Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

točno tako, preveč je reklame in testi so večkrat tut kar neki..

npr: kaj mene briga, če določena guma zmaga na nekem testu, ko je recimo dobila največ točk na mokrem, na suhem pa se zgubi v povprečju?

Dok je gor ne nataknem, pa da jo skurim do konca, ne morem vedeti in že nekajkrat sm se opekel, saj "razne zmagovalke testov" ne ustrezajo mojemu načinu vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, preveč je reklame in testi so večkrat tut kar neki..

npr: kaj mene briga, če določena guma zmaga na nekem testu, ko je recimo dobila največ točk na mokrem, na suhem pa se zgubi v povprečju?

Dok je gor ne nataknem, pa da jo skurim do konca, ne morem vedeti in že nekajkrat sm se opekel, saj "razne zmagovalke testov" ne ustrezajo mojemu načinu vožnje.

Tvojemu načinu tud motor ne ustreza....makedami pa take pato haha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojemu načinu tud motor ne ustreza....makedami pa take pato haha

zase se brigi, sm pač mal bolj fin kar se gumic tiče :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigi, sm pač mal bolj fin kar se gumic tiče :P

...jst tut....

... ne maram niti tistih barvastih... niti une z raznimi rebrci... niti unih z okusom...

...niti jih ne maram spljoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst tut....

... ne maram niti tistih barvastih... niti une z raznimi rebrci... niti unih z okusom...

...niti jih ne maram spljoh

tut moja pravi:

mora bit "meso meso" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut moja pravi:

mora bit "meso meso" :D

...jp.... tut meni je tko rekla...   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ugotovil dons da mamo sportsmart II gor.

Odloču sm se; všeč mi je :) 

Za mojo (in njeno) penzl vožnjo (z občasnimi izpadi na AC), je fajn guma.

post-9206-0-11967900-1435831020_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jp.... tut meni je tko rekla...   :D

in pol si ostal sam z gumico na.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :slap:

... MOJA mi je tko rekla....

... kera mi je pa rekla, da je moja... se pa zase brigi...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :slap:

... MOJA mi je tko rekla....

... kera mi je pa rekla, da je moja... se pa zase brigi...   :P

zase se brigam, sam al se ti ne zdi da ti tvoja preveč sika? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so vaše izkušnje z Bridgestone BT016 Pro? Morda kaka primerjava z Mitas-ko? Thank you

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......evo tkole se viha rob na sportsmart2......kaj moram zdej odpreti al zapreti rebound ?

post-9103-0-19156700-1435834555_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolikor razumem Damija... je najbolje, da ga odstraniš, ker so z njim samo problemi. Jest sem ga hotu kupit, pa mi je zadnji čas rekel, da ga ne rabim....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a si preproičan? 

Ja. Sm. V vročini je nism še vozil, sm jo pa (med drugim) dons mal čez 7 zjutri pri relativno nizkih temperaturah asfalta in ozračja, čez Horjul proti Poljanski dolini, brez objestnosti im predvsem brez zdrsov al pa podobnih "anomalij"; sej pravm za najino vožnjo, top. Nezanemarljivo je tud to, da jo v 2 jurjih ni pobral niti 1 mm; Savo mi je na tamali hornet precej hitrejš.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Sm. V vročini je nism še vozil, sm jo pa (med drugim) dons mal čez 7 zjutri pri relativno nizkih temperaturah asfalta in ozračja, čez Horjul proti Poljanski dolini, brez objestnosti im predvsem brez zdrsov al pa podobnih "anomalij"; sej pravm za najino vožnjo, top. Nezanemarljivo je tud to, da jo v 2 jurjih ni pobral niti 1 mm; Savo mi je na tamali hornet precej hitrejš.

 

 

tel sm rečt, a sprepričan da ni guma  morda roadsmart? slikca k si jo prpopal se mi ne zdi sportsmart, in tomcatova ima drugačn profil, čeprav govorita o istem tipu gume. Da je guma OK jaz ne dvomim. 

 

 

in horneto si menjal za?

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so vaše izkušnje z Bridgestone BT016 Pro? Morda kaka primerjava z Mitas-ko? Thank you

Men so zelo podobne (če govorim za zadnjo gumo) podobno obnašanje, slična kilometrina. S tem da s prvo savo naredim veeelik več kmju kot z bt16pro. Pa še neki mi ni všeč pri prvi BT, ko gre prot koncu začne drset, nič pretresljivega, a je moteče. Verjetn zato ker ma tršo sredico. bicompound, pa je prehod v nagib na zlizano gumo bolj čutiti.

......evo tkole se viha rob na sportsmart2......kaj moram zdej odpreti al zapreti rebound ?

v desno, na +

Are the edges of the tread raised? – If you have a raised area on either the leading or back edge of the tread, this is a strong sign that rebound damping on the forks or shock is set either too fast or too slow. Usually if it’s on the leading edge rebound is too slow, and if it’s on the back edge it’s too fast.

 

po domače: maš premehkega :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti ... dobr da počas vozm, drgač bi še koga zbou dons k tko fajn vidm :D

Roadsmart II; my bad.

post-9206-0-43676600-1435835722_thumb.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in horneto si menjal za?

Jst mam itak plug. Moja ma pa 919. Občasno se lahko peljem. In natankam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so zelo podobne (če govorim za zadnjo gumo) podobno obnašanje, slična kilometrina. S tem da s prvo savo naredim veeelik več kmju kot z bt16pro. Pa še neki mi ni všeč pri prvi BT, ko gre prot koncu začne drset, nič pretresljivega, a je moteče. Verjetn zato ker ma tršo sredico. bicompound, pa je prehod v nagib na zlizano gumo bolj čutiti.

v desno, na +

Are the edges of the tread raised? – If you have a raised area on either the leading or back edge of the tread, this is a strong sign that rebound damping on the forks or shock is set either too fast or too slow. Usually if it’s on the leading edge rebound is too slow, and if it’s on the back edge it’s too fast.

 

po domače: maš premehkega :P

ok, thanks. Bom prišponal pa da vidmo kaj bo baba rekla. Upam, da bo dost trd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, thanks. Bom prišponal pa da vidmo kaj bo baba rekla. Upam, da bo dost trd :P

če jo bo rit bolela, bo pretrd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so zelo podobne (če govorim za zadnjo gumo) podobno obnašanje, slična kilometrina. S tem da s prvo savo naredim veeelik več kmju kot z bt16pro. Pa še neki mi ni všeč pri prvi BT, ko gre prot koncu začne drset, nič pretresljivega, a je moteče. Verjetn zato ker ma tršo sredico. bicompound, pa je prehod v nagib na zlizano gumo bolj čutiti.

 

Za zadnjo me je zanimalo, prvo imam itak Mitas-ko :OK: ...Sprašujem zato, ker še ni Mitask 190/55 in BT 016 PRO je tudi cenovno soliden. Se pravi v kombinaciji spredenje Mitaske in zadnje Bridgestronke, bi moralo "špilati". Danke schön :004......  :kva1:

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!