Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

ok, se pravi da z metzeler Z6 nimam kaj zgresit za enkrat tedensko na marijo reko pa za okrog 7000km letno.

Ne nimaš, pa verjetno boš naredil več km :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :) Justaboy ve za eno precej bolj ugodno varianto, sem sprobal tudi jaz in še veliko ostalih motosvetovcev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo slišal kaj več o novih MICHELIN PILOT ROAD 2CT.

so že na XTjki (supermoto varianta) - niso pa še sprobane, ker motor še ni registriran. Ker niso dražje od stare Road-ke, je cena kar OK. Na fazerju sem imel staro Road, pa sem zelo zadovoljen s trajnostjo, pa tudi prijemom (na suhem in dežju, res pa da ne vozim do skrajnih mej). Ker ima nova mehkejšo zmes ob strani, je zato še toliko boljša.

samo za informacijo da so dunlop gume na tej strani drage......ce koga zanima kaj vec --> PM

isto sem tudi jaz že ugotovil za michelinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justaboy a je tvoja varianta za qualifier rr ali d208rr ceneje od 208 eur(190/50/17,120/70/17)?? :blink:

to je pa ugodno,....jaz vem za malo vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justaboy a je tvoja varianta za qualifier rr ali d208rr ceneje od 208 eur(190/50/17,120/70/17)?? :blink:

Kaj to je z montažo ali brez ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker niso dražje od stare Road-ke, je cena kar OK.

Po moji informacijah (AS Honda Dž. ) so dražje za 50 EUR (cca 290 za komplat : za FZ 6) ; se mi zdijo kar malo zasoljne cene - je pa res, da je potem montaža in centriranje za oba kolesa gratis.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo na PM sporoči če ve kje bi se dalo dobit MEtzeler Sportec M-1 ali M-3(te se mi zdi da spadajo že v bolj ornk racing varianto) in pa Michelinke Pilot Power konkretno.

Za powerce sem lani dal 65k skupaj z montažo in centriranjem, pa se mi je zdela cena dokaj ugodna(dimenzije standard 120/180)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko dobil cene za metzeler Z6 160/60 17 in 120/60 17 je 280€ za komplet prevec?

Po mojem mnenju da.

S 180 zadnjo se da dobit tak komplet ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju da.

S 180 zadnjo se da dobit tak komplet ceneje.

Kec jaz isto uprabljam velikost 160/60 17 in 120/60 17 in kupujem metzeler Z6. Pri Muleju mi je dal takšno ceno z montažo 280€. Reci mi kje se dajo dobit ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kakšno ugodno ponudbo michelin pilot power, dimenzije 180/55 17 in 120/70 17 se toplo priporočam na PM.

Hvala :worship:

Jaz sem dal 65k z montažo in centriranjem, samo nevem če je to poceni. Takrat so mi tko priporočali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal 65k z montažo in centriranjem, samo nevem če je to poceni. Takrat so mi tko priporočali...

Če mi še na PM sporočiš kje si dobil tako ceno, ti bom hvaležen....

Je pa res da za cca. 270 ojrov brez montaže že imam ponudbo....

Popravljeno . Popravil lojzeboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj bi nataknil za ene gume na Kawasaki er-5,kaj priporocate,tisti ki imate izkušnje s temi motorčki, vozila ga bo ženska (začetnica) zato naj bi bila najbolj primerna taka guma ki se dokaj dobro obnese na različnih podlagah,še posebej ko se bo srečala s prvim dežjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj bi nataknil za ene gume na Kawasaki er-5,kaj priporocate,tisti ki imate izkušnje s temi motorčki, vozila ga bo ženska (začetnica) zato naj bi bila najbolj primerna taka guma ki se dokaj dobro obnese na različnih podlagah,še posebej ko se bo srečala s prvim dežjem.

Bridgestone BT - 020 je zelo dobra guma za ta motor.

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj bi nataknil za ene gume na Kawasaki er-5,kaj priporocate,tisti ki imate izkušnje s temi motorčki, vozila ga bo ženska (začetnica) zato naj bi bila najbolj primerna taka guma ki se dokaj dobro obnese na različnih podlagah,še posebej ko se bo srečala s prvim dežjem.

Z6, odlična v mokrem, trpežna, zna dobro grabit v suhem.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z6, odlična v mokrem, trpežna, zna dobro grabit v suhem.

L.P.

Eem, Er-5 ima zadaj 130gumo, tako da mislim da se izbira gum zmanjša za 90% :D

Sem imel NSR ki ima iste dimenzije gum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem neke gume za yamaho xt 350, dimenzije spredaj 3.00-21 in zadaj 110/80-18. katere bi bile najboljše (cena/kvaliteta) za mešano vožnjo (3/4 cesta, 1/4 off-road), sam sem gledal gume Avon Distanzia AM 44... pozna kdo te gume, kako se kaj obnesejo? za kakšne dodatne informacije glede izbire gum se pa priporočam :)

LP, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj za ene gume mi bi svetovali za z750. do zdej se meu bridgestone, ker so pac original, sam razmislam da bi jih zamenu, pa kaj kej priporocate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se že ponavljam, a nihče ne bere za nazaj.

Z6!

15.000km na Z750, super držijo v ovinku, zelo trpežne, in zelo dobre v dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Pilot Road tudi ni slaba izbira. Zanjo drži vse kar je napisal Kec za Z6, edino življenska doba je malo krajša. Moj predhodnik in jaz sva lani naredila z njo nekaj čez 8.000 km, potem pa so nagibi postali dvostopenjski :D Jeseni sem tudi jaz namontiral Z6 in po prvih občutkih se pelje malo trše kot z Mišelinko. Mogoče se bo še vnesla, ker sem zaradi zaključka sezone z njo naredil zelo malo km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo! metzeler z6 zmontiran za ceno skupaj z montazo in centriranjem za celih 230 €! zaj pa samo registrirat in dodam se svoje mnenje otej gumi. ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!