Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Cist mozno, glede na to, da mi je za avto na tehnicnih pametoval, da more bit firma feltne upisana v kartoncek. :slap: Niso dost dimenzije, ki so jih oni upisal, neeeee, firma.... :lol1: Sem se smejal pa reku, uredu je, ne me zajbavat in sel. Klinc jih gleda. :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glihkar placal komplet metzeler M5 180/55/17 120/70/17 za 185. fantje majo akcijo. upam da sm kupu ok, ce kdo rab naslov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glihkar placal komplet metzeler M5 180/55/17 120/70/17 za 185. fantje majo akcijo. upam da sm kupu ok, ce kdo rab naslov...

 

Po tej ceni so bile tudi v Veroni. Jst sem moje Michelin Pilot Power 3 dobil za 200€ (190/50/17 120/70/17). So pa meli res ugodne cene. Tako, da se jih splača it dol iskat.

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej ceni so bile tudi v Veroni. Jst sem moje Michelin Pilot Power 3 dobil za 200€ (190/50/17 120/70/17). So pa meli res ugodne cene. Tako, da se jih splača it dol iskat.

Pa si pogledal če so res Michelinke :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si pogledal če so res Michelinke :kva1:

 

Lej se moreta bit ene in druge dobre. Ene majo šlaufkota, druge pa slončka. Skratka oboje neke debelinkote.  :) Pa obe se začnejo na "M".  :P

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitas je za cel svet cang slang. Pa je dobra guma. Nankang ma v ameriki konkurencne ocene. Zato jaz o cang slang ne bom govoru. Metzeler made in brasil je verjetno 5xbol cangslangovski kot Shiniko.

Da pa to kdo preverja, znamko homologiranih gum pa se mi zdi tako debilno, da je prav zaprav zelo verjetno :hmm:

ti to govoriš iz slišanega .. no jaz pa povem iz prve roke da se cartman krepko moti ... 

 

lasertec made in brasil je nevarna guma !!!!!!!!

 

še 7 čet stara vee rubber izpod regala je po 400 km bolje držala kot pa una putana brazilska na novi guzzi...

 

 

 

a ti mogoče na tehničnih delaš?  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 

ti to govoriš iz slišanega .. no jaz pa povem iz prve roke da se cartman krepko moti ... 

 

lasertec made in brasil je nevarna guma !!!!!!!!

 

še 7 čet stara vee rubber izpod regala je po 400 km bolje držala kot pa una putana brazilska na novi guzzi...

 

a ti mogoče na tehničnih delaš?  :P

 

 

Thump, zadihej, pa še enkat preberi. :) Napisal sem, da je brazilski meceler bolj čang šlang kot shiniko. Poznam modela, ki je shinkote na CBR 600 brez kančka slabe vesti čohal po robovih. Poznam pa tud dva z brazilskimi lasertec ki imata do pike enako zgodbo, čeprav se med seboj ne poznata. Na moji lasertec je pisalo made in germany in je bla zelo solidna guma. back in 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thump, zadihej, pa še enkat preberi. :) Napisal sem, da je brazilski meceler bolj čang šlang kot shiniko. Poznam modela, ki je shinkote na CBR 600 brez kančka slabe vesti čohal po robovih. Poznam pa tud dva z brazilskimi lasertec ki imata do pike enako zgodbo, čeprav se med seboj ne poznata. Na moji lasertec je pisalo made in germany in je bla zelo solidna guma. back in 2009.

Kdo jo kje čoha je odvisno predvsem od voznikovih "kohones" ki pri meni nimajo povezave z procesorjem :P zato sem tudi Hajdenavko čohal po robovih ,seveda sem jo čohal preveč s "kohones" in premal z procesorjem.....ampak tud brez kančka slabe vesti  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da z gumo tut kohones kupt :? ... bi rabu ene pou kile :krneki:

Ne to je prirojen "defekt"  ;)

in kera je boljša :?

