Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Vozim Diablo strada, zame super guma, z6 tudi dobra guma, obe sport touring gumi. Če voziš po pameti najbolj ekonomična izbira.

trenutno vozim pirelli dragon mtr 21/22 ! če res nisi divjak je super guma. zdrži tudi bolj agresivno(beri ls) vožnjo! pa dolgo zdrži! pa še poceni je!

lp 6

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi to razkril(tisti ki ima pač namen povedat) kar na forumu ker tudi mene zanima :D .. če pa ne gre pa tudi jaz prosim za PM

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi to razkril(tisti ki ima pač namen povedat) kar na forumu ker tudi mene zanima :D .. če pa ne gre pa tudi jaz prosim za PM

lp

Ma pol spet Administratorji težijo z oglaševanjem... Sm jst za takle dubu svojih 10% opozorila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi najceneje dobil Metzeler Z6 gume?

Če kdo ve, prosm na PM :blush:

Kaj ko bi to razkril(tisti ki ima pač namen povedat) kar na forumu ker tudi mene zanima :D .. če pa ne gre pa tudi jaz prosim za PM

lp

Moj PM ima dosti prostora za INFO :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, se pravi da z metzeler Z6 nimam kaj zgresit za enkrat tedensko na marijo reko pa za okrog 7000km letno.

7000km ti bo tudi recimo PilotPower zdržala-seveda če ne boš biu tavečji norc na cesti. Moja bo po izračunu zdržala 9000km(zadnja) s tem da imam 25KW. Profila je po 4k km več kot pol...

Recimo da bo zdržala ene 7-8k km... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Gor imam Diablo (sam to pise) .) - so bile gor ze ob nakupu, obrabljene samo malo po sredini:problem je pa, da imajo DOT 3603 - malo jih leta basejo in bi bilo dobro zamenjat.

Moped je monster 620

Sofer je cisti vajenec :P , zalaganja naj se dolgo nebi bilo, je ze v letih in ga sikaniranje v stilu "samo po sredini pobrana guma" ne moti :P .

Priznam pa, da bi bil na zacetku rad cimbolj na "komot" kar se oprijema in ogrevanja tice (pomozna kolesca so rekli, da ne bo slo :P vem ), ce je to sploh mozno?

Ciljam na Diablo ali pa Avon (ne sport) - glede na to kar sem prebral na 116-ih straneh :blink:

Je kaka se cenejsa in kvalitetno primerljiva opcija?

Pa se eno vprasanje glede pritiska- vsi omenjate neke hudo visoke cifre- meni se zdi ,da sem v Ducati manualu zasledil za monstra 620 (samo sofer) 2,1 spredaj in 2,3 zadaj ?

Hvala!

LP!

Flight

Aja, velikosti :

Pnevmatike - spredaj: 120/60-ZR17

Pnevmatike - zadaj: 160/60-ZR17

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi men povedat kolko km priblizno zdrži supercorsa z tako povprečno vožnjo..

Eko še slikca moje zadnje superce pa kolk naj bi še to zdržalo da nebom kje vn letu

Dejte mi men povedat kolko km priblizno zdrži supercorsa z tako povprečno vožnjo..

Eko še slikca moje zadnje superce pa kolk naj bi še to zdržalo da nebom kje vn letu

Zdej sm pa posrau se opravičujem..

post-9669-1172333857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolenčnikov nimam, me zanima ma kolk bodo še te gume zdržale, a ti napišem v cirilici ?

