Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

iščem dobre enduro gume, do zdaj imam sava invader mc24 in ne vem, na terenu se nekak ne obnesejo da bi lahko rekel da sem res zadovoljen... mogoče ma kdo kak dober nasvet? Rabi se enduro pnevmatika ki se dobro obnese v vseh pogojih... suho, mokro, cesta, makedam, blato, gozd... pač all terrain guma :D multipraktik... kera je najbliže temu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo v prodaji čim prej in bodo vsaj tako dobre kot stare sport atack. Imam ravno prednjo za menjat :OK:

Menjaj vedno obe naenkrat, če se hočeš dobro, predvsem pa varno vozit... :yes:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že znana nova Dunlopova akcija? 30 € bon za nakup oz. storitve v trgovini, kjer kupiš gume? Je to to al bo še kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja poglej na avtonet, pa vse lepo piše kdo in kje in kako pa zakaj ti da kdo kej manj za zapravit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že znana nova Dunlopova akcija? 30 € bon za nakup oz. storitve v trgovini, kjer kupiš gume? Je to to al bo še kj?

Ja najprej so gume nekoliko podražili,nato pa uvedli bon,Na koncu ugotoviš da je razlike bore malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom skuru komplet B016, bom verjetno probal Conti Sport Attack II ... :yes:

...nekaj full hvalijo nove BT016 pro..

...pa cena je tudi mamljiva 128€ za 180/55/17

..videl v B&F pneumatic centru http://www.b-f.si/bridgestone-180-55-r17-73w-tl-bt016r-pro-battlax-p-4925.aspx

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaj full hvalijo nove BT016 pro..

...pa cena je tudi mamljiva 128€ za 180/55/17

..videl v B&F pneumatic centru http://www.b-f.si/br...lax-p-4925.aspx

bom še premislil... zdaj mam itak nove BT016 gor ... pol pa ... najverjetneje sport attack II ... pol bom pa lahko malo primerjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@JureB: jaz sem svoje dunlop ravno vcceraj namontiral z delom vred v Axle d.o.o. v Kopru, odštel pa sem pičlih 210€ za Dunlop Roadsmart 120/70/18 (F) + Dunlop Roadsmart2 160/60/17 ®.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere pnevmatike priporočate za Tomos replico? Sedaj imam različna modela continental spredaj in zadaj in se mi zdi da je motor preveč nemiren v zavoju in mislim da je to posledica različnih gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume priporočate za Hondo cbr 600 rr. Letnik '06. Prej sem imel GP racer, sedaj imam sport smart, vendar mi trese prednjo balanco, ker so bile sport smart že rabljene in je guma kot izgleda nekoliko jajčasta. Sam se najbolj nagibam k nakupu novih sport smartk. Bi bilo mogoče bolj pametno kupiti gp racer, ali pa morda kakšno drugo firmo?

Preberi vse poste in boš dobil odgovor na tvoje vprašanje.

Pa nehaj spraševat nekaj kar je povedano 1100000101 krat!!!!!!!!!

Katere pnevmatike priporočate za Tomos replico? Sedaj imam različna modela continental spredaj in zadaj in se mi zdi da je motor preveč nemiren v zavoju in mislim da je to posledica različnih gum.

Preberi vse poste in boš dobil odgovor na tvoje vprašanje.

Pa nehaj spraševat nekaj kar je povedano 1100000101 krat!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje;

Sem že nabavil gume!

Zanima me pa, če je kdo že sprobal razliko med Dunlop Road Smart in Metzeler Z6 (ali Z8)?

Zanima me vaša izkušnja - (motor 100 KM)

-Koliko kilometrov narediš z eno ali drugo? (zadnja)

- Kakšen je grip pri eni ali drugi, in

- Kako se obnaša ena ali druga v dežju?

Hvala za odgovor!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam tole temo in se sprašujem, kako da se tako malo ljudi pri nas odloča za Michelinove pnevmatike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin!

Imam jih sedaj na motociklu.

Všeč mi je, ker je po sredini trša zmes in zgodilo se mi je, da so pri straneh bolj obrabljene kot po sredini in jih bo treba zaradi tega kar zamenjati.

Prevozil lepo število kilometrov. Dobra guma. Vem pa, da so nekatere tudi boljše... (grip, dež in kilometri)

V eni sezoni bi moral menjati 4 komplete različnih gum, potem pa potegniti črto in ostati na taboljših! :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin!

Imam jih sedaj na motociklu.

Všeč mi je, ker je po sredini trša zmes in zgodilo se mi je, da so pri straneh bolj obrabljene kot po sredini in jih bo treba zaradi tega kar zamenjati.

Prevozil lepo število kilometrov. Dobra guma. Vem pa, da so nekatere tudi boljše... (grip, dež in kilometri)

V eni sezoni bi moral menjati 4 komplete različnih gum, potem pa potegniti črto in ostati na taboljših! :yes:

Kateri Michelin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam tole temo in se sprašujem, kako da se tako malo ljudi pri nas odloča za Michelinove pnevmatike?

enostavno ker so gume drugih proizvajalcev boljše.. (čeprav zna bit to zelo subjektivno ampak vseeno, jaz z njimi nisem bil zadovoljen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo

enostavno ker so gume drugih proizvajalcev boljše.. (čeprav zna bit to zelo subjektivno ampak vseeno, jaz z njimi nisem bil zadovoljen)

Zanimivo... Prvi CBF 600 ki sem ga vozil, je imel zmontiran Michelin Pilot Power... Za primerjavo povem, da je šel motor veliko bolj kontrolirano v ovinek in se veliko lepše kontroliral z gasom, kot Conti sport attack. Dunlop Sportmax qualifier, ki sem dobil na motorju z manj kot tisoč kilometrije bil naprimer na tem motorju popolnoma nevozen in je letel dol po petdesetih kilometrih (verjetno škart roba)... S pilotom z njim sem se zelo dinamično vozil pri dveh do štirih stopinjah na cesti Trebeljevo - šmartno pri Litiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je pilot power zdela full lesena za bolj športno vožnjo + full moteče zdrsovanje na zalivkah in črtah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!