Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Jaz nisem še menjal gum, ko bom pa menjal bom spet vzel kake dobre gume z katerimi je bilo narejenih par krogov po stezi. Zdej mam še original supercorso od bivšega pilota gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem še menjal gum, ko bom pa menjal bom spet vzel kake dobre gume z katerimi je bilo narejenih par krogov po stezi. Zdej mam še original supercorso od bivšega pilota gor

Supercorsa je prehuda guma zate, na cesti zelo slabo drži.. oz. morš jo znat ogret

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti povem da zdej ne grejem nič, kar se tiče gum. Bom pa poleti začel tako kot je prav če boljše dobrosrčni pa kej pokazali seveda da ne bom še en ki bo slabo končal sicer v to dvomim ker nisem divjak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti povem da zdej ne grejem nič, kar se tiče gum. Bom pa poleti začel tako kot je prav če boljše dobrosrčni pa kej pokazali seveda da ne bom še en ki bo slabo končal sicer v to dvomim ker nisem divjak

Če boš res imel 36KM ti odsvetujem Supercorso. Kupi si powerce ali qualifier...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti povem da zdej ne grejem nič, kar se tiče gum. Bom pa poleti začel tako kot je prav če boljše dobrosrčni pa kej pokazali seveda da ne bom še en ki bo slabo končal sicer v to dvomim ker nisem divjak

kupi grelnike pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer zasledil te teme zato ena ugotovitev in vprašanje istočasno !

Pred kakšnim letom sem preko interneta naročal gume za motor, moj in sinov pa za ATV- ja in podobno.Sedaj pa imamo OJRO pa EU pa vse živo- samo gum iz DOJČLANDA ne morem več dobiti ????

Poslal sem informativna naročila na kar nekaj /5/ www naslovov pa mi vsi po vrsti odgovarjajo da v SLO pa ne lifrajo. Tudi ti isti od katerih sem do sedaj kupoval.Dajo ti kar naslove naših , ki seveda prodajajo isto robo 40 % dražje HALOO !

Ali ima kdo sajt , kjer lifrajo tudi k nam v južno afriko- SLO ??

Pa hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tak za info;

Za leto 2007 so pri dunlopu pripravili novo različico qualifierce in sicer sportmax qualifier rr ki je namenjena bolj športni vožnji tako na cesti kot na diraklišču, cene sicer ne vem ampak to se bo že dalo izbrskat. :grim

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer zasledil te teme zato ena ugotovitev in vprašanje istočasno !

Pred kakšnim letom sem preko interneta naročal gume za motor, moj in sinov pa za ATV- ja in podobno.Sedaj pa imamo OJRO pa EU pa vse živo- samo gum iz DOJČLANDA ne morem več dobiti ????

Poslal sem informativna naročila na kar nekaj /5/ www naslovov pa mi vsi po vrsti odgovarjajo da v SLO pa ne lifrajo. Tudi ti isti od katerih sem do sedaj kupoval.Dajo ti kar naslove naših , ki seveda prodajajo isto robo 40 % dražje HALOO !

Ali ima kdo sajt , kjer lifrajo tudi k nam v južno afriko- SLO ??

Pa hvala !

Ne vem v čem je problem to je firma iz Nemčije:moto-gume.si, najugodnejši niso, ampak nekak fejst zasoljeni pa tudi ne.

Delticom AG

Brühlstr. 11

30169 Hannover

Germany

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer zasledil te teme zato ena ugotovitev in vprašanje istočasno !

Pred kakšnim letom sem preko interneta naročal gume za motor, moj in sinov pa za ATV- ja in podobno.Sedaj pa imamo OJRO pa EU pa vse živo- samo gum iz DOJČLANDA ne morem več dobiti ????

Poslal sem informativna naročila na kar nekaj /5/ www naslovov pa mi vsi po vrsti odgovarjajo da v SLO pa ne lifrajo. Tudi ti isti od katerih sem do sedaj kupoval.Dajo ti kar naslove naših , ki seveda prodajajo isto robo 40 % dražje HALOO !

Ali ima kdo sajt , kjer lifrajo tudi k nam v južno afriko- SLO ??

Pa hvala !

www.mynetmoto.com

definitvno več kot ugodne cene. Recimo ENDURO4 pol cenejša kot pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem še menjal gum, ko bom pa menjal bom spet vzel kake dobre gume z katerimi je bilo narejenih par krogov po stezi. Zdej mam še original supercorso od bivšega pilota gor

Kupli boš rabljene gume? Pa ti se šališ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.mynetmoto.com

definitvno več kot ugodne cene. Recimo ENDURO4 pol cenejša kot pri nas.

