Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Imam vprašanje glede polaganja. Lani sem kupil zadnjo gumo Metzeler Tourance EXP  :slap:  Zanima me, če je možno iti do roba z njo? Lani sem že nekaj probaval, ampak ker sem imel izpit šele nekaj mesecev me je bilo po pravici povedano strah. 

Aja sprednjo guma imam Maxxis Supermaxx Radial, v katero sem tudi skeptičen.

Nekaj vtisov, mogoče iz obeh pnevmatik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj ni več uporabnikov Bridgestona ali zaradi cene ali pa vas niso prepričale vozne lastnosti in kilometrina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede polaganja. Lani sem kupil zadnjo gumo Metzeler Tourance EXP  :slap:  Zanima me, če je možno iti do roba z njo? Lani sem že nekaj probaval, ampak ker sem imel izpit šele nekaj mesecev me je bilo po pravici povedano strah. 

Aja sprednjo guma imam Maxxis Supermaxx Radial, v katero sem tudi skeptičen.

Nekaj vtisov, mogoče iz obeh pnevmatik?

še vsaka guma gre do roba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pogovarju z enim dirkačem pa mi je svetoval naj dam gor od dunlopa 200/55 za na cesto. je reku da on z njimi fura na dirkališču skos in da je s tako dimenzijo gume tut prej po cesti vozu.  a je že mel kdo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pogovarju z enim dirkačem pa mi je svetoval naj dam gor od dunlopa 200/55 za na cesto. je reku da on z njimi fura na dirkališču skos in da je s tako dimenzijo gume tut prej po cesti vozu.  a je že mel kdo gor?

190/55 je bolje kot 190-50 vsaj men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

190/55 je bolje kot 190-50 vsaj men

SESIR imaš prav to sem tut jaz občutu že v prvih kilometrih po menjavi! zanima me pa kot sem napisal dimenizja 200/55! si probal kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SESIR imaš prav to sem tut jaz občutu že v prvih kilometrih po menjavi! zanima me pa kot sem napisal dimenizja 200/55! si probal kdaj?

to pa res ne.ni bilo potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vsaka guma gre do roba

Za zadnjo sploh ne bi dvomil, če bi bila malo bolj cestno naravnana, v tem primeru pa res nevem, če je to možno.

Glede prve sem pa tudi skeptičen, saj še nisem slišal nekih hval glede Maxxis gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SESIR imaš prav to sem tut jaz občutu že v prvih kilometrih po menjavi! zanima me pa kot sem napisal dimenizja 200/55! si probal kdaj?

 

Jaz sem probal. Mi 190/55 bolj odgovarja, 200/55 je malo bolj okorna, malo bolj ga moraš potisnit v nagib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi šel na Pirelli, a se mi doma valja ena GP Racer 211, nova, nikoli uporabljena, pravilno skladiščena, 120/70-17. Bi me je kdo odrešil za 100€? DOt je mislim da 2012.

Škoda mi je da doma leži, ker se bo postarala, jaz pa bi res rad probal Pirelli Rosso Corsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi šel na Pirelli, a se mi doma valja ena GP Racer 211, nova, nikoli uporabljena, pravilno skladiščena, 120/70-17. Bi me je kdo odrešil za 100€? DOt je mislim da 2012.

Škoda mi je da doma leži, ker se bo postarala, jaz pa bi res rad probal Pirelli Rosso Corsa.

 

Rosso Corsa boš probal? Super, poročaj prosim, ko boš jo že vozil, ker tudi mene mika, da bi jo probal, čeprav cenovno je čisto v rangu Super Corse. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj ni več uporabnikov Bridgestona ali zaradi cene ali pa vas niso prepričale vozne lastnosti in kilometrina. 

 

Vozim Bridgestone Battlax BT021R in sem zelo zadovoljen (kilometrina, vozne lastnosti, cena...)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnič sem bral o bt s20 testi so dobri gledal ceno tudi dobra kako pa je v praksi če jo kdo vozi bi prosil za komentar. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm razmišljam katero zadnjo gumo naj kupim,,Dunlop,Metzeler,pirelli?...katere priporočate ? :hmm: ...razmišlam pa tudi da bom vzel 190..ker mi 180 nekako ne odgovarja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm razmišljam katero zadnjo gumo naj kupim,,Dunlop,Metzeler,pirelli?...katere priporočate ? :hmm: ...razmišlam pa tudi da bom vzel 190..ker mi 180 nekako ne odgovarja :lol:

pirelli  NA 636 MRA BIT 180-55

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na Pireli Angel??? Sedaj imam Conti Roadatack? primerjava med tema dvema??? Z conti sem kr zadovoln  z kilometrino in 

vsem ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slaba ne =),..si jo mel oz kak je kaj?

vedno pirelli.a supercorsa in corsa.z obojim zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na Pireli Angel??? Sedaj imam Conti Roadatack? primerjava med tema dvema??? Z conti sem kr zadovoln  z kilometrino in 

vsem ostalim.

angel je trd.conti ne vem.razmisli o dunlop sportsmart al kk se ji reče ni slaba-boljš ko angel 100posto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno pirelli.a supercorsa in corsa.z obojim zadovoljen

no super...bom razmislu malo pa se pol odločim kater bom kupil..ker sem nekaj za dunlop še razmišlajl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super...bom razmislu malo pa se pol odločim kater bom kupil..ker sem nekaj za dunlop še razmišlajl :hmm:

dunlop d211 je zadaj velik slabš ko corsa.no pač pireli počasi popušča in nudi fajn očutek mdtem ko dunlop kr naenkrat fejst spusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop d211 je zadaj velik slabš ko corsa.no pač pireli počasi popušča in nudi fajn očutek mdtem ko dunlop kr naenkrat fejst spusti

mja to sem preštimu ko sem mel 125ko..da je dunlop hitro odšla,..bom kar vzel corso,..ker hočem tako gumo ki dobro drži in vse :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

angel je trd.conti ne vem.razmisli o dunlop sportsmart al kk se ji reče ni slaba-boljš ko angel 100posto

Sportsmart kaj pa vem malo premal kilometrov z njo naredim sem imel roadsmart. Mislim da se mi ne splača za moj način vožnje dajat sportsmart.

Nevem pač moje razmišlanje ker je sportsmart še vedno bolj športna guma kot roadsmart, moj način vožnje pa ni niti malo podoben športni vožnji.

Ampak nikoli reci nikoli, mogoče pa sprobam. Mislim da bi bil kr mal šok zame ker sem z roadsmart, roadatack naredil 10000km, z sportsmart nebi 

toliko prevozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!