Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

še najbolj mi je hudo

ker je guma zanič imela je pa še malo manj kot polovica profila pa še D208 RR je bila! :cry:

ce je manša luknca se da to z iglo lepo zaflikat sej sm mev tut jst v gumi kr velike šravfe ze zataknene pa se sam do vulkanizerja zapel pa mi ja z neko posebno iglo popravu pa je vse ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je manša luknca se da to z iglo lepo zaflikat sej sm mev tut jst v gumi kr velike šravfe ze zataknene pa se sam do vulkanizerja zapel pa mi ja z neko posebno iglo popravu pa je vse ql

tudi to sem že sprobal pa ni bilo dobro, je kar dober presekana, sploh mi pa ni nevem kaj rad dal to inekcijo

ker se je bal da bi bilo potem kaj narobe tako da sem ga potem malo na fehtal in sem reku da naj jo da, da

jo bom vsaj spalil če že ne drugega!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj prebral temo do ene 10. strani, pa je zraven tolk balasta, da se res ne grem več in bom postavu preproso vprašanje: Kakšne gume so najbolj primerne za virago 750? Moj stil vožnje je kr dimamičen, pa tud v ovinkih grem rad do tačke( le občasno ). Pa ne mi spet rečt da nej kr športno gor vržem pa bo zihr kul, ker taka izjava je amaterska, pa tud dnarja nebi po nepotrebnem stran metal. Za odgovore prosim tiste ki imajo izkušnje z.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ME 880 (ce se obstaja) vzadaj, ME 33 ali podobna spredaj.

tako obuta magna je bila zelo dinamicna gospa. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ME 880 (ce se obstaja) vzadaj, ME 33 ali podobna spredaj.

tako obuta magna je bila zelo dinamicna gospa. :devil:

Preveru, še prodajajo, nekje med 30-40k sit.

Danke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!

Star sem 53 let, poročen in oče dveh otrok, dolgo motorist, pa sem šele danes zvedel, da so zračnice (za nekatera mot. kolesa s špicami) v treh različnih debelinah!

Najprej sem mislil, da se vulkanizer iz mene norca brije. Potem sem ugotovil, da je res!

Sram me je! :grim

Zanimivo ne?! A ste Vi vedeli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE kdo rabi ugodno gume

KAr je na listi se dobi, za tisto česar ni gor me ne gnjavite ker se ne dobi.

<Reklamno sporočilo je bilo odstranjeno>

Popravljeno . Popravil Gregs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAr je na listi se dobi, za tisto česar ni gor me ne gnjavite ker se ne dobi.

ja mene pa zanima če se da dobit dunlop, tudi če ni na spisku :hmm:

:P :D

hecam se.... .)

kaj pa cene? recimo za Bridgestone 110/70R17W BT020F

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, zadeva se dobi iz nemčije. SPlača se vzeti obe gumi ker drugače je en drek razlike v ceni zaradi poštnine in stroškov nakazila.

ZA vse ostale info na PM, mail ali telefon ki je naveden na linku da ne bomo smetili tukaj gor.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhuuuuu, moj moped ma pa nove gumice... včeri naredu prvih 25 km :grim

No, tko, kokr sem prebral že v enem članku: Dunlop Qualifier se hitro ogreje, drži asfalt tudi, če je malo bolj mrzel (beri pod 20 stC), vodlivost je OK, za kakršno koli boljše testiranje bo pa treba še kak km naredit, da se bo dokončno izkazala v vsem svojem slogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE kdo rabi ugodno gume

KAr je na listi se dobi, za tisto česar ni gor me ne gnjavite ker se ne dobi.

Daj še cene zraven,za lažjo odločitev :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je odvisna od velikosti naročila (strošek poštnine, bančnega nakazila). Več vzameš ceneje je.

Pokliči ali na mail pošlji kaj te zanima in ti dam ceno. Probam združit več naročil skupaj da se zreducira stroške.

LP

Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhuuuuu, moj moped ma pa nove gumice... včeri naredu prvih 25 km :grim

No, tko, kokr sem prebral že v enem članku: Dunlop Qualifier se hitro ogreje, drži asfalt tudi, če je malo bolj mrzel (beri pod 20 stC), vodlivost je OK, za kakršno koli boljše testiranje bo pa treba še kak km naredit, da se bo dokončno izkazala v vsem svojem slogu.