Na mynetmoto je cena 64 euro,pri nas je pa 65 euro za enduro4 90/90-21. Men to ne zgleda pol ceneje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti povem da zdej ne grejem nič, kar se tiče gum. Bom pa poleti začel tako kot je prav če boljše dobrosrčni pa kej pokazali seveda da ne bom še en ki bo slabo končal sicer v to dvomim ker nisem divjak

@to mejte vi... blablablabrpbrpbrptongue.gif

:headbang: :slap:

toliko o pismenosti... :wacko:

get a playstaion kid... :lol1:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mynetmoto je cena 64 euro,pri nas je pa 65 euro za enduro4 90/90-21. Men to ne zgleda pol ceneje. :hmm:

Kje to?

Jaz sem gledal dimenzijo 150 70 17 in 110 80 19 zadnja cena, ki so mi jo dali pri motor jetu je bila prek 60.000 nekdanjih tolarjev za komplet, ko sem jih kontaktiral prejšnji teden pa so mi rekli da pri nas niso dobavljive do nadaljnega.

Prav tako je Tourance v teh dimenzijah občutno cenejši, pa sem na našega uvoznika kontaktiral ko je imel kao neko akcijo -30% na lansko zalogo. Me sploh ne zanima kakšno ceno ima ko ni nimajo posezonskih popustov

Skratka če imaš kak vir po takih cenah vrzi kontakt gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda69, če si retardant se igraj sam sabo ne pa da prideš nas podjebavat :headbang: :D

vas? razcepljena osebnost mogoče? :blink:

daj sprosti te svoje razvnete strasti z lepotičko ki jo imaš v profilu .)

P.S. We come in peace... we mean you no harm.. do not be afraid human... :alien1: :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to?

Jaz sem gledal dimenzijo 150 70 17 in 110 80 19 zadnja cena, ki so mi jo dali pri motor jetu je bila prek 60.000 nekdanjih tolarjev za komplet, ko sem jih kontaktiral prejšnji teden pa so mi rekli da pri nas niso dobavljive do nadaljnega.

Prav tako je Tourance v teh dimenzijah občutno cenejši, pa sem na našega uvoznika kontaktiral ko je imel kao neko akcijo -30% na lansko zalogo. Me sploh ne zanima kakšno ceno ima ko ni nimajo posezonskih popustov

Skratka če imaš kak vir po takih cenah vrzi kontakt gor :OK:

Oprosti,moja napaka.Jaz sem gledal Michelin enduro competition 4 in dimenzijo 90/90-21.Si napisal enduro4 in mi je na misel prišel samo michelin ker pač z njim delam.

Brez zamere,Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda69, če si retardant se igraj sam sabo ne pa da prideš nas podjebavat :headbang: :D

Na kogarkoli si že tako jezen, se ne izplača. Iz foruma bodo izključili tebe, ne njega. Pa še kakšna opozorila ti bodo nastreljali. Zato previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj nisem jezen nanj on to dobro ve, lih tolko sm jezn kot je on name :D

Jutri bova pa biro pila v kakem lokalu, v to sem prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj nisem jezen nanj on to dobro ve, lih tolko sm jezn kot je on name :D

Jutri bova pa biro pila v kakem lokalu, v to sem prepričan.

Le dajta. Tile moderatorji tule, te izključijo "tik tak" za en teden ali celo za zmeraj. Pa bi bilo škoda. Lep vikend ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Iščem pnevmatike za mojo makino :P (120/60/17 in 160/60/17 )in sicer odločil sem se za Metzeler Z6 , pa me zanima ali imate kake ideje, kje jih dobiti najceneje :blush:. Prosim za kakršnekoli info na pm.

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se meni pomagati pri izberi pnevmatik. Vozim gsxr 600 k2, sedaj so bile gor sport/touring od pirellija, in sicer spredaj Dragon GTS MTR 23 ki je samo se za v kanto, zadaj pa je Diablo Strada, ki ima se dovolj profila, a je malo bolj pobrana po sredini.

Razmisljal sem med Metzeler Sportec M-1 in Pirelli Diablo. Nevem tudi, a naj zaenkrat zamenjam samo spredno, pa kasneje se zadnjo. Mal skoda mi je zadnjo stran metat ce bi se bla za kakih 1-2 tisoc km.

Hvala za nasvete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je guma dobra samo še za par tisoč km, se ti je res ne splača obdržat in rajši menjaj komplet. Motor bo veliko lepše vodljiv z novim kompletom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se meni pomagati pri izberi pnevmatik. Vozim gsxr 600 k2, sedaj so bile gor sport/touring od pirellija, in sicer spredaj Dragon GTS MTR 23 ki je samo se za v kanto, zadaj pa je Diablo Strada, ki ima se dovolj profila, a je malo bolj pobrana po sredini.

Razmisljal sem med Metzeler Sportec M-1 in Pirelli Diablo. Nevem tudi, a naj zaenkrat zamenjam samo spredno, pa kasneje se zadnjo. Mal skoda mi je zadnjo stran metat ce bi se bla za kakih 1-2 tisoc km.

Hvala za nasvete :)

Metzeler M1 so -kolikor sem jih jaz lani gledal- dost dražje od recimo Michelin Pilot Power, Pirreli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!