Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Sportsmart kaj pa vem malo premal kilometrov z njo naredim sem imel roadsmart. Mislim da se mi ne splača za moj način vožnje dajat sportsmart.

Nevem pač moje razmišlanje ker je sportsmart še vedno bolj športna guma kot roadsmart, moj način vožnje pa ni niti malo podoben športni vožnji.

to sem si mislu-zato sem tud mislu na roadsmart-sori ušlo ime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivinorc: kawasaki zx6r 636 :P,...bed ker imena ne morem spremeniti -.-

lahko spremeniš..mal poišči..naprimer iskalnik je zlo dobra stvar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko spremeniš..mal poišči..naprimer iskalnik je zlo dobra stvar..

ne najdem nikjer :sleep2:

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart kaj pa vem malo premal kilometrov z njo naredim sem imel roadsmart. Mislim da se mi ne splača za moj način vožnje dajat sportsmart.

Nevem pač moje razmišlanje ker je sportsmart še vedno bolj športna guma kot roadsmart, moj način vožnje pa ni niti malo podoben športni vožnji.

Ampak nikoli reci nikoli, mogoče pa sprobam. Mislim da bi bil kr mal šok zame ker sem z roadsmart, roadatack naredil 10000km, z sportsmart nebi 

toliko prevozil.

Sportsmart preko7000km ,solidno za moj način vožnje in 96kg...,supercorsa pol manj...metzeler m5 razočaran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GasperX, zakaj pa ne Roadsmart II? Js jih mam gor, pa zdrzijo lih ene 10 jurjev ja...Js sm cist zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Pa ne si dat spet ime motorja ane ;) Da naus spet menu cez 2 let :P

hvala ti =),..sem dal tako ime kot treba bit..mejal bom itak če bo dnar..samo bom vzel to znamko ki mam zdaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GasperX, zakaj pa ne Roadsmart II? Js jih mam gor, pa zdrzijo lih ene 10 jurjev ja...Js sm cist zadovoljen.

Za enkrat me firbec matra kakšne so, kaj bom dal pa takrat ko bo treba gor pa nevem.. Bi pa jih probal zakaj pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem bolj zelenko pri motorjih, bom tut jaz vprašal za nasvet pri nakupu gum... sem ZELO turističen voznik :P torej, nič žaganja po cesti, no ja sem in tja ga mal odprem, ampak to je za vas še vedno turizem..... način vožnje? to da lahko v miru opazujem okolico in "čiliram" med vožnjo :P  torej, kaj mi priporočate za ene gume.... Trebor je rekel Roadsmart?  vprašam zato, ker se tudi približno ne sopznam na te zadeve, tko da mi bo vsak odgovor prav prišel in hvala vsakemu že vnaprej :)

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roadsmart II na XJR in to 85% vožnje v dvoje, kdaj pa kdaj tudi odprem predvsem ko sem sam. Zdržale so mi presenetljivih 15.500km in še bi se lahko vozil. Je bilo potrebno menjati obe, ker je bila tudi prva po robovih precej pobrana. Pas po sredini gume tako prednje kot zadnje je namreč trši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je roadsmart2 naredila 10000km, 60% vožnje v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roadsmart 2 je odlična guma,vendar je izraženo slabenje upravljivosti in natančnosti po določenih kilometrih. Je pa pravi maratonec,kar se tiče kilometrine. Priporočal bi Metzeler Z8 interact(sprednja z oznako M,zadnja O-zelo pomembno,ker je to izboljšana verzija). Pa tudi Bridgestone battlax T30,ki komaj prihaja,bo po mojem vrhunska,če ne v sami špici.

No, to so gume,kjer ne moreš zajebat,če je vožnja vsesstranska in ne preveč dirkaška,govorimo pa o cirka 150evrih za zadnjo in 100 za sprednjo,pač klasika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Dunlop sportsmart in pa qualifier, jaz se tudi še zmeraj odločam, nekako sem se zagledal v Metzeler m5 pa tle gor  ni nekaj najboljš napisan o teh gumah, sem pa  z enmu govoril k ima  isto Aprilio rsv jih ima gor jih ni mogel prehvalit..  Mnenje za sportsmart in qualifier?

Popravljeno . Popravil TINY35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Aprilio rsv jih ima gor jih ni mogel prehvalit.. 

ta bi hvalu tud kamne,ker ima motor.da se vidi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pa ne vem oglas je  bil na bolhi pa sem opazil ravno te gume gor na aprilii, pa sem vprašal...

RSV je mopi in ni za počasno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj s tem  hočeš povedat da m5 niso za  njo al kako

za moje pojme morajo biti na RSV-ju pirelli vsaj diablo corsa ali supercorsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Diablo dobim ugodno set, samo se baje hitro znucajo, a se pri  Pirelli da tudi trdoto izbirati

seveda.jz vozim spredj S zadaj M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk kilometrov  nardiš  recmo z bolj normalno vožnjo, ampak večina ovinkasta cesta

JZ MALO.DRUGI,KI VOZIJO KOT SI NAPISO Z ZADNJO OKOL6 DO 8JURJEV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!