Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Mitas je ok... sam js ker sm pussy jih verjetno ne bom vec kupu... rob gume je nedotaknjen... sredina je pa po 3 jurje km ze kar ravna.... ni panike samo kar hitro bo na 1mm kot kaze trenutno... bo treba kaksno drugo si umislt drugic da bo sredina trsa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima so naprodaj felge (17) z novimi gumami conti, cena 280€, več se lahk pozanimam ,če bo zanimanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitas je ok... sam js ker sm pussy jih verjetno ne bom vec kupu... rob gume je nedotaknjen... sredina je pa po 3 jurje km ze kar ravna.... ni panike samo kar hitro bo na 1mm kot kaze trenutno... bo treba kaksno drugo si umislt drugic da bo sredina trsa....

Pac ne rabis Mitask....ti bo kerakol sport-touring guma cist ok, bos pac sredico pr 6 jurjih skuril, ce se ne bos odvadil nazigat po ravnem. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, 6k je še vedno malo za ST gumo z zmerno vožnjo z občasnim tiščanjem do blokade. Meni so Diablo Strada (Pirelli) držale 10k, pa še ni bila sredina  zadaj na indikatorju. Mislim da so še vedno v akciji pri širniku za 160-180€ komplet (nevem na pamet več cene).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugan katera pnevmatika se bolje obnese na suhi cesti po kateri se voziva 90% ...........a si me kje čakal ,ti nisem sledil itd......to je point mojega posta,enduro pnevmatike so že tako dobre da ne potrebuješ dragih moto GP pnevmatik a me zdaj štekaš?

Vidim da ti je ta conti trail atack zelo všeč.. bi jo poskusil.. jo lahko primerjaš z metzeler tourance next? če si vozil obe?

Meni osebno tudi je ta metzelerka next dobra guma... kako je s kilometrino obeh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ti je ta conti trail atack zelo všeč.. bi jo poskusil.. jo lahko primerjaš z metzeler tourance next? če si vozil obe?

Meni osebno tudi je ta metzelerka next dobra guma... kako je s kilometrino obeh?[/quote Next imam zdaj prvo vgradnjo na KTM 1050 in sem zelo nezadovoljen. Če je malo slabši asvalt(Bosna) pnevmatika spušča,je zelo občutljiva na črte in narisane oznake na cesti,skratka je parkrat spustila brez opozorila.

Dobra stran te pnevmatike je da zdrži veliko km za mene in moj način vožnje,zdaj imam na njej 7kkm pa jo je še skoraj polovica.

Ima boljše odvodnavanje od Conti vse ostalo pa Conti vodi ,priporočam pol pa še ti napiš kako si občutil razliko med

Conti in Metzeler,mene je Metzeler že večkrat zazočaral saj so jih dajalikot prvo vgradnjo na BMW.

Lp S

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti trailattack2 jaz nebi poimenoval ENDURO gume

Strinjam! Recimo da imajo dimenzije za potovalne endure. Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš pa neko ljubav do diagramčkov, a? Pa pri multistroodlu si mal falil. feltne so 3,5×17 in 6×17. prepričan sm da so gor gume 120/70-17 in 190/50(55)-17. Torej enake kot tvoj motor.  torej pirelli dela bol grobe cestne gume tud za SXa

diagramčki, prikažejo vizuelno številke, in so lažje predstavljivi :P (prebavljivi)

Pireli vem da dela gume za MTS, ampak mi ni všeč, Kmet je vozil klasične roadattack evo, torej ST pnevmatiko. Taka kot pa je na sliki, proizvajalca continental, pa ne obstaja 190/50/17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugan katera pnevmatika se bolje obnese na suhi cesti po kateri se voziva 90% ...........a si me kje čakal ,ti nisem sledil itd......to je point mojega posta,enduro pnevmatike so že tako dobre da ne potrebuješ dragih moto GP pnevmatik a me zdaj štekaš?

sj to tut jaz trdim :D cene enih in drugih so pa tam tam nekje.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si blond al kaj? Ze stokrat povedano..ta crne

a ni že siu, pa sprot pozablja. Sj ju3 bo isto vprašal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to tut jaz trdim :D cene enih in drugih so pa tam tam nekje.

Ja če gledaš Mitas ostali proizvajalci pa imajo kar konkretno dražje pnevmatike,ContiTraillAttack 2 mene pridejo 240evrov ......koliko so gp rejserke?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi meu zelene gume .. a se jih da kje dobit :?

Boja liljana a? Busanc :P

As probu vprašat u Kaknju? :D

Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gledaš Mitas ostali proizvajalci pa imajo kar konkretno dražje pnevmatike,ContiTraillAttack 2 mene pridejo 240evrov ......koliko so gp rejserke?

spustimo Mitas, ker so res cenejše od vsega na tržišču, Bridgestone bt16pro nekje tam tam s ceno trailu. S tem ,da z njimi naredim okrog 4-5kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gledaš Mitas ostali proizvajalci pa imajo kar konkretno dražje pnevmatike,ContiTraillAttack 2 mene pridejo 240evrov ......koliko so gp rejserke?

Cca 260 komplet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je večina na težjih in dokaj močnih motorjih zadovoljna s contittrailattack2, tudi sam sem videl, kako se jih da suvereno peljati, je sedaj samo še vprašanje, koliko kilometrov se z njimi naredi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 260 komplet

Katere pnevmatike pa uporabljajo ko mi govorijo o 400evrih ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je večina na težjih in dokaj močnih motorjih zadovoljna s contittrailattack2, tudi sam sem videl, kako se jih da suvereno peljati, je sedaj samo še vprašanje, koliko kilometrov se z njimi naredi.

od 4kkm do 8kkm odvisno kako objesten sem :-D je pa res da mi požre prvo pol pa zamenjam še zadnjo ki bi bila proti prvi še vsaj za 1000-2000km.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!