Okrogle so ble men tops do zdej :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kdo jo kje čoha je odvisno predvsem od voznikovih "kohones" ki pri meni nimajo povezave z procesorjem :P zato sem tudi Hajdenavko čohal po robovih ,seveda sem jo čohal preveč s "kohones" in premal z procesorjem.....ampak tud brez kančka slabe vesti  :D

 če ti obe naenkrat zdrsneta v enem dolgem ovinku 3x po 20cm to nima veze s procesorjem in kohones ...

in če to, da so gume zanič porajta frišna v easy voznica z 48 konji v mašini ...ccc

iščem cestne gume - po možnosti par istega proizvajalca - pa da niso made in brazil :

90/90-18 in 120/90-16 (opcija 120/80-16) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 če ti obe naenkrat zdrsneta v enem dolgem ovinku 3x po 20cm to nima veze s procesorjem in kohones ...

in če to, da so gume zanič porajta frišna v easy voznica z 48 konji v mašini ...ccc

iščem cestne gume - po možnosti par istega proizvajalca - pa da niso made in brazil :

90/90-18 in 120/90-16 (opcija 120/80-16) ...

Ja doktor sem razumel,kaj pa če ti zdrsne 3xpo20cm pa še mal slajda ti pa si misliš kakšen car si in probaš v naslednjem ovinku in še naslednjem izsiliti še lepši slajd ja to pa pol že ma mal veze z kohones in procesorjem ,kaj misliš  :P  :D

 

Svetujem nakup motocikla za katerega vsaj pnevmatike delajo  :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ja doktor sem razumel,kaj pa če ti zdrsne 3xpo20cm pa še mal slajda ti pa si misliš kakšen car si in probaš v naslednjem ovinku in še naslednjem izsiliti še lepši slajd ja to pa pol že ma mal veze z kohones in procesorjem ,kaj misliš  :P  :D

 

Svetujem nakup motocikla za katerega vsaj pnevmatike delajo  :P  :lol:

 Če ti slajda ti zadnja... meni sta pa obe simultano - v istem trenutku zdrsnili in potem po parih metrih vožnje nazaj prijeli...

to nima veze s procesorjem in nima veze s kohones ..

to je samo zanič guma... povrh vsega se je to dogajalo na solidno grobem asfaltu in pri hitrosti pod 120 - na števcu...bljak ...

aja kar se mopedov tiče pa dimenzij gum - zase se brigej konfekcionar..smeško jezik...

 

jest bom kar na čungalunga mitas ostal-top shit :grim

 jst bi tud meu čungalunga mitas ... Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dal skozi prvih ~250km danes in mislim, da se bom kar hitro privadil na Dunlop RS II

Oprijem fenomenalen, linijo drži presneto dobro - glede na suboptimalne razmere, hladen asfalt in umazane ceste morem priznat, da sem zelo zadovoljen z nakupom.

 

Me pa zanima če je med roadsmart in sportsmart velika razlika, glede na to da so cenovno tam-tam bi morda naslednji set kar SS probal obut.

 

Tu je kraljica na vrhu kalskega hriba

 

ngMekVe.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dal skozi prvih ~250km danes in mislim, da se bom kar hitro privadil na Dunlop RS II

Oprijem fenomenalen, linijo drži presneto dobro - glede na suboptimalne razmere, hladen asfalt in umazane ceste morem priznat, da sem zelo zadovoljen z nakupom.

 

Me pa zanima če je med roadsmart in sportsmart velika razlika, glede na to da so cenovno tam-tam bi morda naslednji set kar SS probal obut.

 

Tu je kraljica na vrhu kalskega hriba

 

ngMekVe.jpg

Kr te se drž, SS vzdrži manj za praktično enak oprijem. RS je zame odlična guma, predvidljiva in nikoli me ni izdala...pa jo vozim odkar je na tržišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glihkar placal komplet metzeler M5 180/55/17 120/70/17 za 185. fantje majo akcijo. upam da sm kupu ok, ce kdo rab naslov...

?

Je še kaj zaloge?Kje pa si kupoval?Ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutri so ble ze na vratih. rece se jim GUMI CENTER GABERJE doo. na overmurskem koncu so, nimajo po povzetju ampak predracun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo

Če ti slajda ti zadnja... meni sta pa obe simultano - v istem trenutku zdrsnili in potem po parih metrih vožnje nazaj prijeli...to nima veze s procesorjem in nima ve s kohones ..to je samo zanič guma... povrh vsega se je to dogajalo na solidno grobem asfaltu in pri hitrosti pod 120 - na števcu...bljak ...aja kar se mopedov tiče pa dimenzij gum - zase se brigej konfekcionar..smeško jezik...  jst bi tud meu čungalunga mitas ...

Boš lahko od marca mel sport force ll ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!