Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

to se je zgodlo tipu pri cca 180-200 kmh na avtocesti.. predstavljaj si kaj se je pol zgodlo..

enostavno se je guma odlepla oz profil, guma stoji v delavnici že eno leto in je še zmeraj napumpana..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Gp Racer D211...

320181218614489064912459.jpg

316749218613545041318463.jpg

314491218614277059686891.jpg

311440218613677044612044.jpg

To niso GP Racer 211 ampak GP 211. In o tem primeru je tudi ena tema tu na Motosvetu, zadeva se rešuje po sodni poti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odlične gume... tut v maline se da iti z njimi pogledat.....

To se da pa žal z vsakimi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere Danlopke so dobre za "rakitno" ?

Obvezno morjo bit črne, pa če imajo na zalogi tiste okrogle, jih kr vzem, ker te ta kvadratne lesene bl rukajo. (bi bil odgovor primeren temu vprašanju)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en komplet sportsmart k ne tresejo (120/70 in 190/55) zadnja na pol obrabljena prednja praktično nova mam za prodat..ker mam druge za gor dat..če je kak interesent..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa eno sprednjo GP racer 211, nova. Je super okrogla, nič ne trese kot ostale kvadratne(te kvadratne neki PI skisa ponavad, pa so potem težave). Pravilno skladiščena, v temi na pravi temperaturi, DOT je 2011, tedna ne vem. Še eno zadnjo nekje uloviš, pa bo za na rakitno super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam transalp XL700V. iščem nove gume, pravkar sem imela dunlop trail max, pa izbiram med medzeler in bridgestone (nočem imeti michelin anaked 2, pa continental super attack). v zadnjem primeru bi še enkrat vzela trail max.

Prosim, kaj predlogov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam transalp XL700V. iščem nove gume, pravkar sem imela dunlop trail max, pa izbiram med medzeler in bridgestone (nočem imeti michelin anaked 2, pa continental super attack). v zadnjem primeru bi še enkrat vzela trail max.

Prosim, kaj predlogov??

zakaj bi menjala če so ti ble fajn?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem naročil RoadSmart-2, in če bo isti k...c s kilometražo gre drugo leto battlax gor.

Ajd

Evo jih battlax BT-023 trenutno imam z njimi 12.000 km.

Pa še v Bosno grem z njimi, pol pa menjava zadnje... Super guma, lepo se drži ni

pa za neko dirkanje glih :)

Prejšnje sem vozil malenkost več kot 15.000km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam transalp XL700V. iščem nove gume, pravkar sem imela dunlop trail max, pa izbiram med medzeler in bridgestone (nočem imeti michelin anaked 2, pa continental super attack). v zadnjem primeru bi še enkrat vzela trail max.

Prosim, kaj predlogov??

continental .. trail attack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da pa žal z vsakimi..

Zakaj žal? S kakšnimi kramparcami na primernem ali pa tudi neprimernem motorju je po malinah prav veselje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj let že vozim gume RoadSmart s katerimi sem običajno naredil v povprečju cca 9000km (zadnja guma).

Opažam, da gume ne zdržijo niti približno več te kilometraže (5500-6500km).

Ima kdo podobne izkušnje?

jst ne vem kako enim zdržijo gume 9000km..jst sm naredu z zadnjo 4000 pa je že za menjat :(,pa se vozm vedno sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kako enim zdržijo gume 9000km..jst sm naredu z zadnjo 4000 pa je že za menjat :(,pa se vozm vedno sam..

ja ti maš bolj mehko zapestje kot un ki delajo 9000 :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kako enim zdržijo gume 9000km..jst sm naredu z zadnjo 4000 pa je že za menjat :(,pa se vozm vedno sam..

men so roadsmartke 2 zdržale 14000 km. pa nism ravn lepo z njo delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej par postov nazaj... Battlax bt-023 z vsakim setom sem do sedaj naredil med 13.000 in 15.000 km.

Vsakovrstna vožnja, samo ker vozim v dvoje se mi sredina prej znuca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš moj post, da.

Sprednjo in zadnjo sem menjal hkrati, zadnja je že kar zgonjena, sprednji pa nič ne fali tako da bo zdržala še kar nekaj časa...

Sem pa delal neumnost in sem gume menjal kar vedno obe, in sprednjo in zadnjo, zdej bom pa tako, da 2 zadnji in 1 prednja...

Ker ne vem zakaj bi jo menjal hkrati z zadnjo, če ji nič ne fali..

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@stuhec

če se nanašaš na oba predhodnika...

Iz profilov sodeč,motorja sta bolj lahko kategornika in zato tudi ob morebitni bolj "divji" vožnji lahko delata tudi take kilometrine.

Če pa vozita umirejno pa je to še mala kilometrina.

(moje mnenje)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, vzet "lahkokategornika" se najbolj splača; malo žre pa gume maš dolgo gor :smoke:

Sicer odvisno od voznika, samo na ridah recmo se takim motorjem, govorim lahko za svojega s temi gumami, brez problema

vozim za večino SS raket brez velikega zaostajanja (ok razen ravnina, tam pa konji odigrajo oz. odvlečejo svoje) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!