Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Na bavarcu skor 10 jurjev (sm mors upostevat d je lo jurja ulaufavanje motorja in sm se bl nalahk vozila),prva bi bla sicer se za kakega jurja,zadnja je pa cist plesasta....na tuonotu so sle pa po dobrih 4 jurjih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bavarcu skor 10 jurjev (sm mors upostevat d je lo jurja ulaufavanje motorja in sm se bl nalahk vozila),prva bi bla sicer se za kakega jurja,zadnja je pa cist plesasta....na tuonotu so sle pa po dobrih 4 jurjih.

Torej na Mwećn Gwis recimo, da naj računam na dobrih 6000km? Pa je guma kaj za kaj? Ker tole, kar mam zdej gor, mi je že parkrat zdrsnila sprednja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, katere gume kaj proporočate?

Vozim Hondo cbr 600 rr, 2005l

Občasno obiščem tudi kakšno dirkališče,..

trenutno imam gor Bridgestone battlax bt 016

 

razmišljam pa o sportsmart 2 ali mitas sport force

 

Najlepša hvala za mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S20 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa ne spremljaš redno te teme ane ?! ni dimenzij ...  :BUA:

 

Res ne spremljam, drugače sem pa ravno zaradi mojih drugih dimenzij prtaknu mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja, kje nabaviš rosso corso? pri nas je dražja kot supercorsa sp...

Pri Sirniku...289€ komplet,posiljanje zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej na Mwećn Gwis recimo, da naj računam na dobrih 6000km? Pa je guma kaj za kaj? Ker tole, kar mam zdej gor, mi je že parkrat zdrsnila sprednja.

Odvisno kako se misls vozt,ce bos odpiral na mile mater ne vem c bo za 6 jurjev :P....drugac pa drzi,mi ni nit enkrat zdrsnla,ne na crtah ne ba zalivkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno imaš mišlenje o gumi je tvoja temeljna pravica in celo zaželjena v debati, da pa podaješ mnenje v svojem postu o meni, pa ni zaželjeno, ker se nisva še skup vozila in mi ne moreš reči Rossi. Lahko da si želim biti Markez......ne Lorenzo nočem bit:P

Tudi jaz pišem samo in izključno na podlagi iskušenj, ki so se mi zgodile

Kakor je razvidno iz posta ne odgovarjam tebi, temveč Rossi-ju (verjetno je bil Valentino :kva2: ), ki si je sposodil tvoj računalnik, tako, da je tvoje razburjanje odvečno :grim .

 

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm:

...Nina... kaj predlagaš, da še jest zamenjam mopeda....prišparam na gumah.

čisto resno:

:če narediš 10kkm pa da ti sintesajzer liter manj požre kot bičilindri, pa en komplet gum manj poradiraš v tem cajtu... je to  :hmm: piši-riši skor en tavijolčast...   :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm:

...Nina... kaj predlagaš, da še jest zamenjam mopeda....prišparam na gumah.

čisto resno:

:če narediš 10kkm pa da ti sintesajzer liter manj požre kot bičilindri, pa en komplet gum manj poradiraš v tem cajtu... je to  :hmm: piši-riši skor en tavijolčast...   :eek:

Zivnorc jz pr motorju nkol nism preracunavala, k je itak jama brez dna, sam strošek, sm bit pa more :P....ampak če tko gledaš se ta matematka res izide....s tem d je men tuna žrla konkretne 4 litre več kt zdj bavarc, gume pa itak - na 10 jurjev 2 kompleta, če sm mela supercorso clo 3, da nit ne prštejem donacij državi :P....tko d kokr sm dala več za motor bom vse nazaj dobila hahahahah.Sicer pa dnar je za med ljudi k ne :P....lohk pa d je tud sm to, d sm stara ratala pa k pamet pršla, pa se bl nalahk vozm.

 

@Bikez: dj no bit mal bl šparovn, mene so že naučl zdj k sm Gurenka hahaha :P

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez....

.... a veš kaj!

..

 

...

..

.

.

.

 

..... maš prow...  :P

 

Jebeš gume...

...jebeš bencin..

... oboj je za skurit!

 

... ampak jebat z gumo sicer je luštn.... bolš kt nč..  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je razvidno iz posta ne odgovarjam tebi, temveč Rossi-ju (verjetno je bil Valentino :kva2: ), ki si je sposodil tvoj računalnik, tako, da je tvoje razburjanje odvečno :grim .

 

lp

Ankh

Potem pa prosim malce spoštovanja do 9x svetovnega prvaka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez....

.... a veš kaj!

..

 

...

..

.

.

.

 

..... maš prow...  :P

 

Jebeš gume...

...jebeš bencin..

... oboj je za skurit!

 

... ampak jebat z gumo sicer je luštn.... bolš kt nč..  :P

norc mamo rešitev za obrabo gum :P

lej nabavi ti ducati superlegero (al neki podobno pregrešno dragega), se zakreditiri za ene par let, boš vidu kako boš pol na gumah pa bencinu pršparu k ga boš samo v graži gledu :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi govorite o zdrsu v ovinku.

Mene bi pa zanimalo, kakšne izkušnje imate z gumami pri zaviranju (recimo podcenil si neznan in nepregleden ovinek pa je treba fajn zavirat, pred njim in včasih še v njega, ABSa pa nimaš).

Katere so tu boljše od drugih - pri zaviranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi govorite o zdrsu v ovinku.

Mene bi pa zanimalo, kakšne izkušnje imate z gumami pri zaviranju (recimo podcenil si neznan in nepregleden ovinek pa je treba fajn zavirat, pred njim in včasih še v njega, ABSa pa nimaš).

Katere so tu boljše od drugih - pri zaviranju?

Splošen odgovor SS gume, drugač je pa veliko faktorjev, ki so enkrat v prid ST gumam, drugič SS gumam.

Mokro ali suho?

Ogrete ali neogrete gume?

Poletni ali zimski asvalt?

Lep grob asvalt ali prašen umazan?

itd..itd

Meni osebno je najbolj pomemben faktor pri prvi gumi, da jo čutim kako drži, da mi daje veliko povratnih informacij. S tako gumo se da tudi kontrolirano zavirati skozi ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!