Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Kdaj pa naj bi bile spet kaj na gorenjskem, sedaj pa že več kot leto dni nisem šel na nobeno krvodajalsko akcijo.

Ker del gorenjske pa te zanima ?! Načeloma piše na območnem rdečem križu, ki se da pogledat prek spletne strani ... Takole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil v četrtek, naletu na gužvo, ampak je šlo kr hitro. :notworthy:

Borovničke so pa tud sedle, samo škoda, k nimajo več kranjske klobase... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sem ravno mislil na trombocite in kdaj so mi jih nazadnje odvzeli sedaj so me pa poklicali, češ, da bi me radi zopet videli. Moram takoj na pregled, da ne zamudim službe ob 15h, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minili 4 meseci, se bo treba it spet zdravo prehranjevat :P.

In popiti kakšne "zdrave" borovničke :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kr pojest lahek nemastn obrok pred dajanjem krvi! ;)

Kaj pa po darovanju krvi? :naughty:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojedla nemasten obrok in ga tik pred zdajci zalila še z borovničkami :naughty:. Kri kot ponavadi bp, imam pa je še prav toliko kot zjutraj :whistle:.

Menda imajo v Ljubljani trenutno dovolj zalog krvne skupine 0+ in je ne jemljejo. Zanimivo, kaj takega se mi še ni zgodilo.

Po drugi strani seveda pohvalno :worship:, ker to pomeni, da je odziv na krvodajalske akcije velik.

Da ne bom slučajno koga odvrnila od darovanja krvi. Gre le za trenutno stanje v Ljubljani in za krvno skupino 0+.

Prosili so me, če lahko pridem naslednji mesec ponovno. O ja, seveda pridem :)!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Trenutno imajo izjemno pomanjkanje krvi skupine A+. Jaz sem jo ravno včeraj prispevala dobre 4 deci.

Baje je pa tudi zelo dober odziv na Petrolovo akcijo "Daruj energijo za življenje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pred dobrima dvema tednoma, pa so rekli, da imajo mojega tipa krvi (0+) dovolj, so mi pa predlagali tromboferezo. Opravil sem pregled, naslednji dan še odvzem in to je to. Edino potpludba na levi roki pa vztrajala skoraj dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evoš danes oddal energijo za življenje! Zadovoljstvo neprecenljivo, počutje pa zelo vroče! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Čez 10 minut imam pregled, nato pa še odvzem na citoferezi. Na pregled bi moral že včeraj do 17h, pa sem končal službo šele ob šestih, zato vsa procedura danes. Če kdo želi, lahko pride, mu častim borovničke in snedvič :grim

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ponesrečeni motorist - reševalec nujno potrebuje operacijo, ima krvno skupino O neg, zaradi pomanjkanja krvi operacija ni možna ...

Torej, fantje in punce, kolega rabi pomoč.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/javni-poziv-krvodajalcem-krvne-skupine-0-iz-regij-02-in-03.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponesrečeni motorist - reševalec nujno potrebuje operacijo, ima krvno skupino O neg, zaradi pomanjkanja krvi operacija ni možna ...

Torej, fantje in punce, kolega rabi pomoč.

http://24ur.com/novi...j-02-in-03.html

Hvala za obvestilo!

Ker imam sam A+ in v štartu odpadem, sem že angažiral kolegico. Več jih ne najdem, bo punca še na Facebook posredovala, nikoli se ne ve kdaj bo dotični moral reševati ravno mene, tebe, v najboljšem primeru pa mu ne bo treba nikoli nobenga od nas. Upam da se zliže :unsure:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes častim borovničke na transfuziji :grim , če kdo pride :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!