Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Demon: sem ziher da imam sportno etiko dva ranga od tebe! Meni ni motor bazen sport ampak alpinizem in v zivljenju nebi zgolfal al da brusim gumo ali da nekaj recem da sem zlezu kar nisem kes s tem sam sebe goljufas....

Ocitno si zelo omejen ce si iz teksta razbral da res to delam, misljeno je bilo sarkasticno tako kot vecina postov od vseh vas glavic...

 

Torej je to tudi bilo sarkastično, DA OBRABLJENA GUMA DRŽI BOLJE KOT NOVA? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! Bilo je misleno bolj v zajebanciji ker je jasno da ne moras primerjat ampak drzi se vseeno do roba

 

Do roba drži tudi Savina na APN-u... Da drži guma do roba, ni niti približno noben normativ, kakšen je oprijem gume, dober ali slab, ker POPOLNOMA VSAKA GUMA DRŽI DO ROBA, razlika bistvena pa je v tem, kakšne obremenitve prenese... :grim  Sicer pa ni pomembno... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale debata je brezvezna,ker je pol izjav sarkasticnih,pol pa spremenjenih od prvotne izjave. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sej če mu je kul se vozit z  znucano gumo naj se.. sicer čim dlje od mene... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sej če mu je kul se vozit z  znucano gumo naj se.. sicer čim dlje od mene... 

ti boš govoru, k se s prazno vozš :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš govoru, k se s prazno vozš :lol:

dobr no sej zdej sm jo zafliku, ampak zlat si opozorilo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš govoru, k se s prazno vozš :lol:

mogoče se je učil po zadnji vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel sem do ene odločitve za gumo..Odločam se med Dunlop Sportmax Sportsmart, Dunlop Sportmax qualifer in Pirelli Diablo Supercorsa..zdaj pa še rabim 1x vašo pomoč..in ja prosim da napišete katera od teh treh je nekako najbolša in se dobro drži v ovinkih in se da narediti tudi več Km ..hvala ! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre za Kilometrino....zadnjo .M. gp racer

prednjo supercorso S ali NTEC .S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre za Kilometrino....zadnjo .M. gp racer

prednjo supercorso S ali NTEC .S.

prednja še je kot nova,..samo zadnjo rabim..drugač pa ja gledam tudi na to da bo zdržala več km..pa tudi na to da se drži ko treba ..seveda ovinkov :P =)

Gp racer ne zgleda slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel sem do ene odločitve za gumo..Odločam se med Dunlop Sportmax Sportsmart, Dunlop Sportmax qualifer in Pirelli Diablo Supercorsa..zdaj pa še rabim 1x vašo pomoč..in ja prosim da napišete katera od teh treh je nekako najbolša in se dobro drži v ovinkih in se da narediti tudi več Km ..hvala ! =)

 

Po kilometrini do max do min: Sportsmart, Qualifire, Supercorsa. Po gripu pa Supercorsa, Sportsmart in Qualifire. Meni se zdi da je v segmentu hypersporta trenutno Sportsmart najbolj univerzalna guma kar se tiče razmerja gripa in kilometrine.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja še je kot nova,..samo zadnjo rabim..drugač pa ja gledam tudi na to da bo zdržala več km..pa tudi na to da se drži ko treba ..seveda ovinkov :P =)

Gp racer ne zgleda slabo.

stari, najprej sam pri sebi razčisti, kakšen rang gume iščeš.te, ki si jih omenjal so vse različnih rangov.

sam vozim sportsmart in sem v vseh pogledih zelo zadovoljen (grip, stabilnost, kilometrina).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kilometrini do max do min: Sportsmart, Qualifire, Supercorsa. Po gripu pa Supercorsa, Sportsmart in Qualifire. Meni se zdi da je v segmentu hypersporta trenutno Sportsmart najbolj univerzalna guma kar se tiče razmerja gripa in kilometrine.

saj to mi je tudi en prodajalec tu pravil da je nekako sportsmart univerzalna guma..samo jaz pač še vrpašam tukaj da vidim vašo mnenje..ker me itak vleče da bom vzel sportsmart..hvala za info.

stari, najprej sam pri sebi razčisti, kakšen rang gume iščeš.te, ki si jih omenjal so vse različnih rangov.

sam vozim sportsmart in sem v vseh pogledih zelo zadovoljen (grip, stabilnost, kilometrina).

jaz sem zato 3napisal ker se mi te 3 najbolj pripemerne zdijo...no to je super..saj mislim kot sem že zgoraj napisal da bom vzel sportsmart..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si žal NEPISMEN bolnik, ki kot zgleda žal nimaš niti pojma o motorizmu. Ne na cesti, ne na pisti ENAKA GUMA ne drži bolje ko je izrabljena od nove, TO JE DOKAZANO DEJSTVO iz strani VSEH normalnih voznikov motorjev, iz strani VSEH dirkačev, iz strani VSEH testov gum in iz strani VSEH poročil proizvajalcev gum, ti pa pišeš po tvoje BUČE...

 

 

 

Aha, hahaha, in torej ti si z brusnim papirjem brusiš gumo, zato da bi bolje držala?!? Hahahaha, pa da ne delaš ti tega zato, da nebi imel pussy štajfnov na robovih gum, in da zaradi tega izgledaš kao top pilot?!?!? In ti, ki si MORAŠ Dunlop GP Racer zbrusit z brusnim papirjem, ZATO, DA GRE S TO GUMO NA POLNO, BREZ ZDRSA, ti nam boš filozofiral o oprijemu gum?!? Novih in starih?? HAHAHAHAHAHA, pa daj pubec, idi ti v nek vrtec se norca delat, hahahahahahaha, HALO, GP RACER DRŽI NOVA KO JE SEGRETA TAKO MOČNO, DA SE TEBI IN TVOJI R1 NE USPE NJENI MEJI PRIBLIŽATI NITI ZA KILOMETER!!! Kupi si raje dizla na 4 kolesa...

Če rečeš ti bo verjetno držalo .

Ignore in bo vse ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vozim qualifer II nrdim pa tam do 3000 z njo,s sportsmartom sm naredu tam nekje do 3700km, pa vozu sm še michelin pilot power 2ct, ki je držala tud čez 4000 km sam pa nism biu zadovoljen k mi je ene dvakrat zdrsnla(moja napaka)sam sm meu pol skos slab občutek s tisto gumo. Baje nej bi te gume presegale naše znanje za vožnjo po cesti, če pa prehiter pa preveč gas odpreš iz ovinka bo pa itak vsaka zdrsnala. Je pa qualifer II dost pocen guma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole debato spremljam  ker tut jaz se ne vem katere točno bom vzel-gume. Pa ni nobene debate o  kaki continetal-sport attack, npr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole debato spremljam  ker tut jaz se ne vem katere točno bom vzel-gume. Pa ni nobene debate o  kaki continetal-sport attack, npr..

 

Je res bolj malo debate, ampak še tisto kar je bilo napisanega, nisem zasledil nobene graje. Tud jaz sem imel sport atack(sicer prvo verzijo) in sem bilo zelo zadovoljen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res bolj malo debate, ampak še tisto kar je bilo napisanega, nisem zasledil nobene graje. Tud jaz sem imel sport atack(sicer prvo verzijo) in sem bilo zelo zadovoljen).

sportattack2 je bila zelo dobro ocenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja:      RoadAttack2   7.800km,   z RoadSmart (ta prvo)  10.000km  (vožnja približno enaka,  900tak)

prednja:     ContiMotion    7.100km   (prevroče ji ravno ne odgovarja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!