Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

...še bolj na kratko:

S pnevmatiko 55 boš rabil več jajc, da jo boš na cesti povaljal do roba...

 

..ne vem kaj mi je danes... sem zelo prijazen, da se matram za vas..

 

 

 

 

 

post-26622-0-26807000-1389622315.png

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še bolj na kratko:

S pnevmatiko 55 boš rabil več jajc, da jo boš na cesti povaljal do roba...

 

..ne vem kaj mi je danes... sem zelo prijazen, da se matram za vas..

dolgčas ti je f službi. :D

 

honda2000 ne pozabi, da iaš lahko potem probleme na tehničnem in s policaji, če guma ni homologirana za tvoj moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še bolj na kratko:

S pnevmatiko 55 boš rabil več jajc, da jo boš na cesti povaljal do roba...

 

..ne vem kaj mi je danes... sem zelo prijazen, da se matram za vas..

 

 

tole je pol resnica. Graf velja samo za enako gumo različnih dimenzij. Čim zamenjaš tip ali prouzvajalca ali segment gume, to ne velja nič več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pol resnica. Graf velja samo za enako gumo različnih dimenzij. Čim zamenjaš tip ali prouzvajalca ali segment gume, to ne velja nič več. 

.. sej je tudi honda2000 verjetno spraševal za enako gumo, samo z različnimi preseki...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja naslednja bo sportsmart2..

@honda2000..če daš 55 namesto 50 bo samo bolje ;)

Je že kaj informacij, kdaj, kako, cena za sportsmart2? Tudi jaz razmišljam o tej izbiri.;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kaj informacij, kdaj, kako, cena za sportsmart2? Tudi jaz razmišljam o tej izbiri. ;)

Naj bi že bile..meni itak pred aprilom nič ne pomagajo.. cena naj bi bila okoli 230 komplet..

vem da je sava cenejša, ampak če me bo zaradi tistih 60 evrov pobralo, potem raje nimam motorja..

tako pa vsaj vem da bom imel gor gumo ki je zame top..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi že bile..meni itak pred aprilom nič ne pomagajo.. cena naj bi bila okoli 230 komplet..

vem da je sava cenejša, ampak če me bo zaradi tistih 60 evrov pobralo, potem raje nimam motorja..

tako pa vsaj vem da bom imel gor gumo ki je zame top..

... kako pa veš, ... si jo že sprobal?   :huh:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate izkušnje s Pirelli diablo rosso 2?

občutek v vožnji, mokra cesta, obraba? Sedaj imam prvič te gume gor, me zanima  kaj pričakovat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pol ves da sava ni "top"?

ne vem..vem pa da dunlop je ;) meni je to dovolj..

no, mogoče pa do nakupa probam tudi savo in se prepričam..

vem pa da z dunlopom ne bom falil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem..vem pa da dunlop je ;) meni je to dovolj..

no, mogoče pa do nakupa probam tudi savo in se prepričam..

vem pa da z dunlopom ne bom falil..

 

mogoče je pa sam rečt treba... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo slučajno uspel sprobat Pirelli Angel GT?? Kakšne se zdijo? Mene jih mika zmontirat na Honda CBR 600F PC35.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo slučajno uspel sprobat Pirelli Angel GT?? Kakšne se zdijo? Mene jih mika zmontirat na Honda CBR 600F PC35.

Skalaprava kolikor vem, preber kakih 20 strani nazaj, jih je tudi opisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate izkušnje s Pirelli diablo rosso 2?

občutek v vožnji, mokra cesta, obraba? Sedaj imam prvič te gume gor, me zanima  kaj pričakovat....

Hej,

jst mam zdej drugi komplet. Prvih 100km bodi previden, potem pa gas, men osebno ta guma ful sede, daje odličen "feedback"(bolj kot bridgestone bt 014, dunlop q2), vseeno jo je pa treba ogret(ene 5km)potem gre pa tud v dežju brez problema. Na mojem dvocilindrašu je zadnjo gumo pobral(do indikatorjev) po nekih 7000km, pretežno alpski prelazi, lani pa tudi jadranska magistrala do Neuma.....

Fajn se vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

jst mam zdej drugi komplet. Prvih 100km bodi previden, potem pa gas, men osebno ta guma ful sede, daje odličen "feedback"(bolj kot bridgestone bt 014, dunlop q2), vseeno jo je pa treba ogret(ene 5km)potem gre pa tud v dežju brez problema. Na mojem dvocilindrašu je zadnjo gumo pobral(do indikatorjev) po nekih 7000km, pretežno alpski prelazi, lani pa tudi jadranska magistrala do Neuma.....

Fajn se vozi!

Super, hvala za odgovor. Nisem še vozil te gume, tako da lepo prebrat da si zadovoljen z njo. Kilometrina se mi zdi super, tako da bo moralo bit tudi na banditu nekaj podobnega. Edino kar sem opazil pri njej je da je super za prelagat nič se ne upira pa je bandit dokaj težka krava, vozil sem jo tako samo par km  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo vozi te nove metzlerke karoo 3 na veliki enduri, me zanima kako se kaj obnesejo po šodru - makedmu - gramozu in po kakih gozdnih kolovozih

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima, je že kdo naročil moto gume preko ebaya iz Nemčije? Michelin PilotRoad 4, čisto nov model, prodajajo gori po nižji ceni, kot tukaj Pilot Road 3. Poštnina je 3,5 EUR po gumi do Avstrije..sem jim poslal povpraševanje za poštnino do Slovenije, drugače si lahko tudi na poštno poslovalnico naročiš gor in tam dvigneš. Ima kdo kakšne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo vozi te nove metzlerke karoo 3 na veliki enduri, me zanima kako se kaj obnesejo po šodru - makedmu - gramozu in po kakih gozdnih kolovozih

 

attachicon.gifmetzeler_karoo-3.jpg

Ojla,

Te gume sem vozil lansko jesen na Bmw gs, in ti lahko povem da so na makedamu ok, niso pa najbolj primerne za blato in grušč. Gumo sem kar dobor stestiral po Albanskih neasfaltiranih poteh. Nazaj grede sem se peljal po jadranski magistrali in sem bil presenečen kako dobro se obnesejo tudi na cesti, čeprav gre v ovinek težje kot cestna guma. Drugače ti za neurejene ceste bolj priporočam tkc 80, se je kolega na tej poti po Albaniji veliko lepše peljal z njimi po težjem terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!