A znaš? Kulsko, dej napiš :)

Drugače pa je to totalno bedasto vprašanaje. Verjetno si hotel samo pokazati, kako ga nagneš. Ker ko bo guma za preč. boš že videl. Kako naj ti jaz povem koliko km boš še naredil z to gumo. A če ti en poznavalec napiše, da bo zdržala še 2.000 km, čez 500 km ti bo pa že platno ven pogledalo, se boš še kar vozil, češ saj mi je tisti mojster (na internetu) reku, da je še dobra :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš prijatelj dragi, to nisem naredil jaz ker jaz še sedet ne znam na motorju pravilno, želel sem le pokazat profil pa da mi poveš kdaj bo potrebo menjat nove gume. Namreč sem nov na tem področju in nimam niti približno toliko izkušenj kot vi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš prijatelj dragi, to nisem naredil jaz ker jaz še sedet ne znam na motorju pravilno, želel sem le pokazat profil pa da mi poveš kdaj bo potrebo menjat nove gume. Namreč sem nov na tem področju in nimam niti približno toliko izkušenj kot vi.

Nisem ni ja izkušen. Aapak kdaj je guma za preč, sem pa vedno vedel. In tudi "tvoj kolega" bo :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsx600, brihta ti je lep odgovor napisal.

še vedno se hvališ s tujim perjem.

Za gumo bi lahko takoj napisal da je nisi ti tako zvozil, da ne veš niti približno koliko naj bi še zdržala in da zato sprašuješ. Tudi s cirilico se nebi rabil hvalit kot da obvladaš, šele potem ko nisi imel blage kaj je pizdek_69 napisal pa si priznal da uporabljaš avtomatske prevajalnike z neta.

Da gume sam nisi tako zvozil mi je takoj jasno. Nekdo ki bo jo, ne bi spraševal takih neumnih vprašanj.

No ja, pa naj ti na koncu tega nakladanja še nek "odgovor" dam. Po par 10 kilometrih prevoženih s to gumo boš videl kje jo ti najbolj obrabljaš. Po robovih ta guma nima več profila. Sicer pa dvomim da ga boš tam rabil. Če ga boš rabil tam okoli sredine ti bo zdržala še "dosti" km, če ga boš bolj pritiskal bo na sredini robov hitro platno zunaj.

btw, kako ga žgeš na koleno (napisal v eni drugi temi) če nimaš drsnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj PM ima dosti prostora za INFO :doze:

:topic: Namen mojega pisanja je bil, da si jaz tudi želim na PM kakšno informacijo o cenejši ponudbi gum, če jih kdo ponuja ali ima! Brez zamer! :D

lp

P.S. vsemogočnibodosevedaposkrbelizabrezpomembnonakladanje

Z6.bmp

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 čist za info, tudi če boš kupil novo supercoso bo ob straneh izgledala enako kot ta, supercorsa(SC1,2,..) namreč na robu itaq nima profila ampak je praktično slick z minimalnim profilom le po sredini.

Zakaj pa misliš da se nekateri copsi ki malo bolj poznajo zadeve okoli gum najprej vpičijo v gume??? .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Gor imam Diablo (sam to pise) .) - so bile gor ze ob nakupu, obrabljene samo malo po sredini:problem je pa, da imajo DOT 3603 - malo jih leta basejo in bi bilo dobro zamenjat.

Moped je monster 620

Sofer je cisti vajenec :P , zalaganja naj se dolgo nebi bilo, je ze v letih in ga sikaniranje v stilu "samo po sredini pobrana guma" ne moti :P .

Priznam pa, da bi bil na zacetku rad cimbolj na "komot" kar se oprijema in ogrevanja tice (pomozna kolesca so rekli, da ne bo slo :P vem ), ce je to sploh mozno?

Ciljam na Diablo ali pa Avon (ne sport) - glede na to kar sem prebral na 116-ih straneh :blink:

Je kaka se cenejsa in kvalitetno primerljiva opcija?

Pa se eno vprasanje glede pritiska- vsi omenjate neke hudo visoke cifre- meni se zdi ,da sem v Ducati manualu zasledil za monstra 620 (samo sofer) 2,1 spredaj in 2,3 zadaj ?

po moje ne rabiš menjat, če pa že pa glede na napisano priporočam pirelli dragon mtr21-22!

dplgo drži, pa poceni je!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!