Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Dobu sm jo.. Savo... Naročil pa Mitas :closedeyes:

No po pogovoru z prodajalcem je reku da lahko lanskoletno Savo obdržim, jutri pa mi pošlje novo Mitas.. upam da res :OK:  V tem primeru bom js tut pošten in ono seveda vrnil, čeprav nebi blo treba.

.... ma dej ga srat no, pa sebi in onim v Savi grenit življenje s takimi neumnostmi....

Namontiraj Savo, pa se vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma dej ga srat no, pa sebi in onim v Savi grenit življenje s takimi neumnostmi....

Namontiraj Savo, pa se vozi!

 

Ti ne zastopiš.... z lansko gumo ne more človek do tačk.... kaj šele do tanka..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne zastopiš.... z lansko gumo ne more človek do tačk.... kaj šele do tanka..... :whistle:

tipček ima probleme z emšo ... mularija k se zmišljuje ...jaz bi bil presrečen če bi dobil savo za na bonija ...komplikatorji ...

en ki ima kar nekaj znanja o gumah pravi da je najboljša 2 leti starana - seveda pravilno .. zavulkanizirana enakomerno ter s tem za časa uporabe ne niha oprijem , po sredini pa malce dalj zdrži ker je dosegla pravo trdoto...

nova sploh ta mehka ko je sveža še nima pravih kvalitet ...  potem pa po 50km na grobnik pa joj kolk jo je znucal po sredi do tja pa ktakoj stopničke ob strani ...

men jo dej ti dam za pir ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipček ima probleme z emšo ... mularija k se zmišljuje ...jaz bi bil presrečen če bi dobil savo za na bonija ...komplikatorji ...

en ki ima kar nekaj znanja o gumah pravi da je najboljša 2 leti starana - seveda pravilno .. zavulkanizirana enakomerno ter s tem za časa uporabe ne niha oprijem , po sredini pa malce dalj zdrži ker je dosegla pravo trdoto...

nova sploh ta mehka ko je sveža še nima pravih kvalitet ...  potem pa po 50km na grobnik pa joj kolk jo je znucal po sredi do tja pa ktakoj stopničke ob strani ...

men jo dej ti dam za pir ...

 

Jaz bom tut jutri Primcu nesu nazaj svojo gumo, ker je že eno leto stara, pa mi bo mogu letošnje dat :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne zastopiš.... z lansko gumo ne more človek do tačk.... kaj šele do tanka..... :whistle:

ma da ti vidiš ...je vseeno kolk stara je guma zmerej gre do balance pa do tanka .......    ......   aja še tačko morm omenit ...ja no ok - pač ne spustiš stranske tačke k parkiraš .. :lol:

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste jezni zdej, sej pravim da nevem zakaj, pac sem se odlocil da hocem Mitas, to sm narocil, dobil pa drugo. Ko se odlocim je fertik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste jezni zdej, sej pravim da nevem zakaj, pac sem se odlocil da hocem Mitas, to sm narocil, dobil pa drugo. Ko se odlocim je fertik :D

 

Noben ni jezen :)

 

drgač pa imaš prav, če si se tako odločil, tako mora bit.... tudi po pisanju uporabnikov, se  Mitas nepreimerno boljše pelje kot Sava..... 

 

ps. Srečno vožnjo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to vsi delamo :P

NE JST PA NE ...k mam pol tolk svinske roke od ketnspreja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno če je Sava ali Mitas , vsako podrem do krmila, lahko tudi ko ne vozim, tak dober sem! ;) Oni bureki iz moto GP pa samo do komolca, pa še to samo med vožnjo!

 

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moral bom počasi zamenjati zadnjo gumo (sprednja je še OK) in sicer Bridgestone S20. Zdaj vidim, da je nek popust za to gumo z DOT2012. Verjetno ni problem, če je guma pravilno skladiščena, da je pač 2 leti stara? Itak, do konca sezone jo bom verjetno zvozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pit stop RumeniCestak jih ma tut v Logatcu. Jaz sm jih tam nabavil.

lp

Dami34

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moral bom počasi zamenjati zadnjo gumo (sprednja je še OK) in sicer Bridgestone S20. Zdaj vidim, da je nek popust za to gumo z DOT2012. Verjetno ni problem, če je guma pravilno skladiščena, da je pač 2 leti stara? Itak, do konca sezone jo bom verjetno zvozil...

Vozm Dunlop RS2 DOT 4411 pa ni nc narobe znjo. Sicer sem jih ze dobil nove gor pb nakupu motorja sam pac starejsi DOT. Ce je dost cenej jo vzem

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava Mitas sportforce zadnja, ta vikend testirana v dvoje 500km(50kmAC) in solo po jadranki 400km, obraba 0,8mm/900km. 

Oprijem 5+ :D

 

če posplošim, pr men bo verjetno 1mm/1000km, kar pomeni domet 5000km z gumo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5k km je prek glave. Jaz sem tudi zmontiral danes, konkreten test pa sledi ob priliki :)

Prodajalec se je pa izkazal, res sem dobil še eno novo gumo, tako da mi ena prednja Sava hodi viška. Ker sem zadnji pošten slovenec jo bom poslal nazaj :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava Mitas sportforce zadnja, ta vikend testirana v dvoje 500km(50kmAC) in solo po jadranki 400km, obraba 0,8mm/900km. 

Oprijem 5+ :D

 

če posplošim, pr men bo verjetno 1mm/1000km, kar pomeni domet 5000km z gumo.

A to pomeni, da ima nova 6mm profila?

 

Moja Sport Smart2, po 2300 prevoženih izrabljena točno 2,5mm, kar pomeni končen domet 4600km. Nova 6mm.

Mislim, da je slabost te gume preozek trši sredinski pas, ker je bolj izrabljena ob strani.

Sicer pa drži zelo dobro in nobenih anomalij pri obrabi.

 

post-34709-0-44344800-1402338108_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Trail attack 2 ,po 4600km  so sam še za v kanto,ne vem več ,zgleda da KTM je pnevmatike :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!