Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Sava sportforce 9000km mam pa lufta še za kakšnega jurjčka :) Drugo leto spet isto :P

Kako ti to uspe... moja sportforce 5500 in mogoče vidi 6000 če je ne bom nažigal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mislim enako... sem jo poskusil in bil razočaran.. lesena mi delovala ko hudič. B)

poleg tega je kar nekaj forumašev, ki so z njimi doživeli nenadne zdrse prve gume, med drugim pri čisto normalni ali celo počasni vožnji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko debat o gumah, pa tako preprosta rešitev.. Dunlop GP Racer - odličen grip, dobra kilometrina, to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko debat o gumah, pa tako preprosta rešitev.. Dunlop GP Racer - odličen grip, dobra kilometrina, to je to :D

Imaš prav :D  pa če bi kdo jamral da drsi.. treba imet že oreng ja***  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z Juretom. Sploh je pa prednja GP Racer neuničljiva. Drži kt pes, pa še kilometrino dela. No ja. ..... vsaj pri meni...   :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem vse, dokler tule kracajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročena bt016 pro..Pa da vidimo :)

Men je bila všeč, odzivna, lima ko mitas, življenska doba okrog 4500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem eden od teh katere nas je doletelo presenečenje prednje gume sportsmart,

 

kot si rekel kr tako malo brez veze....in kaj je fora, ko si potem ves usran in umiriš že tko mirno vožnjo in

 

ode užitev v kruzanju po ovinkih.

 

Nikoli več.......smart  karkoli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kako je s tem gumam gp racer, prideš in kupiš ali

 

moraš najprej še trdote izbirat.

 

Kako prakticirate s tem M....S......itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole jamranje okoli sportsmartk velja za enko ali kvadratno?

 

Prej sem skuril tri komplete enke sedaj prvi komplet kvadratne in za sedaj držijo, ko pes jejža, se hitro segrejejo in sem z njimi povsem zadovoljen, še posebej, ker z njimi naredim okoli 10k km. Takšnega obnašanja (zdrsov brez razloga) še nisem zasledil ampak ok, je res da sem glede teh zadev malo lesen. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej očitno nisem edini, ki mu je Sportsmart (1) zdrsavala. Sem mislil da se enostavno preveč na sprednji konec obesim, ga preobremenim in zato guma popusti. Zadnjo sem pred 1000km dal Sportsmart 2 in zaenkrat zadovoljen. Se pa obe hitro segrejeta.

 

Zaenkrat razmišljam da bi naslednji komplet vzel Michelin Pilot Power 3.. je mogoče kdo vozil obe in lahko poda kakšno mnenje?

Popravljeno . Popravil igor0203
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem eden od teh katere nas je doletelo presenečenje prednje gume sportsmart,

 

kot si rekel kr tako malo brez veze....in kaj je fora, ko si potem ves usran in umiriš že tko mirno vožnjo in

 

ode užitev v kruzanju po ovinkih.

 

Nikoli več.......smart  karkoli

Mene je na ta način šolala T30.

Zato zdaj vozim vedno spredaj en razred boljšo.

Trenutno spredaj pirelli diablo corsa, zadaj sport smart2, že 2.par zapored in zadovoljen, čeprav se zgodi, da corsa tudi včasih mal popusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti to uspe... moja sportforce 5500 in mogoče vidi 6000 če je ne bom nažigal :P

ej nevem prvo leto jih imam. Res je da ima tvoj motor pa malo vec konjickov pa je lahko to razlog? Ne vozim turisticno kot 50 letni atki...nevem men je cist odlicno da tok zrdzi pa sm mislu da bo manj...:) Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem prvo leto jih imam. Res je da ima tvoj motor pa malo vec konjickov pa je lahko to razlog? Ne vozim turisticno kot 50 letni atki...nevem men je cist odlicno da tok zrdzi pa sm mislu da bo manj...:)

tej atki po 50tem majo ponavadi litrske super sportnike in gonijo kot da jutri ne obstaja. tko da mores eno drugo primerjavo dobit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend sprobal Conti EVO 2 na Jdranki.

Glede na to, da sedaj pišem post dobrro drži, me je pa zmotilo, da se očitno hitro pregleva - topi kljub temu da je bila zunanja temperatura okoli 23.

Domov sem prišel z nacufano kot da bi bil na grobniku. Res pa je da sva bila zopet dva + tovor.

Z drugimi gumami kljub znatno večji zunanji temperaturi (30-33) nisem imel teh "problemov"

Še dvakrat do Paklenice pa je samo še za po avtocesti. :glare: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem prvo leto jih imam. Res je da ima tvoj motor pa malo vec konjickov pa je lahko to razlog? Ne vozim turisticno kot 50 letni atki...nevem men je cist odlicno da tok zrdzi pa sm mislu da bo manj... :)

Ah moj motor ima ta shirana klujseta :D  meni se je zdelo da sem jo varčeval :P  svaljkala se je edino po jadranki julija od senja do paklenice... zdaj je na indikatorjih.. drži super.. malo zna zdrsnit samo iz kakega krožnega križišča ven ali pa zaprt ovinek če odpreš recimo v drugi prestavi na polno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!