Skoči na vsebino

Pameten pes


Morpheus

Priporočene objave

Nek Nemec se bo moral zagovarjati pred berlinskim sodiščem, ker je svojega psa Adolfa naučil izvajati nacistični pozdrav - z dvigom sprednje desne tačke. B)

54-letni Roland T. je obtožen za "širjenje obeležja z ustavo prepovedanih organizacij", grozi pa mu kazen do tri leta zapora. Tako njega kot njegovega ljubljenca so ujeli na delu, saj je Roland pred policisti hvalil znanje svojega psa, nemškega ovčarja. Najprej je sam pozdravil na nacistični način z vzklikom "Sieg Heil", nato pa se je obrnil na psa z besedami: "Adolf, na mesto. Pozdrav!". Pes je poslušal ukaz in dvignil desno taco pred policisti, ki kar niso mogli verjeti svojim očem. Nadaljnja preiskava je pokazala, da je Roland imel navado sprehajati se v majici s Hitlerjevim likom in da je na javnih mestih skandiral nacistična gesla, kar je v Nemčiji z zakonom prepovedano.

Zanimivo, ni kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoot the damn Dog!!! samo pes v temu primeru ni pes :angry:

LP by gebre

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoot the damn Dog!!! samo pes v temu primeru ni pes :angry:

LP by gebre

Ustreli psa?? :huh: Kaj misliš da pes ve kaj je izvajal, da ve kaj je nacizem, da ve, kakšna je njihova mentaliteta??

Kaznuj lastnika, psa pa nagradi, ker je ubogal, kar mu je bilo rečeno.

In razloži mi pametno zvenečo izjavo: pes v tem primeru ni pes.

A da ne? Temveč je po tvoje kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temveč je po tvoje kaj?

Če si mislil lastnika, ti je oproščeno (čeprav se z kroglo še zmeraj ne strinjam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen : Za vsako ko pes zalaja, gospodar na kolena pa pol ure laježa. Na koncu pa še pes dobi nagrado.

Drugače je pa itak gospodar malo trčen, al kako se temu že reče. :hmm: Lahko bi ga dali v kakšno psihiatrično bolnišnico na pregled, saj normalnim ljudem ne pridejo na pamet take ideje. Čisto iz preventive.

Katere pasme je pes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen : Za vsako ko pes zalaja, gospodar na kolena pa pol ure laježa. Na koncu pa še pes dobi nagrado.

:OK: :OK: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoot the damn Dog!!! samo pes v temu primeru ni pes :angry:

LP by gebre

Ustreli psa?? :huh: Kaj misliš da pes ve kaj je izvajal, da ve kaj je nacizem, da ve, kakšna je njihova mentaliteta??

Kaznuj lastnika, psa pa nagradi, ker je ubogal, kar mu je bilo rečeno.

In razloži mi pametno zvenečo izjavo: pes v tem primeru ni pes.

A da ne? Temveč je po tvoje kaj?

aha, baugi pjesek ni nic kriv. je pac zrtev napacne vzgoje. lastnika bi pa za testiranje zdravil uporabu - bi bil vsaj za neki dobr... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno neka pametna dresura psa. Da so nemci zafrustrirani z lastno zgodovino je pa ocitno ze iz kolicine turkov v drzavi.

.... kaj pa bi bilo, če bi pes koran čital in turban nosil? Meni se oboje zdi skrajno potegnjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemčija ima med državami Evropske unije največ prebivalcev, kar 82,1milijona. Skoraj desetino od tega, oziroma 7,2 milijona, je tujcev. Največ je Turkov, sledijo jim prebivalci nekdanje Jugoslavije, veliko je tudi Italijanov, Grkov, Poljakov itd. Glede na vero se delijo na protestante, ki jih je okoli 38 odstotkov, na katolike, 34 odstotkov, in predvsem zaradi številčne turške skupnosti tudi na muslimane. Uradni jezik je nemški.

Prebivalci

82,1 milijona

(Nemci 91,5 %, Turki

2,4%, Italijani 0,7%,

Grki 0,4%, Poljaki

0,4%,ostali 4,6%)

Vera

protestanti 38%, katoliki

34%, muslimani 1,7%,

neopredeljeni in

ostali 26,3%

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa,ko mam glih cajt se SLO

Slovenija ima približno dva milijona prebivalcev, od katerih jih 300.000 živi v glavnem mestu Ljubljani. Devetdeset odstotkov prebivalstva so Slovenci, slovenska ustava pa priznava dve avtohtoni manjšini - italijansko in madžarsko, ki predstavljata skupaj odstotek prebivalstva. V Sloveniji živijo tudi manjšinske skupnosti Srbov, Hrvatov, Makedoncev, Črnogorcev in Albancev. Večina prebivalstva se opredeljuje za katolike, obstajajo pa so tudi druge verske skupnosti

Prebivalci

2 milijona

(Slovenci 91 %, Srbi 2%,

Hrvati 3%, Muslimani 1%,

ostali 3%

Vera

katoliki 70,8%,

luterani 1%,

muslimani 1%,

ateisti 4,3%,

ostali 22,9%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kaj pa bi bilo, če bi pes koran čital in turban nosil? Meni se oboje zdi skrajno potegnjeno.

Pol se tak turški pes sreča z naci pesom in greta skupaj na pivo pardon brikete in surove čevapčiče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostali 22,9%

Jaz sem na popisu prebivalstva navedel da sem po veroizpovedi Pingvin. :D Brez sale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amerikanizacija nas počasi zajema v vsej svoji moči...

.....se vedno bolje kot rusifikacija ali islamizacija ali..... don´t you think?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!