Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Michelin Pilot Road tudi ni slaba izbira. Zanjo drži vse kar je napisal Kec za Z6, edino življenska doba je malo krajša. Moj predhodnik in jaz sva lani naredila z njo nekaj čez 8.000 km, potem pa so nagibi postali dvostopenjski :D Jeseni sem tudi jaz namontiral Z6 in po prvih občutkih se pelje malo trše kot z Mišelinko. Mogoče se bo še vnesla, ker sem zaradi zaključka sezone z njo naredil zelo malo km.

moje izkusnje na B12 z obema modeloma so ravno obratne; z Z6 max. 9200 km (3 gume), pilot road 13k+ km.

michelinka malenkostno "trsa".

bom letos montiral pilot road 2, pa da vidimo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj za ene gume mi bi svetovali za z750. do zdej se meu bridgestone, ker so pac original, sam razmislam da bi jih zamenu, pa kaj kej priporocate.

Odvisno kako hočeš vozit. LAhko daš tudi une brez profila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iscem gume za TDM

120 / 70 / 18 in

160 / 60 / 17

sam bi najraje izbral dunlop qualifier, vendar mislim da prva v tej dimenziji ne obstaja. priporocam se za nasvet.

hvala & lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam bom v kratkem nataknil nove gume na fz6 (pilot road2 ali z6)

pa bi bil zelo hvaležen za info o ugodni ponudbi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kako info, kje dobit kako ugodno varjanto za Metzeler Z6, se priporočam.

Lahko na PM.

FRONT 120/60ZR-17

REAR -- 160/60ZR-17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kako info, kje dobit kako ugodno varjanto za Metzeler Z6, se priporočam.

Lahko na PM.

FRONT 120/60ZR-17

REAR -- 160/60ZR-17

Za to dimenzijo, te gume pride: 200€, v četrtek zvem točno vse. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viking...ni res. 120 70 in 180 60 je cenej!

poleg tega da 120 60 17 gume z6 ni blo za dobit ko sm jo narocu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viking...ni res. 120 70 in 180 60 je cenej!

poleg tega da 120 60 17 gume z6 ni blo za dobit ko sm jo narocu!!

120 70? in 180 60?, poglej še enkrat o čem govorim in kdaj bom točno vse vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to dimenzijo, te gume pride: 200€, v četrtek zvem točno vse. :OK:

Zaenkrat imam ponudbo za 220EUR. Če maš ti kaj ceneje, se priporočam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem točno ko dobi gume od dobavitelja t.j. nekje do torka-srede max. cena 200€ za Z6 prej omenjnenih dimenzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mulej Dejan s.p.

VULKANIZACIJA, ROČNA AVTOPRALNICA IN PRODAJA GUM

Kontaktna oseba: g. Mulej Dejan

Tel.: 03/ 749 17 10

email: mulej.dejan@siol.net

Je zastopnik za metzeler, gume dobi v roku 3-4 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Z6

-Pilot Road 2

Katera je po vašem mnenju boljša izbira :hmm:

Motor: fz6s

Po moje slednja, čeprav je ni še verjetno nihče vozil. Verjetno je boljša od Pilot Road in že ta je bila zelo v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Z6

-Pilot Road 2

Katera je po vašem mnenju boljša izbira :hmm:

Motor: fz6s

tudi sam se že dlje časa odločam med tema dvema opcijama, vendar po sem se odločil upoštevati predloge motosvetovcev, ki kar v lepem številu hvalijo z6.. tako da bom letos tudi jaz svojo fazerko obul vanjo =)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam se že dlje časa odločam med tema dvema opcijama, vendar po sem se odločil upoštevati predloge motosvetovcev, ki kar v lepem številu hvalijo z6.. tako da bom letos tudi jaz svojo fazerko obul vanjo =)

lp

Vozil Z6 in pilot road 1. Gume približno enako držijo, le da Z6 zdržijo nekaj tisoč km dalj (imajo tudi v štartu več mm profila). Drugače obe gume super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je blo že 1000x napisano kako in kaj... pa bi še enkrat prašu. men je spustila guma, povozu glažovno :angry: a to lahko samo zaflikam, al ni priporočljiv??? pa res se mi ne da brat 118 strani :blush: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je blo že 1000x napisano kako in kaj... pa bi še enkrat prašu. men je spustila guma, povozu glažovno :angry: a to lahko samo zaflikam, al ni priporočljiv??? pa res se mi ne da brat 118 strani :blush: hvala

js sm lani zaflikau gumo ko sm srauf povozu in pol vozu naprej normalno. tut ce bi se enkrat spustla bi jo zaflikal in vozil dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je blo že 1000x napisano kako in kaj... pa bi še enkrat prašu. men je spustila guma, povozu glažovno :angry: a to lahko samo zaflikam, al ni priporočljiv??? pa res se mi ne da brat 118 strani :blush: hvala

Najbolj gumo zamenjat, čeprav sem tudi sam že z fliko, zaradi žeblja, vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vnaprej se opravičujem če je to vprašanje že postavljeno samo ta forum je res velik :eek:

V bistvu bi rad kupil rabljene še dobre gume pa jih je za moj motor (kawasaki gpz '87) kar težko dobiti. Rad bi jih dobil nekje na primorskem ali okoli ljubljane, tako da če kdo ve za kakšen servis, trgovino, kjer se da kupiti tudi že rabljene gume... Na dan z besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je blo že 1000x napisano kako in kaj... pa bi še enkrat prašu. men je spustila guma, povozu glažovno :angry: a to lahko samo zaflikam, al ni priporočljiv??? pa res se mi ne da brat 118 strani :blush: hvala

pelji k vulkanizerju da ti zaflika odznotraj z metuljčkom boš plačal 5 eur mislim da se ti ne izplača tvegati življenja zaradi 5 eurov .

vulkanizer mi je svetoval da je uporaba injekcije samo izhod v sili sepravi do prvega vulkanizerja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!