Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

 

 

Quote

 

Quote

 

Quote

 

Quote

 

Quote

 

Quote

 

 

quattroooo, on 11 Dec 2014 - 21:52, said:snapback.png

 

 

quattroooo, on 08 Dec 2014 - 14:11, said:snapback.png

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smo vsi živi in celi prišli z MNZ domov na naših hrenovkah?? 

aja ...mi smo mone ...eni so pa štirkrat tolk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smo vsi živi in celi prišli z MNZ domov na naših hrenovkah??

aja ...mi smo mone ...eni so pa štirkrat tolk...

O pizda sakramenska. Zamudu sm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni  :)

 

Je imel slučajno kdo od vas na motorju montirani obe Michelin Pilot Power in Pirelli Diablo Rosso (Rosso 2 ne šteje)?

 

Sam imam trenutno prve in jih lahko samo hvalim, ker so me zdržale že 23000km na aprilii, ampak me zanima tudi Pirelli.

Imel sem že sicer Pirelli Diablo ko sem kupil motor, vendar mi niso bile pretirano všeč zaradi obrabe in tudi oprijem je bil bolj slab. Na internetu sem našel primerjavo le na testipnevmatik.com, nisem pa našel nobenega mnenja od koga, ki bi dejansko sam preizkusil obe gumi na istem motorju. 

Torej če je kdo tak, bi prosil za mnenje, ne škodi pa tudi kaka beseda samo o Pirelliju  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim še dobre pnevmatike......če kdo rabi ,naj me kontaktira na ZS...

10421242_1512719912320878_6100984049379910847992_1512719955654207_8993254773895210868142_1512719982320871_55315135874040

 

Ja jst bi jih mogoče vzel sm vidim, da je prva za rikver druga pa za naprej... jst rabim dve za naprej... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš 3x sam sebe citirat če pričakuješ odgovor :D

Ali s tem mogoče namiguješ na to, da je Pirelli Diablo Rosso identična Pirelli Diablo? :D Bi prosil za malo bolj jasen odgovor, ker ne vem na kaj ciljaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bi jih mogoče vzel sm vidim, da je prva za rikver druga pa za naprej... jst rabim dve za naprej... :whistle:

Prid iskat ti jih bom jaz prov obrnu  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali s tem mogoče namiguješ na to, da je Pirelli Diablo Rosso identična Pirelli Diablo? :D Bi prosil za malo bolj jasen odgovor, ker ne vem na kaj ciljaš :P

 

Namiguje na to, da en psihopat že ene 14 dni mori tule s svojim citiranjem samega sebe....mah, prelistaj malo nazaj, ti bo vse jasno. 

 

Drugače imaš pa nekaj primerjalnih testov tukaj:

 

http://www.motorradonline.de/motorradreifen/ps-sportreifentest-2014-ps-sportreifentest-endergebnis/547730?seite=11

 

http://www.mynetmoto.com/motorradreifen_news_details.cfm/moto_news/851/motorradreifentest_2014.html

 

https://reifen66.com/reifentest.php?language=si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namiguje na to, da en psihopat že ene 14 dni mori tule s svojim citiranjem samega sebe....mah, prelistaj malo nazaj, ti bo vse jasno. 

 

Drugače imaš pa nekaj primerjalnih testov tukaj:

 

http://www.motorradonline.de/motorradreifen/ps-sportreifentest-2014-ps-sportreifentest-endergebnis/547730?seite=11

 

http://www.mynetmoto.com/motorradreifen_news_details.cfm/moto_news/851/motorradreifentest_2014.html

 

https://reifen66.com/reifentest.php?language=si

Pa res, jaz sem si pa že glavo razbijal o čem Aynach govori  :ninja:

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim še dobre pnevmatike......če kdo rabi ,naj me kontaktira na ZS...

10421242_1512719912320878_6100984049379910847992_1512719955654207_8993254773895210868142_1512719982320871_55315135874040

 

Kmet, kaj te odvrača od teh gum, so še OK, jaz sem z njimi zadovoljen, morda imaš drugo mnenje? (Sem prebral nekaj strani nazaj, ne vse, mogoče si že povedal svoje mnenje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, kaj te odvrača od teh gum, so še OK, jaz sem z njimi zadovoljen, morda imaš drugo mnenje? (Sem prebral nekaj strani nazaj, ne vse, mogoče si že povedal svoje mnenje).

Boljših pnevmatik na endurah še nisem imel,pnevmatike pa mi ostajajo ker ponavadi prvo uničm sprednjo ko je zadnja še 50%,vedno zamenjam pa obe.

Gume so še ok in so letošnje,zato sem tudi slikal profil ,brez skrbi,ne bi ponujal slabih oz. dottrajanih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...verjetno nisi prebral mojega prejšnjega posta:

 

...zadaj kupi tako, da ti bo zagotavljala kar največji oprijem ob največji kilometrini, spredaj pa kupi takšno, da ti zdrži manj kilometrov kot zadnja, ampak, ker zadnjo bolj kuri ponavadi, ti bo sprednja zdržala dlje. Aja pa bolj ko lima guma, manj jo radira, ker lepi na asfalt in ne radira....

 

 

lej... a če ti povem skrivni recept za tvoja vprašanja...a boš potem nehal?  :D

Naredi točno tako, kot si se odločil in napisal v svojem postu...in boš super zadovoljen. :D

 

HVALA!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...verjetno nisi prebral mojega prejšnjega posta:

 

...zadaj kupi tako, da ti bo zagotavljala kar največji oprijem ob največji kilometrini, spredaj pa kupi takšno, da ti zdrži manj kilometrov kot zadnja, ampak, ker zadnjo bolj kuri ponavadi, ti bo sprednja zdržala dlje. Aja pa bolj ko lima guma, manj jo radira, ker lepi na asfalt in ne radira....

 

 

lej... a če ti povem skrivni recept za tvoja vprašanja...a boš potem nehal?  :D

Naredi točno tako, kot si se odločil in napisal v svojem postu...in boš super zadovoljen. :D

 

HVALA!

Hvala, končno dobil odgovor :*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, končno dobil odgovor :*

a dej ga srat no..a neb še 1x prilimal svojih umotvorov?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to si pa ful na hitro in površno napisal  :BUA:

 

... pozabu si napisat, če se voziš po tazadnjem, NI VARIANTE sploh, da ti zdrsne prednja guma!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivnorc te zavaja, jest ne bi tako naredil :kva2:

Prjatu nehi, ker bo spet repliciral, repliko od svoje replikacije :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!