Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

jst te podpiram pr tvoji odločitvi, pa kakršnakol že bo, v bistvu ti svetujem isto, če pa ne bo šlo mal drugače. Prva guma naj bo oduspred, zadna pa oduzad, obe predlagam črne barve.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst te podpiram pr tvoji odločitvi, pa kakršnakol že bo, v bistvu ti svetujem isto, če pa ne bo šlo mal drugače. Prva guma naj bo oduspred, zadna pa oduzad, obe predlagam črne barve.

Bravo,k bom gume menu bom tebe za nasvet uprasu pol pa se Pikca da mi potrdi izbiro. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,k bom gume menu bom tebe za nasvet uprasu pol pa se Pikca da mi potrdi izbiro. :OK:

mogoč bi ti pa tu Quattrooo znal pomagati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem poceni ali pa če mi kdo pove kakšne dimenzije bi lahko dal na stare feltne 

Torej original dimenzije naj bi bile 17x3 in 16x3.5 in kaj takega ne vidim na netu trenutno.

 

Našel sem zanimivo tabelo če bo še kdo imel težavo z starimi dimenzijami gum

http://www.webbikeworld.com/Motorcycle-tires/tire-data.htm

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 

 

 

 

pa dej cepec, kaj hočeš dosežt? sej si sam najlepše odgovoru.

 

Vrjamem da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru mislim da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

 

 

Poprečen človek to prebere takole: Gumarski inžinirji so nardili komplet gum, ampak otrok je brihten, in za to neverjetno brihtnost HOČE potrditev in pohvale. In si misli, KAKO DA ME NIHČE NE OPAZI?

 

 

Parkirej tvoj audi u kolono in fuckoff

 

In kako dosežeš tak nivo komunikacije? Je prirojeno,so te *zašuštral* pri vzgoji,ali  si obiskoval kakšen poseben  tečaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako dosežeš tak nivo komunikacije? Je prirojeno,so te *zašuštral* pri vzgoji,ali  si obiskoval kakšen poseben  tečaj?

a ti si brat od quatroo? Dj če si njegu sorodnik al frend mu prosm pomagi pri izbiri gum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte na mnzju eno skatlo za prostovolne prispevke za gume od tega nesrecnika, al pa za vsaj en osnovni racunalniski tecaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema!A ni skoda centov? :P Lahko bi pa.sel zastonj na oddih v banovce cez praznike recimo....se mi zdi kr prijazna gesta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako dosežeš tak nivo komunikacije? Je prirojeno,so te *zašuštral* pri vzgoji,ali  si obiskoval kakšen poseben  tečaj?

 

Tole je pa komentar leta!!! :OK::kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

živjo tudi ti

za sezono 2015 potrebuješ nove pnevmatike in ker iščeš zadnjo gumo ki bo po sredini zdržala najdlje si se odločil za roadsmart.

ker pa ti je spredaj bolj pomemben oprijem kot obraba študiraš da pa bi spredaj montiral sportsmart

Vrjameš da bi bilo najboljše obe isti ampak v tem primeru misliš da bi s sprednjo mehkejšo bil na boljšem???

Predlagam, da vprašaš to preko zasebca najbolj pametnega in največjega vseveda na MS. 

želim ti čimprejšnji odgovor le tega :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si ta vseved, tebi pošljem ZS?

kaj ne morš nič ocenit sam, sama vprašanja :smoke: , in ne, Sneci je pravi naslov za vseveda, vsa čast builder, ampak kar je res, je res :OK: , po moje, bi se vedva s Sneciom super razumela :grim , ti samo sprašuješ, on pametno odgovarja, nobene objestnosti tu neb blo :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!