Se podpišem pod tole, v nedeljo cca.250km, prvi vtisi odlični. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa tudi jaz končno dočakal pošiljko novih gum iz Hrvaške. Sicer je trajalo en teden, ampak se je splačalo počakat. Dunlop Qualifier 160/60-17 in 120/60-17 skupaj 38.000sit. Stroške pošiljanja kril prodajalec :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa tudi jaz končno dočakal pošiljko novih gum iz Hrvaške. Sicer je trajalo en teden, ampak se je splačalo počakat. Dunlop Qualifier 160/60-17 in 120/60-17 skupaj 38.000sit. Stroške pošiljanja kril prodajalec

Dex, si ti ceno pravilno zapisal? :hmm: 38.000 SIT za komplet? To je skoraj znanstvena fantastika...

Drugače je cena za komplet tvoje dimenzije v Sloveniji cca. 51.000 SIT s popustom, seveda... uradna je bližje 68.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, si ti ceno pravilno zapisal? :hmm: 38.000 SIT za komplet? To je skoraj znanstvena fantastika...

Drugače je cena za komplet tvoje dimenzije v Sloveniji cca. 51.000 SIT s popustom, seveda... uradna je bližje 68.000... ;)

eee.... gregzzzo.... včeraj prek wbaya nabavil metzeler m1 komplet za 174,95 EUR :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee.... gregzzzo.... včeraj prek wbaya nabavil metzeler m1 komplet za 174,95 EUR :grim B)

Ti to resno, al se zajebavaš? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno, al se zajebavaš? :eek:

Zajebavam se. :grim pravzaprav sem dal za njih 174,95 EUR + 1.500 SIT (stroški bančnega nakazila v dojčland) B)

tu pa je še ena podobna ponudba: TRA-RA-RA! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee.... gregzzzo.... včeraj prek wbaya nabavil metzeler m1 komplet za 174,95 EUR

Možno, možno... :D

Samo mi se pogovarjamo o redni prodaji, ne o priložnostih.. ;)

Sem vesel zate, da si dobil gume ugodno... ;)

O konkretnih cenah (ne približnih in uradnih) se pogovarjajte po PMih... ;) Tu pa o primerjavah in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, si ti ceno pravilno zapisal? :hmm: 38.000 SIT za komplet? To je skoraj znanstvena fantastika...

Drugače je cena za komplet tvoje dimenzije v Sloveniji cca. 51.000 SIT s popustom, seveda... uradna je bližje 68.000.

Sem. 38.000sit komplet, poštnino kril prodajalec, čeprav je bilo zmenjeno da jo plačam jaz. Na banko sem mu vnaprej nakazal denar, on mi je pa čez par dni poslal gume. Sicer nisem dobil računa, tako da je mogoče fora nizke cene v kakšnem davku.. Drugače pa je tudi nekaj ostalih motosvetovcev nabavilo tu.. Gume so pa tip top, že namontirane.

Drugače pa vem kakšne so cene v Slo. Če daš za komplet 50k je to super cena. Sem se pozanimal kar pri precej prodajalcih in pod 55 ni bilo skor nikjer razen saj veš kje :D Tudi sam skoraj nisem verjel ko mi je tip rekel ceno, ampak je res :)

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa mogoče res neprimerno da sem to zapisal na forum, ker nočem delat komu škode oz reklame. Tako da lahko moderatorji zbrišete post, ne bom jezen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, si ti ceno pravilno zapisal? trance_19_hmm.gif 38.000 SIT za komplet? To je skoraj znanstvena fantastika...

Drugače je cena za komplet tvoje dimenzije v Sloveniji cca. 51.000 SIT s popustom, seveda... uradna je bližje 68.000.

ja tako je... naj omenim še da sem jih jaz tudi tam kupil, isto dimenzijo, dva tedna pred njim... je občutno ceneje... :OK: že samo davka sem dobil dobrih 8k nazaj... :OK: :OK: :OK: :OK:

P.S. pri nas jih takrat še ni bilo za dobit....

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam :grim , tudi kupil ze :grim

Pa vendar je bilo govora o gumah iz sosednje drzave po se nizjih cenah :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!