Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Kolk kilometrov  nardiš  recmo z bolj normalno vožnjo, ampak večina ovinkasta cesta

Čez Črnivec, če boš vozil tako kot z atv-jem, bolj malo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JZ MALO.DRUGI,KI VOZIJO KOT SI NAPISO Z ZADNJO OKOL6 DO 8JURJEV

 

Z zadnjo Supercorso med 6 in 8 tisoč kilometrov??!!??!!?? Tega pa NE verjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadnjo Supercorso med 6 in 8 tisoč kilometrov??!!??!!?? Tega pa NE verjamem...

ne supercorso ampak s CORSO....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne supercorso ampak s CORSO....

 

Ja pa tudi s Corso se mi zdi toliko OGROMNO. Jaz s Supercorso M naredim tam do 3500, z SP pa cca 4000 pa je ni več... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa tudi s Corso se mi zdi toliko OGROMNO. Jaz s Supercorso M naredim tam do 3500, z SP pa cca 4000 pa je ni več... :/

jz jih delam še manj....prijatelji pa delajo s corso od najmanj 5500 do 8500 na 636ninji a brez divjanja v prvih dveh in nič avtoceste skozi ovinke pa peljejo ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni nikakor ne znese taka kilometrina, je pa res, da sploh ne polagam pažnje na gumo in če mi je, ga stisnem tudi v prvi in drugi tako kot se spodobi. Kaj pa vem, ko bom začel paziti na obrabo gume, si bom kupil skuterčka. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP Racerka iz prejšne strani je dobila novega lastnika, jaz pa bom kmalu naročil Pirelli Diablo Rosso Corsa in potem napišem vtise, ko bom napravil kak kilometer.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DP racer zadnja ni slaba in kilometrov zdrži.a pirelli enakomerno popušča-racer pa kr naekrat na pune spusti.prednja pa je pirelli veliko boljša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart kaj pa vem malo premal kilometrov z njo naredim sem imel roadsmart. Mislim da se mi ne splača za moj način vožnje dajat sportsmart.

Nevem pač moje razmišlanje ker je sportsmart še vedno bolj športna guma kot roadsmart, moj način vožnje pa ni niti malo podoben športni vožnji.

Ampak nikoli reci nikoli, mogoče pa sprobam. Mislim da bi bil kr mal šok zame ker sem z roadsmart, roadatack naredil 10000km, z sportsmart nebi 

toliko prevozil.

11.700 s sportsmart :D

 

Vzemi priporočam

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja izkušnja s sportsmart..odlična če na cesti tišiš k zmešan..če se pelješ na izi je pa kr nekej..

nikol več..

aja, prodam en komplet mal ponucanih ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja izkušnja s sportsmart..odlična če na cesti tišiš k zmešan..če se pelješ na izi je pa kr nekej..

nikol več..

aja, prodam en komplet mal ponucanih ;)

tudi jaz mam eno za prodat..po sredini še je uredo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja izkušnja s sportsmart..odlična če na cesti tišiš k zmešan..če se pelješ na izi je pa kr nekej..

nikol več..

aja, prodam en komplet mal ponucanih ;)

očitno vsi ugotavljamo isto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Pirelli Diablo   brez rosso in corsa oznake   tale

 

http://www.motorcycle-usa.com/545/119/Motorcycle-Article/Pirelli-Diablo-Tires-Review.aspx

 

 rosso pridejo cca 280 eur komplet

 tele diablo pa okol 180 eur komplet ...

te sem jz mel na R1 in so mi ble ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Pirelli Diablo   brez rosso in corsa oznake   tale

 

http://www.motorcycle-usa.com/545/119/Motorcycle-Article/Pirelli-Diablo-Tires-Review.aspx

 

 rosso pridejo cca 280 eur komplet

 tele diablo pa okol 180 eur komplet ...

 

Si to gledal tule gor?

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=5038205

 

Sicer pa tud mene zanima ravno ta model, ker so cenovno med najugodnejšemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si to gledal tule gor?

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=5038205

 

Sicer pa tud mene zanima ravno ta model, ker so cenovno med najugodnejšemi.

Ja  pri širniku  gledam,  ta set je  183 eur  gume so  2011... Sploh ne vem več že ves zmeden katere gume vzet,  naslednji mesec pomoje grem kar do njega  in se tam odločim, so pa zdaj  diablo prve v vrsti..Po vsem kar sem prebral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, men so se podobne stvari dogajale s sportsmartko. Ocitno vozim prepocasi.

Bojda, da pilotpower3 neunicljive in da se kar drzijo ceste. Zadnjo bo treba letos definitivno menjat, razmisljam o michelinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Pilot Power, 10 000km, pa še kakšne 1000 bo zdržala zadnja, sploh niso slabe gume, pa cenovno so bolj ugodne od večina ponudb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko sezono sem mel GP race medium obe dve, letos pa bom dal iste le da bo sprednja SOFT.... Sem pa razmišljal da bi dal zadnjo GP race prednjo pa pirelli corso ali supercorso ampak nekateri ne priporočajo dveh različnih gum??

 

Aja pa z zadnjo sem naredil 5k ampak je bilo že več drotov kot gume!!!

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, pa kaj se nimate nič radi, da se vozite do dratov? Pa ni osamljen primer, sem že večkrat to tule prebral...

Kaj pa policaji, vas nič ne skrbijo? Jaz sem se samo nekaj dni vozil z bolj znucano gumo, še vedno se je videlo nekaj profila, pa jasno me je ravno takrat ustavil in me masiral, k sreči me je spustil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce gres proti koncu gume 500km prevozt, k dam prids loh tut drat vn gleda. :grim

proti koncu gre samoMAX narisat ne pa peljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!