Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

še neki me zanima ti je kdaj spodnesla? se hitro segreje ali rabi čas?

topla takoj, oziroma drži tut mrzla, je zelo primerljiva s savo, mogoče za (zanemarljiv) odtenek boljša 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko se voziva skupaj mu večkrat spodnaša :P

poglej me s kom se družim, še dobr da me ne odnese popolnoma :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma sama sebe ne odnese .. ji je treba mal z gasom pomagat :P

Jaz bi moral k teb na inštrukcije :grim ....a z gasom pravš  :P ker jaz ji  vedno pomagam z mojo pametjo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi moral k teb na inštrukcije :grim ....a z gasom pravš  :P ker jaz ji  vedno pomagam z mojo pametjo :huh:

 

jaoooooj kmetu moj dragi ... da gas uporabš, morš dobit signal iz mužganou ... kapišiš zdj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooooj kmetu moj dragi ... da gas uporabš, morš dobit signal iz mužganou ... kapišiš zdj :lol1:

pol pa tolk gas zategne da nastane vakuum v rezervoarju... in od tega pol gumo spodnaša...

ja tko kot si rekel - odkoder pride signal tak tud je ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooooj kmetu moj dragi ... da gas uporabš, morš dobit signal iz mužganou ... kapišiš zdj :lol1:

No vidm da si zakapišal tud ti ,kaj sem ti hotel povedat v sarkastičnem smislu :notworthy:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa tolk gas zategne da nastane vakuum v rezervoarju... in od tega pol gumo spodnaša...

ja tko kot si rekel - odkoder pride signal tak tud je ... :P

Oho še en tabrihtn  :notworthy: ...da nisi ti slučajno kakšen doktor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm da si zakapišal tud ti ,kaj sem ti hotel povedat v sarkastičnem smislu :notworthy:  :D

zakaj si sarkastićen do mene, kaj sm ti storu, na ćustwa si mi gaznu :cry:

 

guma sama sama sebe ne spodnese (pa še rima se :jezik: )

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooooj kmetu moj dragi ... da gas uporabš, morš dobit signal iz mužganou ... kapišiš zdj :lol1:

sam men se zdi, da ma on vseen mau drugač kable povezane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kabel gor... kabel dol.... največji kabel pa rata , ko guma zdrsne.... in to u gatah... rjave barve. Zdej a je to redko-rjave al gosto-rjave barve ... je pa odvisn, kolk hitr si kabl položu... oz, al je blo to pričakovano, al nepričakovano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho še en tabrihtn  :notworthy: ...da nisi ti slučajno kakšen doktor :P

gospod...gospod doktor.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kabel gor... kabel dol.... največji kabel pa rata , ko guma zdrsne.... in to u gatah... rjave barve. Zdej a je to redko-rjave al gosto-rjave barve ... je pa odvisn, kolk hitr si kabl položu... oz, al je blo to pričakovano, al nepričakovano....

To gostoto rjave barve izgleda da bolj poznate tisti ki ste to že izkusili :grim ....že večkrat spodneslo pa nilok rjave barve nikjer :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gostoto rjave barve izgleda da bolj poznate tisti ki ste to že izkusili :grim ....že večkrat spodneslo pa nilok rjave barve nikjer :grrr

glih okušam ne no... zavoham pa ... sam rajši drek zavoham kot pa kri okušam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih okušam ne no... zavoham pa ... sam rajši drek zavoham kot pa kri okušam... :naughty:

Probaj oboje sam morap imeti hemeroide :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk so lahko stare gume na motorju da so še ok. Zdej so gor letnik 1991 pirelli pri strani so že napokane na tekalni plasti so pa kot nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni blo cajta niti piksne z barvo odpret...   :P

ponavad je tak, da se vserješ na koncu in to če se vse izide in se poloviš, pride sranje za tabo :smoke: , če vsekaš, ni cajta za sranje, kot si rekel, vsaj pr men je tak blo, potek je bil sledeči: optimist do konca, dokler ni vsekalo, nobenga straha :kva2: , pol pa sranje, ampak ne kakec, prav sranje :grim , je pa dobro da v vsem tem sranju imaš srečo :kva2:

 

do spomladi moram poštudirat, kaj nataknit na Bmw, za jurja in kusur je še Mitaske, pol pa bo treba drugo firmo najdet, baje :BUA:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo, fantje, sej bo......zdržite, ohranite tiste ostanke normalnosti do pomladi, ko bo konc abstinenčne krize.... še ene od oka 75-80 dni bi reku....

 

kot kaže mitask do marca ne bo, a?

 

Sej sm skor čist odločen kaj bom kupil v tem primeru, ampak useeno, poleg radsmarta in sportsmarta kaj ma še trdo sredico na zadnjem kolesu. Michelin? Pa metzelerja ne mi ponujat ker sm bil z m5 hudo razočaran. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z8 je super guma, vsaj men in bodo zopet gor, edin Briđestonke bi mogoč prej probal, 16pro, jih Dami hvali :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ma smo res eni pacjenti. Sej če ne bi napisal ne mi ponujat metcerelk mi jih verjetno ne bi a? :D

 

 

M5 mi je na pol profila ratala res neprijetna, de ne rečem nepredvidljiva. In sem si prvošču en leeeep burnout. 

 

U bistvu kolebam med dunlopom in morda bi probal mišelinkote....Pa sem mal u strahu, ko gledam prednjo pilot road 3, po čez narezano...ne veeeeem. 

 

najraj bi vidu komplet mitask in sm za 200€ dobro obut, matr vola. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z8 je majka, sam bojda ni za dirkace. :P

Maš prav,niso,men veliko boljše Conti Traill Attack II:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z8 je majka, sam bojda ni za dirkace. :P

res je, nisem jih nikol dal na Ducatia :grim , na Bmw sm jih pa mel in nobenih nevšečnosti v dvoje, tako kot z Mitaskam, jebat ga, dolga zima :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!