Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Ljudje, pa kaj se nimate nič radi, da se vozite do dratov? Pa ni osamljen primer, sem že večkrat to tule prebral...

Kaj pa policaji, vas nič ne skrbijo? Jaz sem se samo nekaj dni vozil z bolj znucano gumo, še vedno se je videlo nekaj profila, pa jasno me je ravno takrat ustavil in me masiral, k sreči me je spustil...

 

da še povem da je po drotkih tut po robu šlo:) za policaje pa je fajn mu še lahk šov z iskrami nardiš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil cel mesec tam?

Ne, en dan. Pred furo nisem pogledal ce se ze kje sveti na gumi pol sem pa jurja kilometrov nazgal pa v trzicu ze cutu da prevec slajdam po ovinkih pa pogledam pa droti vun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GDII: Točno to se je meni zgodilo, menjal sem gumo v Val Di Fassa, v MOENI. Cena je bila miiiičken višja kot pri nas, menjava narejena v 10 minutkah, mudel je po menjavi lepo reku:

 

"No go easy 100km, go 2 times Passo Pordoi, very fast, OK tire."

 

post-1357-0-29478200-1359836249_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač se pa s tem ni za hecat. Tele droti so vseeno kovinski in če počijo, lahko naredijo ornk veliko škode. Tole je ravno ena od bolj obleganih tem na AF1 forumu, kaj so mudelu droti naredili...

 

post-1357-0-47512200-1359836612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

go 2 times Passo Pordoi.....kaj je s tem hotel povedat... ne stekam

Ko menjaš gume, ti vedno rečejo, da morš mal šparat z gasom, ker ima guma drseč sloj na sebi in ne prime tko k bi morala. Tip je pa reku, da naj me to ne skrbi, naj grem samo na Passo Pordoi dvakrat s polnim šusom in bo guma popolnoma vredu. In je imel popolnoma prav: njihov asfalt je tako grob, da je uno drseče sranje spraskal dol v roku 10km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa jest ne vem kake gume to kupujete.... ves profil je še na njej, pa droti vun gledajo....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne štekam tega,da mate tok znucane gume gor,da vam drajti ven gledajo--očitno tud tok nimaš sebe rad,da bi tiste gume prej zamenjov ! Pa tud če ti v Italiji drajti ve pogledajo--od doma si šel s totalno u k... gumo! 

 

Pol pa še to slišiš,da guma nima več profila,pol si ga pa kar sam mal ureže,čist do drajtov!!  Svašta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne štekam tega,da mate tok znucane gume gor,da vam drajti ven gledajo--očitno tud tok nimaš sebe rad,da bi tiste gume prej zamenjov ! Pa tud če ti v Italiji drajti ve pogledajo--od doma si šel s totalno u k... gumo! 

 

Pol pa še to slišiš,da guma nima več profila,pol si ga pa kar sam mal ureže,čist do drajtov!!  Svašta!

 

 

V tvojo vednost ti povem da profila si ne režem ker ko guma postane slick takrat je še bolši grip ko s profilom!!! po dežu se pa tak ne vozim...

pa ne moralizirej tuki pa se pejt rajš furat........ se zgodi jebiga

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tvojo vednost ti povem da profila si ne režem ker ko guma postane slick takrat je še bolši grip ko s profilom!!! po dežu se pa tak ne vozim...

pa ne moralizirej tuki pa se pejt rajš furat........ se zgodi jebiga

Močno dvomim, da je to res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk poslikam zadnjo gumo ko jo mam še zdj gor in je brez profila naredila 1000km po robekih pa enkrat ni spustla za milimeter, zakaj le hmm...  za dež pa ni se strinjam hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zacne plesat ko gre proti koncu....razen ce si tok previdn z gasom?

nikoli mi ni zaplesala z gasom pa sem zmerja agresivno - nežen ali je nova ali stara guma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tvojo vednost ti povem da profila si ne režem ker ko guma postane slick takrat je še bolši grip ko s profilom!!! po dežu se pa tak ne vozim...

pa ne moralizirej tuki pa se pejt rajš furat........ se zgodi jebiga

 

Itak. Zato vedno ko gremo na dirko, damo gor do konca zlizano gumo, ker drži ful boljše kot tista nova s profilom. Pa fant, kje ti take buče pobiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk grema en krog ti z novo pa jaz z zlizano....

Ta tema je mal faila kakor vse ostale. Mislil sem povedat da ne menjam gume takoj ko se profil zabrise ker mi se nudi voznjo za nekaj km. brez slabega obcutka in kot sem rekel do roba brez problema...

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk grema en krog ti z novo pa jaz z zlizano

 

... kar si reku... si reku...

 

... jest grem pa za sodnika  :D

 

pijem in jem v vsakem primeru.... tebi GDII pa ne bo treba it pol v gostilno... boš v bolnici jedu... če boš lahko....  :slap:

 

:slap::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vprasal bi zakaj se na pisti vozi z slick gumami?

... med zlizano in slick gumo ni razlike....... če pa pride platno ven, ga pa s črnim flomastrom pobarvajo... ko so pa droti vun, pa s flexarco malo pobrusijo....

 

p.s.:

a ti to resno sprašuješ... al testiraš živce tukaj navzočih, da sprožiš vojno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se bom odstranu iz foruma sam da ugotovim kje se profil zbrise...lahk pa mi moderatorji nardijo uslugo pa me kar sami hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj bi se odstranil iz foruma ??... samo tako provokativno zastavljaš vprašanja in "trosiš buče", da človek res ne ve, al se zajebavaš, ali resno misliš....zato tudi tak odziv..

 

Ko pogledam v tvoj profil... pa vidim da voziš R1, se mi zdi logično, da so ti ti pojmi razčiščeni in da si polnoleten....

... kajti kake take : "Grema en krog ti z novo  jaz z zlizano" bi pričakoval od enega 16 letnika, ko se mu je odprl svet, ko je presedlal iz APN 6 na 125 ccm...

 

... pa brez zamere  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprava slick guma ne rata od zlizane gume ... al pač ... prodam slick gume ... po 50 € ... kokrčte jih je ...

 

kdo bo prvi naroču :?

 

p.s.

ej .. zajebavam se ... da res ne bo kdo s zlizanimi gumami mislil, da ima slajke za na pisto

 

:krneki:

 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!