Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

...cesta dvor kočevje je za moje pojme zaradi nenehnih grbin zelo težko vozljiva, oziroma celo nevarna, če je ne dobro poznaš oz. velikokrat prevoziš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cesta dvor kočevje je za moje pojme zaradi nenehnih grbin zelo težko vozljiva, oziroma celo nevarna, če je ne dobro poznaš oz. velikokrat prevoziš...

Ko to cesto nekajkrat odpelješ,začnerš razmišljat,da jo je najbrž projektiral motorist  :) ...Na teh 20 in nekaj kilometrih imaš skoraj vse.Kratke,dolge zavoje ,kombinacije ovinkov in odsekov...Res je daje podlaga že kar razpokana in grbasta in te lahko preseneti in te dvigne ali pa nabije v rezervar ...Ampak bistvo je ,da je asfalt grob in ma dober oprijem.Če bi bila vozna površina poravnana bi bila pa fantazija  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole mi "nacufa" mitasko zadaj pri eni furi Kočevje-Dvor-Kočevje.

 

Pri vožnji "na oštro" seveda  :bike: ...

Meni naredi isto. Vsaj veš da guma drži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to me matra vendar sprednjo še imem za še eno zadnjo potem bom probal mitaske vendar bo zadaj sport gumo pobralo precej hitro ? mogoče TCS mao reši no. Probal bom sigurno !

 

Edino da sedaj dam mitaske in sprednjo spravim  :OK:

 

Zadnjič sem probal tracerja z Sport attack spredaj motor sam pade v ovinek res velika sprememba proti originalni D222.

Daj gor Mitas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te gume so strogo prepovedane v splošni cestni rabi ... sploh na motorjih.

Sem pa videl, da so dali na ljudje na navadnih samokolnicah predelat kolo, da je pasala ta "sport force +" gor... in je šlo mnooogo lažje po trepnah pri betoniranju betonske plate....

Za to je še dobro... za kaj več pa ne...

 

:D

 

p.s.

...sej se hecaš... ane?  :huh:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te gume so strogo prepovedane v splošni cestni rabi ... sploh na motorjih.

Sem pa videl, da so dali na ljudje na navadnih samokolnicah predelat kolo, da je pasala ta "sport force +" gor... in je šlo mnooogo lažje po trepnah pri betoniranju betonske plate....

Za to je še dobro... za kaj več pa ne...

 

:D

 

p.s.

...sej se hecaš... ane?  :huh:

jest ne :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si nov, verjetno ne ves da se je te gume v zadnjih 100 straneh vsaj 300x obdelalo. Naceloma s(m)o z njimi vsi zadovolni in sklepcni pri oceni da je glede na ceno ta guma SUPER.

Trenutno drgnem 2 komplet, zadnja bo zdrzala kakih 5ooo, prednja nekaj vec.

Ce si samo provociral, sm pac ispadu budala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Živ , ima kdo izkušnje z gumo Sava mitas sportforce +. Hvala

 

 

 

Naslednjič uporabi iskalnik, pa ne boš dobil kupa zajebantskih odgovorov... Kot pravi Cartman, imaš ohoho izkušenj o tej gumi na forumu, moraš pa mal pobrskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k smo tolk zasvojeni z Mitasko....

.... a se samo meni zdi.. al so cene tudi ostalim znamkam gum ful padle...   :huh:

 

 

... al pa se samo jest počutim bogatejšga...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k smo tolk zasvojeni z Mitasko....

.... a se samo meni zdi.. al so cene tudi ostalim znamkam gum ful padle...   :huh:

 

 

... al pa se samo jest počutim bogatejšga...   :P

Men se ne zdi de bi se cenile. Dunlop je mel qualifire vedno poceni, conti je mel motion, pa poznam samo enga da jo je kupil. Meceler je mel rennesport. Te so cenovno tam tam z mitasom. Smart, Attack, M in corsa so se vedno drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bl to tadrugo :D še vedno nas nategnejo ko prasce in  fajn služjo :D ne bojo šli u minus , nč bat

Moto gume so hud cenovni nateg.Lepo tržijo naše "veselje do vožnje"... :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitas je samočistilna guma, ne morš bilivat...

post-18923-0-63898400-1438020394_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je kdo že probaval kombinirati sport/touring gumo?
Sprednjo bi dal gp racer(m) ali pa nekaj v stilu conti sa, zadnjo pa nekaj bolj touring, ampak nevem s čim bi kombiniral.

Dal bi gor, bt016 ampak se bojim, da jo bo na rsv po sredini pobralo kot za šalo(že na fzs sem imel ta problem).

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim tako - zadaj potovalna Pirelli Angel ST spredaj šport Pirelli Diablo Rosso II.

Nimam pripomb glede voznih lastnosti, si pa ponavadi puščam kakih 10% ali več rezerve, če je kakšen zajček ali teta s telefonom na drugi strani ovinka :)

Vozim se solo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim tako - zadaj potovalna Pirelli Angel ST spredaj šport Pirelli Diablo Rosso II.

Nimam pripomb glede voznih lastnosti, si pa ponavadi puščam kakih 10% ali več rezerve, če je kakšen zajček ali teta s telefonom na drugi strani ovinka :)

Vozim se solo.

 

No ja, voziti na nož - nimam želje.

Fantocci, kakšna je pa razlika med super opevano SC ter Diablo Rosso 2? Vidim, da razlike v ceni skoraj ni.

Kakšno imaš pa kaj kilometrino?

Kolega vozi na gsxr 600 samo gp in pravi, da s sprednjo(soft) naredi cca 10k km kar je super.

Kako se pa obnese npr GP(M) ter zadaj(E)?

Sem pa daleč od tistih ride/kal tišačev. Se ponavadi ustavim zaradi družbe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa vzami ST gume.... in se ne obremenjuj z raznimi kombinacijami....

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!