Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Sej ste že skor vsi prišli iz današnje fure pa bi mi lahko malo pomagali:

Vprašanje se glasi kam v Ljubljani dati zamenjati gume, ker sem jih že naročil

in dobil, pa me sedaj zanima, kje jih zamenjat, šel bi to narest jutri??? Ali se res moraš

prej naročit prou povsod ali je možno kot pri ostalih storitvah, priti počakat 90 min in se odpeljati?

Zanima me samo LJ, pa ne mi predlagat Špana iz Brezovice, ker se mi ne daje 40 ojrov za menjavo, to je skor pol

cene moje ene gume :headbang:

lp

Jaz jih menjam v Elisi, Domžale...

Pokliči, vprašaj... mogoče bo čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone :worship: :worship:

Vedno znova me preseneča :worship:

Bt 020 v dežju zelo zanesljiva ST guma, na suhi podlagi pa jih konkurenca nese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bt 020 v dežju zelo zanesljiva ST guma, na suhi podlagi pa jih konkurenca nese.

bt002, brez konkurence :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bt002, brez konkurence :whistle:

po včeraj prikazanem :worship: , te clip ponižuje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po včeraj prikazanem :worship: , te clip ponižuje :P

Kdaj gremo "raztegvat" honde? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo "raztegvat" honde? :whistle:

He, he, ko se je bom mal bel nauču, mi bel počas prhaja. Pa še to, včeraj mi je trznila sprednja guma :hmm: na izstopu iz ovinka navzgor :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, ko se je bom mal bel nauču, mi bel počas prhaja. Pa še to, včeraj mi je trznila sprednja guma :hmm: na izstopu iz ovinka navzgor :xx:

glavo na žmigovc pa ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavo na žmigovc pa ne bo :whistle:

pa velik več prakse jel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi še vprašal glede gum, in sicer ima kdo kakšne izkušnje z Bridgestone BT015? Vulkanizer mi je dejal, da je približno ista kot Michelin Pilot Road 2. Kaj pravite, je to v redu guma, ali je bolje Michelinka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmal bom mogu menjat gume, pa me zanima kako se kaj obnese michelin pilot road 2? :? Eni pravjo da je ok, drugi je ne marajo. Kako hitro se segreje, kolk km zdrži, za kakšen stil vožnje je najbl primerna oz. narejena? Kakšna je v primerjavi z qualifierko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znamka in model pnevmatike: michelin road2

- model motorja: GSF 600 S

- prevoženi kilometri: ca.5500km

- način vožnje: 50%agresivna-športna, 50% umirjena-potovalna, 0%dirkališče

- vrsta ceste: lokalne-magistralne 60%, mesto 20%, avto cesta 20%

-oprijem na mokrem: ocena 7

- oprijem izven sezone: (12°-18°C) ocena od 8

- oprijem v "sezoni" 20°C <+ 8,5+

-način obrabe: po sredini manj (ac), celotna površina , do indikatorjev , ob staneh malo več....

- 20% km s sopotnico

-CENA z montažo: 159€

-komentar: guma trša po sredini in mehkejša ob straneh (sport turing), zame kot nedirkača guma odlična, po 5.000km recimo 50% izrabljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala fantje dirkači ki mate gume za prodat dajte mi zrihtat ene za šestotaka, bi lepo prosil

Se pravi - 120/70/17, 180/55/17, naj bo nekaj dobrega, ala supercorsa, bt002, d208rr bi rabu nujno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi še vprašal glede gum, in sicer ima kdo kakšne izkušnje z Bridgestone BT015? Vulkanizer mi je dejal, da je približno ista kot Michelin Pilot Road 2. Kaj pravite, je to v redu guma, ali je bolje Michelinka?

Nima nobeden mnenja ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi še vprašal glede gum, in sicer ima kdo kakšne izkušnje z Bridgestone BT015? Vulkanizer mi je dejal, da je približno ista kot Michelin Pilot Road 2. Kaj pravite, je to v redu guma, ali je bolje Michelinka?

Sem jih imel gor kot 1. vgradnjo, z njimi sem bil kar zadovoljen.Guma je stabilna in predvidljiva kaj več bi pa težko povedal ker sem jih zamenjal pred poletnimi temeperaturami. Guma pa mislim da ni v stem rangu kot Pilot road, ampak Pilot power

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jih imel gor kot 1. vgradnjo, z njimi sem bil kar zadovoljen.Guma je stabilna in predvidljiva kaj več bi pa težko povedal ker sem jih zamenjal pred poletnimi temeperaturami. Guma pa mislim da ni v stem rangu kot Pilot road, ampak Pilot power

Torej je boljša, kot PR2?, Pilot Power 2 kolikor vem je boljši od Pilot Road 2, ane? Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je boljša, kot PR2?, Pilot Power 2 kolikor vem je boljši od Pilot Road 2, ane? Ali se motim?

boljša je če se misliš malce hitreje vozit, če pa hočeš da bo dolgo trajala bo boljša pilot road

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je boljša, kot PR2?, Pilot Power 2 kolikor vem je boljši od Pilot Road 2, ane? Ali se motim?

Med Pilot Power 2ct in Pilot Road 2ct je velika razlika. Ne moreš reči, katera guma je boljša, ker je vsaka namenjena za drug način vožnje. PR je sport touring, PP je pa čisto športna guma. Za hitro vožnjo je definitivno 100x boljša Pilot Power 2ct.

Bridgestone pa ne poznam, tako da ne bi znal primerjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragon supercorsa :OK:

sam ogret jo je treba dobr..

Svaka čast ! Samo je pa draga ko prasica. Približno 500€ za dve gume predračun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu za precej manj se jo je še dalo dobit z montažo vred, samo ti časi so mimo, sedaj je aktulana conti race attack.

No jaz še zmeraj trdno vztrajam na diablo cosra III ker je pomoje za cesto majka, vi pa kakor hočete. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!