Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

M7RR bom tudi jaz poiskusil. Upam da ima tršo sredico in bo za izlete kjer je dost furanja naravnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj so pr širniku še sportattack dokaj ugodne zdj pa človek že ne ve več katere uzet ali Sport force ali sportattack je kaki ki je vozu obe in lahko poda primerjavo?? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si dobil zadnjo 190-50 ali 190-55 ?

Mal vzamite v obzir, da nimajo vse gume enakega radiusa, recimo samo primerjava stare sportsmart in bridgestonke (bt16pro), je bila SS dober cm širša. S tem je pa zgubila na krivulji. Medtem ko ima Mitaska 190/50/17 kar lep trebuh, beri močan lok in se obnaša kot nekatere s presekom 55.

spodnja slika ponazarja o čem govorim

 

4.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Mitas E07 zadnjih letnikov? Zanima me predvsem, koliko kilometrov je realno pričakovati od enega seta pnevmatik. Je življenska doba primerljiva z Heidenau K60s?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera pnevmatika bi bila primerna za Tomos PonyExpress. Vozim se v dvoje na dolge relacije...... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera pnevmatika bi bila primerna za Tomos PonyExpress. Vozim se v dvoje na dolge relacije...... :kva1:

a ti + Bibi?

Al ti + žena?

A kovčke tut namotiraš?

Zadeva je kompleksna, trenutno razvija primerno pnevmatiko Obiličevo, sam še ne vedo a bo za off road, al bo bolj primerna za on road.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, me boli v dno duše, da slovenc, predpostavljam da je Kmet slovenc, ne ve, kaj se je v Sloveniji proizvajalo od motoriziranih dvokoles.

Tomos ni nikoli izdeloval Pony Expresa, saj je to ime imelo Rogovo kolo s pomožnim motorjem. Tomosovo kolo s pomožnim motorjem se je imenoval Automatic TT oz po domače Laura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, me boli v dno duše, da slovenc, predpostavljam da je Kmet slovenc, ne ve, kaj se je v Sloveniji proizvajalo od motoriziranih dvokoles.

Tomos ni nikoli izdeloval Pony Expresa, saj je to ime imelo Rogovo kolo s pomožnim motorjem. Tomosovo kolo s pomožnim motorjem se je imenoval Automatic TT oz po domače Laura.

lhku de nje.. je pa jimeu pony jeksprjes mašinu vodi automatika ...tjudi ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lhku de nje.. je pa jimeu pony jeksprjes mašinu vodi automatika ...tjudi ... 

mona si pozabu na kuwonci napisat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mona si pozabu na kuwonci napisat :D

nje ..na ghešteli ju je jemou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Pony Expres prve generacije in Tomos Automatic TT sta imela isto mašino, Holandsko Anker Laura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti + Bibi?

Al ti + žena?

A kovčke tut namotiraš?

Zadeva je kompleksna, trenutno razvija primerno pnevmatiko Obiličevo, sam še ne vedo a bo za off road, al bo bolj primerna za on road.

 

za Kmeta bo Tigar čist v redu ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Kmeta bo Tigar čist v redu ....

tigar al puma :?

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tigar al puma :?

 

:krneki:

to bi pa rad videl v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa rad videl v živo...

js pa ne več :P

 

459328_481552778580946_593794508_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, me boli v dno duše, da slovenc, predpostavljam da je Kmet slovenc, ne ve, kaj se je v Sloveniji proizvajalo od motoriziranih dvokoles.

Tomos ni nikoli izdeloval Pony Expresa, saj je to ime imelo Rogovo kolo s pomožnim motorjem. Tomosovo kolo s pomožnim motorjem se je imenoval Automatic TT oz po domače Laura.

Kmet je bil vedno slovenec in ostal bo slovenec .........na agregatu piše Tomos na okvirju pa Rog ,ima pedala torej je  :hmm:

10613068_1512719935654209_62495367125023

aja pa še to ,potrebujem takšne k limajo do ušes pa zdržijo 50kkm  :devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km pa narediš z njimi? Jaz sem s prvim kompletom 7k, z drugim pa bo zdajle 6k in bodo zdaj, zdaj za zamenjati.

 

P.S. V oglasu popravi dimenzijo, širina je 200, ne 205.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km pa narediš z njimi? Jaz sem s prvim kompletom 7k, z drugim pa bo zdajle 6k in bodo zdaj, zdaj za zamenjati.

 

P.S. V oglasu popravi dimenzijo, širina je 200, ne 205.

 

Pa res, tiskarski skrat! :P Hvala za opozorilo! :)

 

Jaz delam slabih 5000 z njimi. Mam zdaj 10.000 prevozenih in na sliki je 2. komplet.

 

Kako si pa zadovoljen z njimi? Jaz zdaj gledam novo Metzeler K3 RR, razmisljam pa celo o M7 RR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!