Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Zdravo

Zanima me če ima kdo izkušnje z mitas pnevmatikami na supersport motociklu kako se kaj obnesejo in koliko zdržijo

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Zanima me če ima kdo izkušnje z mitas pnevmatikami na supersport motociklu kako se kaj obnesejo in koliko zdržijo

Lp

enih 40 strani nazaj sem imel podobno uprašanje tko da malo prelistaj in boš videl mnenja, so bili pa sami pozitivni komentarji tko da.....jst jih mam ze na montazi na mojem gsxr-u komi čakam na test :)

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sori... nisem pogledal, da je čisto nov na MS....

 

...drugače pa ja.... zadnjih 200 strani je v glavnem govora o Mitaskah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa šteknu sistem za pregledovanje strani za nazaj :blush: a mi lohk kdo kej pove o Mitaskah ,se odločam Mitaske al Sava  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa šteknu sistem za pregledovanje strani za nazaj :blush: a mi lohk kdo kej pove o Mitaskah ,se odločam Mitaske al Sava  :kva1:

B)  Obvezno sava prednja... Mitas se pa najbolje obnese zadaj... top šit kombibnacija :D

Cirka 36000 objestne vožnje zdržijo sam na polno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B)  Obvezno sava prednja... Mitas se pa najbolje obnese zadaj... top šit kombibnacija :D

Cirka 36000 objestne vožnje zdržijo sam na polno :D

Hvala ,evo kratko in jedrnato  :OK: ..... :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ,evo kratko in jedrnato  :OK: ..... :lol1:

Ni kaj..tu smo da si priskočimo na pomoč O:-)  :kva2:

Upam da ne bo kater to resno jemal :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj..tu smo da si priskočimo na pomoč O:-)  :kva2:

Upam da ne bo kater to resno jemal :lol1:

A se hecaš jaz sem že naroču  :eek:  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš dal za PAN v soboto..pa ti je odpuščeno :grim

en ni nobedn :kva2:

 

star, mam nalepke, sam spomn me, da ti jih dam :grim , al se pa oglas, ko boš šel mimot :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Zanima me če ima kdo izkušnje z mitas pnevmatikami na supersport motociklu kako se kaj obnesejo in koliko zdržijo

Lp

Ti sporočim ko jih ulaufam kako se obnesejo :grim

post-12239-0-37131400-1427370472_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  nasmejal si me za cel teden v naprej in za nazaj...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ugotovili smo da so Sava-Mitaske primerne za kolenčkarje, komolčkarje in ostale dirkače.

Kako pa se  te gume obnesejo pri počasnejši vožnji? (nekje blizu omejitev)

 

Se bodo primerno ogrele ali bi znale drseti?

 

Kako bi služile nekomu z nakedom, ki ima 2 cm roba na gumi, vozi pa kot bi kdo rekel primerno upokojenemu invalidu ? :)

 

 

600 ccm, 98 KM, vožnja srednje umirjena :)

 

Skoraj 1000 strani raznoraznega nabijanja je malo preveč za branje, zato bi morali narediti nek povzetek o gumah, kjer bi bilo na kratko opisano, kako se določen model obnaša na cesti, obraba, zdrsi,  itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ugotovili smo da so Sava-Mitaske primerne za kolenčkarje, komolčkarje in ostale dirkače.

Kako pa se  te gume obnesejo pri počasnejši vožnji? (nekje blizu omejitev)

 

Se bodo primerno ogrele ali bi znale drseti?

 

Kako bi služile nekomu z nakedom, ki ima 2 cm roba na gumi, vozi pa kot bi kdo rekel primerno upokojenemu invalidu ? :)

 

 

600 ccm, 98 KM, vožnja srednje umirjena :)

 

Skoraj 1000 strani raznoraznega nabijanja je malo preveč za branje, zato bi morali narediti nek povzetek o gumah, kjer bi bilo na kratko opisano, kako se določen model obnaša na cesti, obraba, zdrsi,  itd..

kup, namontiri pa gas, nimaš straha z ogrevanjem, super drži, men na Bmw, ki je dost težki s kufri in večinoma v doje gre guma proti 6kkm, še za jurja bo, pol grem pa po nove sportforce+, evo :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ugotovili smo da so Sava-Mitaske primerne za kolenčkarje, komolčkarje in ostale dirkače.

Kako pa se  te gume obnesejo pri počasnejši vožnji? (nekje blizu omejitev)

 

Se bodo primerno ogrele ali bi znale drseti?

 

Kako bi služile nekomu z nakedom, ki ima 2 cm roba na gumi, vozi pa kot bi kdo rekel primerno upokojenemu invalidu ? :)

 

 

600 ccm, 98 KM, vožnja srednje umirjena :)

 

Skoraj 1000 strani raznoraznega nabijanja je malo preveč za branje, zato bi morali narediti nek povzetek o gumah, kjer bi bilo na kratko opisano, kako se določen model obnaša na cesti, obraba, zdrsi,  itd..

Še bolje kot kolenčkarjem, komolčkarjem, rilčkarjem. Guma skoraj ne rab ogrevanja. Ne mara pa teranja po AC po več ur, ker je monocompaud in požreš sredino.

Pri normalni vožnji, (včasih hitro včasih pa počas) so kilometrine od 4.500km, pa do 6.500km. Na cesti se obnaša dobro, je zelo umirjena, hitro odzivna, v glavnem čutiš kaj se z njo dogaja. Zdrsov ni, da bi vedel. Tudi dežja se ne boji. Upam, da sm ti pomagal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to je problem tega - pravzaprav vseh forumov "malo semena glede na plevel".

Jaz vozim enduro Mitas E-08 in sicer se prešel iz Metzeler Tourance navadne/exp. Napišem lahko, da do sedaj v vseh pogledih nudijo isto kot so nudile Touranc-ke. Mene osebno so exp "izboljšane" celo razočarale glede na navadne. Po obrabi do polovice so mi pri globokih nagibih začele drset tega prej na navadnih ni bilo, čeprav sem jih obrabil več kot je dovoljeno. Sicer se pa precej piše o kitajskih Metzeler gumah tako, da do nadaljnega bo Mitas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imajo 8100km, po "šublerju" pa so še niso na polovici merjeno na celem profilu. Torej tudi glede obrabe enakovredne navadnim Tourance. Z exp sem naredil 15kilo in jih zaradi prej opisanih "problemov" tudi predčasno zamenjal (niso ble kitajske).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol. Lepo kilometrino izvabljate iz gum. 15K in vec.

 

Ce sam na motorju ( na centralnem stojalu) v zaprti garazi sedim mi ne zdrzijo 6K.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!