Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

KOLK sem jz ugotovil z leti je pirelli zakon a kilometrina trpi....


 

Lani pa sem iskal kompromis kilometrine in drže....spredaj dunlop Ntec soft zadaj GP Racer M....Če pa nisi nek divjak in bi rad vredi gumo pa spredaj diablo S zadaj pa roadsmart....men žal mora guma ful džati in nudit neke povratne info pri čem pa je pirelli supercorsa svetlobna leta pred vsemi.Razen metanja motorja skozi zaprte ovinke,kjer je Ntec soft prednja le za odtenek boljša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzi dobr, a gre hitr.

DRži,drži. Kolk gre pa hitr je pa tud od motorja odvisno. Men je zadnja na XJ6  zdržala dobrih 9000km. Sprednja je pa na 1/2.Zlo zadovoljen . Tudi z obrabo, glede na to kakšen grip ima in kako sem jo vozu.Nič kaj nežno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLK sem jz ugotovil z leti je pirelli zakon a kilometrina trpi....

 

Lani pa sem iskal kompromis kilometrine in drže....spredaj dunlop Ntec soft zadaj GP Racer M....Če pa nisi nek divjak in bi rad vredi gumo pa spredaj diablo S zadaj pa roadsmart....men žal mora guma ful džati in nudit neke povratne info pri čem pa je pirelli supercorsa svetlobna leta pred vsemi.Razen metanja motorja skozi zaprte ovinke,kjer je Ntec soft prednja le za odtenek boljša

 

Ne bo šlo :grrr , N-TEC karkasa je pri Dunlopu izkjučno pri zadnji gumi.

Sicer bi prednje pumpal 1,1 hladno  :eek: na Grobniku???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo :grrr , N-TEC karkasa je pri Dunlopu izkjučno pri zadnji gumi.

Sicer bi prednje pumpal 1,1 hladno  :eek: na Grobniku???

ja sej vem a bi drugače mogu točno pogledat oznako na mopi-važo,da se ve zakaj gre...mislim,da jz pumpal okol 1.5...mislim al 1.8 ne vem več

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem a bi drugače mogu točno pogledat oznako na mopi-važo,da se ve zakaj gre...mislim,da jz pumpal okol 1.5...mislim al 1.8 ne vem več

 

Verjetno je bilo mišljeno GP.   

Pumpanje priporočeno :  1,9 hladno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so kar dobre po testih.... me zanima kaka bo cena...

 

SPORT FORCE (rang Qualifier II):

 

120/70/17 - 89,00 EUR

160/60/17 - 109,00 EUR

 

naslednji teden.....

Popravljeno . Popravil ankh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Ali so za letos še predvidene D211 GP ali jih je že nadomestila D212 GP?

 

Koliko trenutno pri nas stane komplet (D211 GP oz. D212 GP) z dimenzijami 120/70/17 in 200/55/17?

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...  sam je ful označenih auslauf..kao  potekle...ni več..kako ne če  so še na prodaj.. whtfk

 

naprodaj je še stara zaloga. Ne pričakuj pa gum mlajših od 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prihaja čas ko bo treba pred začetkom sezone zamenjat gume na moji cbfki 600, pa me zanima kaj mi priporočate glede na to da letno delam bol malo kilometrov pa še to bolj turistične vožnje v dvoje. Malo sem pobrskal po netu pa sem našel dunlop qualifier pa me zanima kakšne mate kaj vi izkušnje s temi gumami, in ali mi priporočate kakšne druge pnevmatike za dokaj sprejemljivo ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prihaja čas ko bo treba pred začetkom sezone zamenjat gume na moji cbfki 600, pa me zanima kaj mi priporočate glede na to da letno delam bol malo kilometrov pa še to bolj turistične vožnje v dvoje. Malo sem pobrskal po netu pa sem našel dunlop qualifier pa me zanima kakšne mate kaj vi izkušnje s temi gumami, in ali mi priporočate kakšne druge pnevmatike za dokaj sprejemljivo ceno

Moj fotr ma na fazer 1000 dunlop sportmax 2, pa prav da je odlična guma z zadnjo je naredil 10k BP. Večinoma se vozi v dvoje. Če sm ti s tem kej pomagal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Zanima me ali so dobre pnevmatike, če so letnik 2010 in so pravilno skladiščene ter nikoli uporabljene. Na avto.netu sem kar nekaj tovrstnih oglasov zasledil, in me zanima če so take gume še dobre ali raje dam 50€ več in imam 2012/2013 letnik gum. hvala lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič jim ne manjka. Guma naj bi tako ali tako morala odležati preden pride v prodajo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas za nove gume....

Kaj vozite na 2 cilindrih z dobrim občutkom.... Vem da z d211 nimam kaj zgrešit (edina guma katera mi ni nikol spustila tako na zalivkah, belih črtah, zelo vročem asvaltu...), samo vseno bi rad kakšno gumo da nardi malo več kilometrine....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas za nove gume....

Kaj vozite na 2 cilindrih z dobrim občutkom.... Vem da z d211 nimam kaj zgrešit (edina guma katera mi ni nikol spustila tako na zalivkah, belih črtah, zelo vročem asvaltu.. .), samo vseno bi rad kakšno gumo da nardi malo več kilometrine....

Vsa leta sem vozil Dunlop in bil z njimi zelo zadovolen. Lansko leto sem kupil pireli SC. Z njimi sem naredil 3,5-4k kilometrov ( na grobniku 200km) 2k po Bosni, skratka odlična guma, letos jo dam spet gor! upam da sem kaj pomagal

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič jim ne manjka. Guma naj bi tako ali tako morala odležati preden pride v prodajo.

 

Se kar strinjam, sicer na motorju to še nisem sprobal, sem pa za avto enkrat dobil pri kolegu vulkanizerju 3 leta stare gume (normalno skladiščene) za dobro ceno, sem rekel za eno sezono bodo dobre pa sem jih vozil 4 leta brez problema (pa ne glih penzionistično).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa leta sem vozil Dunlop in bil z njimi zelo zadovolen. Lansko leto sem kupil pireli SC. Z njimi sem naredil 3,5-4k kilometrov ( na grobniku 200km) 2k po Bosni, skratka odlična guma, letos jo dam spet gor! upam da sem kaj pomagal

lp

Kolko km si pa z dunlop naredu?

Kere SC si vzel (0,1,2,3)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km si pa z dunlop naredu?

Kere SC si vzel (0,1,2,3)?

z Dunlop sm naredu med 3-4k km ampak brez dirkališča...nekak se je dunlop bolj neenakomerno obrabljala kot pireli...še enkrat pa povdarjam, da je to moje subjektivno opažanje. Moj stil vožnje je zelo agresiven! Obe gumi sta odlični vsaj zame, da nebo pomote. Imel sem SC1, dubu sm jo pa po smešni ceni zato sm jo tudi uzel. Pravjo "fantje" da je bla SC2 v "k***u" da pa je 3. spet tko k morebit. Spet povdarjam da tko sm slišu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas za nove gume....

Kaj vozite na 2 cilindrih z dobrim občutkom.... Vem da z d211 nimam kaj zgrešit (edina guma katera mi ni nikol spustila tako na zalivkah, belih črtah, zelo vročem asvaltu.. .), samo vseno bi rad kakšno gumo da nardi malo več kilometrine....

če d211 tolk drži...na desni roki se da gas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!