Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Conti Traill Attack II do zdaj najboljša pnevmatika kar sem jih imel na endurah  :OK: .......drži dokler ne spusti  :P

10686739_1505147126411490_86743602060878

 

 

A misliš de so si pr BMW in Continetal tako predstavlali uporabo teh zadev? :blink:

 

Sm pa vesel de dobro rehabilitiraš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Traill Attack II do zdaj najboljša pnevmatika kar sem jih imel na endurah  :OK: .......drži dokler ne spusti  :P

10686739_1505147126411490_86743602060878

 

haha čakam če se bo nikasport kej javu na temo conti trail attack2...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na varadero 1000 vozil dva kompleta Continental Trail attack 2 sedaj imam pa  Metzler Taurance NEXT

Razlika kot dan in noč v prid metzelerja.

In tudi moj nasledni komplet bo Metzeler

 

Pač moje izkušnje na moj stil vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Popravljeno . Popravil quattroooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na varadero 1000 vozil dva kompleta Continental Trail attack 2 sedaj imam pa  Metzler Taurance NEXT

Razlika kot dan in noč v prid metzelerja.

In tudi moj nasledni komplet bo Metzeler

 

Pač moje izkušnje na moj stil vožnje.

zanimivo....lahko kaj več? V čemu je taka razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Katero sprednjo sedaj voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jst sm zdej vzel komplet M7RR, za zdej poročam, da se dobro držijo v mrazu in dežju, segrejejo pa se ne toliko kot Z8... za normaln sport touring so skoraj preveč športne, za diujajne pa genijalne.

Dami, direkt zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jst sm zdej vzel komplet M7RR, za zdej poročam, da se dobro držijo v mrazu in dežju, segrejejo pa se ne toliko kot Z8... za normaln sport touring so skoraj preveč športne, za diujajne pa genijalne.

Dami, direkt zate.

so že v planu...oziroma zadnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo....lahko kaj več? V čemu je taka razlika?

Boljši oprijem, boljša stabilnost v ovinkih, nič spodrsavanja, večje zaupanje in nenazadje večje zadovoljstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Sem zvozil kr nekaj kpl.roadsmarta,potem pa probal michelin road 4,meni vsaj za eno klaso boljša kot dunlop.Na začetku rabil nekaj km privajanja potem pa boljša v vseh pogledih najbolj pa udobje in po mokrem.

Probaj drugič michelina mislim da ti nebo žal....

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do spomladi moram zamenjati zadnjo gumo sedaj imam spedaj in zadaj continental contisport Attack 2 zanima me razlika med to gumo in Dunlop sport smart zadaj je dimenzija 180 55 17

Kaj mi svetujete po vaših izkušnjah?hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

za sezono 2015 potrebujem nove pnevmatike in ker iščem zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje sem se odločil za roadsmart.

ker pa mi je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiram da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za na apn6 je vseen kaj gor das.... :P

 

... vprašanje, a se mislš sam vozit ... al boš tud kakšno kam pelu ...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!