadni diablo brez nadalnjih oznak. ki ga je v sezoni 2012 zamenjala supercorsa 2 mislim da.

ne, navadna diablo je bila zamenjana z diablo rosso, supercorsa je za kaki razred ali 2 športnejša..

(tak dolgo iskal sliko da me je demon prehitel)

pirelli_moto_strada.jpg

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diablo so za tvoj motor čez glavo dobre. poglej samo, da niso prestare, ker kolikor vem, tega modela ne delajo več, ne vem. sam sem ga vozil, je v rangu predhodnice qualifier, d208.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, mogoče kdo ve približno ceno za gumo DUNLOP GP d211 GP in sicer za dimenzijo 120/70/17. To ne sprašujem za GP Racer ampak za GP gumo, ker vseposvod najdem podatek le za GP Racer. Hvala. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, mogoče kdo ve približno ceno za gumo DUNLOP GP d211 GP in sicer za dimenzijo 120/70/17. To ne sprašujem za GP Racer ampak za GP gumo, ker vseposvod najdem podatek le za GP Racer. Hvala. :yes:

168€ pr Čarmanu.. Na njihovi strani imaš drugač cenik za vse dirkalne Dunlopke. Dobiš jih še pri Pintarju in širniku, ampak kaj bistveno cenejše najbrž ne bodo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Drugače me zanima samo še če bom sploh lahko dovolj segrel Sporsmartko na 35kw blokadi, al je kr bolš da dam roadsmart...

Hvala

moj predlog je ROADSMARTII (druga generacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je ROADSMARTII (druga generacija)

Aha hvala, za to pa nisem vprašal, bom jutri... Ampak me zanima če gledam Sportsmart vs Roadsmart, kaj je bolje da vzamem (cenovna razlika okoli 20-30€)? Ali Roadsmartka drži malo športnejšo vožnjo ali...

Hvala še enkrat, malo sem v dilemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala, za to pa nisem vprašal, bom jutri... Ampak me zanima če gledam Sportsmart vs Roadsmart, kaj je bolje da vzamem (cenovna razlika okoli 20-30€)? Ali Roadsmartka drži malo športnejšo vožnjo ali...

Hvala še enkrat, malo sem v dilemi.

če odlično drži 160 konjskega bennelija, z750, monstra 1100, tripla, r1200rt, in tudi gsx-r750 na pisti, potem bo tudi tvojih 35kW držalo..jest na svoj moped namontiram roadsmart 2 naslednje..pa ma moped 150 konj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če odlično drži 160 konjskega bennelija, z750, monstra 1100, tripla, r1200rt, in tudi gsx-r750 na pisti, potem bo tudi tvojih 35kW držalo..jest na svoj moped namontiram roadsmart 2 naslednje..pa ma moped 150 konj..

No hvala, a to misliš Roadsmart ali Roadsmart 2 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno roadsmart 2..prva serija tudi meni ni bla všeč..

Aha, ampak če izibram med Roadsmart 1 in Sportsmart je bolše kaj ? Jutri pa vprašam za Roadsmart 2....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ampak če izibram med Roadsmart 1 in Sportsmart je bolše kaj ? Jutri pa vprašam za Roadsmart 2....

obvezno roadsmart2!!

med rodsmart1 in sportsmart nimaš kej zbirat..

med roadsmart2 in sportsmart je pa bistveno manjša razlika..

ampak jest bi dal roadsmart2 namesto sportsmart na moj motor..

seveda za pisto niso, vsaj zame ne, ampak zame tut sportsmart za na pisto niso..za pisto ne rabim profila..razumeš? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno roadsmart2!!

med rodsmart1 in sportsmart nimaš kej zbirat..

med roadsmart2 in sportsmart je pa bistveno manjša razlika..

ampak jest bi dal roadsmart2 namesto sportsmart na moj motor..

seveda za pisto niso, vsaj zame ne, ampak zame tut sportsmart za na pisto niso..za pisto ne rabim profila..razumeš? ;)

Ja, jaz itak rabim cestno gumo, samo da mi omogoča malo več oprijema, pa mogoče za 2x na leto na Raceland skočit za malo se zapeljat... Hvala še enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz itak rabim cestno gumo, samo da mi omogoča malo več oprijema, pa mogoče za 2x na leto na Raceland skočit za malo se zapeljat... Hvala še enkrat :)

roadsmart2 potem..če že gledaš dunlop

drugače pa imaš še Z8 interact

pa roadattack

pilot power3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roadsmart2 potem..če že gledaš dunlop

drugače pa imaš še Z8 interact

pa roadattack

pilot power3

A Roadsmart sploh prodajajo že, na netu ne najdem nikjer cene ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Roadsmart sploh prodajajo že, na netu ne najdem nikjer cene ?

se ti mudi? mogle bi že bit. mogoče še stare zaloge prodajajo..

drgač pa do spomladi počakaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je, motor bo lih na servisu in bom še gume zamenu ker so čist konc že... Tako da bom vrjetno vzel kar Sportsmart ali pa Roadsmart, pa še ugodno jih ima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky994 jaz mam na VFRki Roadsmartke gor pa se držijo ceste odlično. Res da ne kolenčkam, zato pa rajši šraufe na tačkah brusim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky994 jaz mam na VFRki Roadsmartke gor pa se držijo ceste odlično. Res da ne kolenčkam, zato pa rajši šraufe na tačkah brusim :)

Fino, z vsakim postom k ga preberem sem bl v dilemi hehe :D Neki bom vzel pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky pa v kaki dilemi si ti, če ti že ne vem keri post pravijo da nima prou nobenega pomena stavit gor sportsmart- Edino kar je imajo veliko večjo pozersko vrednost! (če seveda nimajo pussy štrajfov). Če se pa ne misliš vozit pa tudi lahko na roadsmart II počakaš sej verjetno spet ni tak problem se do vulkanizerja zapeljat. Pa sorry za offtopic.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!